Gdje kupiti lanac i koji preporučate?

AnteK said:
Aaaaaaa, sad će si čut svoje, to mu nije fora  :mrgreen: (y)
i meni je prošle godine poslao HP-om a i znam još par ljudi....
i to sve fino mailom dogovorili (y)
 
AnteK said:
X-ring, ili čak XW ring ili tako nešto - O-ring je dno ponude što se ringova tiče.
ja imam lanac BEZ ikakvih ringova, i takve sam uvijek i koristio ...  :wink:
 
http://www.louis.de/_40211770ac32442c092702f842e96b032d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=ZX900EE&list_total=53&anzeige=0&page=1&artnr_gr=100411

http://www.louis.de/_40211770ac32442c092702f842e96b032d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=&wgr=0&origin=bikedb&MARKEN_ID=7&CCM=5&typ_id=ZX900EE&list_total=53&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10041200

 
Za koji motor je ovdje najskuplji lanac: http://www.louis.de/_40211770ac32442c092702f842e96b032d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=240&wgr=501&list_total=2&anzeige=0&artnr_gr=100411

Za FZ1!  :anger:
 
Razlika izmedju lanca kupljenog u Hrvatskoj i onoga iz Graza ( za cudo bozje isti model lanca od istog proizviodjaca ) je 100%, citaj duplo  (y)

Cak i ako dobjete neke super-truper dobre cijene opet se ispati ici van. Osim ako Sledje nema neku drugu racunicu za kupnju pogonskog lanca za skutiĆ  :mrgreen:
 
ovi lancanici i lanac kaj smo narucili u motosferi stize iz njemacke.... tak da kvaliteta nije upitna :mrgreen:
 
piroman said:
ovi lancanici i lanac kaj smo narucili u motosferi stize iz njemacke.... tak da kvaliteta nije upitna :mrgreen:

Mozda je jebeno sranje a mozda i nije. Kaj se u njemackoj ne prodaju trecerazredni proizvodi?  :misli:
 
linza said:
Mozda je jebeno sranje a mozda i nije. Kaj se u njemackoj ne prodaju trecerazredni proizvodi?  :misli:
neznam :misli: budemo sutra vidjeli kaj bu doslo...al kaj god da bude bit ce bolje od proslog.... sve ti je jasno kad ti velim da je prvi lancanik izdrzal 5 dana... onda znas kak je lanac bil u banani...
 
Pa cuj, ako ste se nappili u San Antoniju jasno mi je zasto je izdrzo 5 dana.  :mrgreen:

Sad ozbiljno, daj mi objasni koji motor, koji lancanik i zasto ti je izdrzo tako "dugo"  :misli:
 
fzr 600... uglavnom prvi lancanik je bio od njega orginal... a zadnji je bio skupa sa felgom od fzr1000... ubiti razlika je samo kaj 600 ima hod lanca 30 ( necega ) a fzr1000 ima 32 necega hod lanca... i to ga pojelo u roku 5 dana... a i jos k tome je lanac bil rastegnut... uglavnom jedva sam se vratil iz krizevaca u nedjelju.... prije popovca je pocel preskakati. hahaha usro sam se... reko sam mi jos treba da pukne negdje...
 
e sorry na pitanju i bez uvrede, ali koji ti je to k****n stavio ...  :misli:
 
strasilo said:
ja imam lanac BEZ ikakvih ringova, i takve sam uvijek i koristio ...  :wink:

Cross, cross, to i jest najbolje, ne stvara otpor, samo treba često mjenjati :)
AnteK
 
AnteK said:
Cross, cross, to i jest najbolje, ne stvara otpor, samo treba često mjenjati :)
AnteK
uz redovno čiščenje traje cijelu sezonu bez ikakvog beda ...  (y)
 
ma taj motor je slozen od 3 motora.... tak da nismo ni mogli znati kolki je korak lanca... ovak od oka se cinilo isto... al nakon 5 dana se ispostavilo da nije. haha a i bolje da se to desilo sad bu bar novo... vec mu je bilo i vrijeme za zamjenu... na lancu se vidjelo kolko je u banani. tak da....
 
dobro si i prošao... moglo je pući ko iz piške ...  :wink:
 
Zvao sam u Motosferu i lanac košta 1.000 kuna. DID-ov je ali mi je rekao da je to model (ako sam ga skužio) CVM. Čuo sam da ima i CVM2.  :misli: U čemu je razlika??? Osim naravno u cijeni?  :misli:

Zvao sam i KMS i kažu mi da nemaju i da uzmem O-ring.

2 Speed: Svaka čast na infou.  :naklon:  Nebi to bilo loše, ali nemam baš vremena čekati nešto izvana. 07.07. pičim na more, a do onda ga moram promijeniti.  :cry:
 
strasilo said:
dobro si i prošao... moglo je pući ko iz piške ...  :wink:
ma jooj znam... kuzis... jos sam i malu vozio u krizevce... i par km prije kuce pocne preskakati... reko koji vrag sad... poslje idem gledat, a ono prvog lancanika nema... zubi su se poravnali totalno... sreca kaj je sam to... mogel sam bez noge ostati...o onom gorem nezelim ni razmisljati...
 
Frane_vtc said:
Zvao sam u Motosferu i lanac košta 1.000 kuna. DID-ov je ali mi je rekao da je to model (ako sam ga skužio) CVM. Čuo sam da ima i CVM2.  :misli: U čemu je razlika??? Osim naravno u cijeni?  :misli:

Super, a koliko su lancanici?  :mrgreen: