Gdje kupiti tank torbu u Zagrebu

Frane_vtc

New member
Muči me mali problem... Naime trebam neku kvalitetniju tank torbu, a ne znam gdje sve pogledati.
Zvao sam kod Šepića i svidja mi se IXS-ova Sursee tank torba, ali košta 917 kuna.  :cry:

Gdje da još pogledam i imate li nešto za preporučiti?  :misli:

Hvala!!!  :piva:
 
Forticar Savska na krizanju s Vukovarskom, Kappa tank torbe ima za 500 kn i vise ( ja uzeo jednu i cisto OK)
Eurorent stara Samoborska, isto Kappa, ne znam ima li razlike u cijeni.
 
Frane_vtc said:
Muči me mali problem... Naime trebam neku kvalitetniju tank torbu, a ne znam gdje sve pogledati.
Zvao sam kod Šepića i svidja mi se IXS-ova Sursee tank torba, ali košta 917 kuna.  :cry:

Gdje da još pogledam i imate li nešto za preporučiti?  :misli:

Hvala!!!  :piva:

Tu sam ja probavao na svom motoru...mrak je (y)

Istina, skupa....
 
http://www.motormania.hr/

tamo kupio CAMERON na dva kata.. prezadovoljan, odlicna torba.. cini mi se prije godinu dana 550 kn..
u njoj (od ispod, zatvoreno slicom) imas kisnjak s kojim ju prevuces ak pada, dobijes remene, pojacane pregrade, svasta..

 
Frane_vtc said:
Muči me mali problem... Naime trebam neku kvalitetniju tank torbu, a ne znam gdje sve pogledati.
Zvao sam kod Šepića i svidja mi se IXS-ova Sursee tank torba, ali košta 917 kuna.  :cry:

Gdje da još pogledam i imate li nešto za preporučiti?  :misli:

Hvala!!!  :piva:

Ja neki dan gledao kod Benconya na Ravnicama Givijevu torbu. Cijena joj je isto oko 900kn,ali nema šta nema. Dva kata,donji može permanentno biti na tanku,tonu pretinaca,laka transformacija u ruksak i sl. (y)
Hebena,al što vrijedi to i košta :wink:
 
Frane_vtc said:
Muči me mali problem... Naime trebam neku kvalitetniju tank torbu, a ne znam gdje sve pogledati.
Zvao sam kod Šepića i svidja mi se IXS-ova Sursee tank torba, ali košta 917 kuna.  :cry:

Gdje da još pogledam i imate li nešto za preporučiti?  :misli:

Hvala!!!  :piva:
EEEEj Franja,pogledaj kod zoke Held,mrak roba po niskim cijenama,mislim da ima i zelena u bojama Kawića,ja kupio par stvari od Helda i ok je stvarno!!!! cijena vidim mora bit mala pa onda ti je to to,oko 400-500 kn...
 
ja sam pretrazila sve po zg mi nije bilo bas ono, da je ok i da nije skupo. ali na kraju sam si nasla heldovu, 50 ojra i super je!!

http://www.moto-oprema-amd.hr/?A=PRD&ID=229&IDG=10
 
Top-Moto, Givi tank torbe. Nisam već dugo bio kod njih, al znam da su imali dosta modela. Ima i onih na 2 kata (cca 550kn) i običnih... Modele pogledat na www.givi.it
 
Da ne otvaram temu, tko je uvoznik givija za hr?
 
Tuono 06 said:
...kakvih ima tank torbi za nemetalne tankove? Di da tražim? 8)

Traži di ima Givi, nekoliko modela bez magneta...
Velika, sigurno bez magneta...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=48
Vjerojatno bez mageta...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=143
isto vjerojatno bez magneta...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=142
Bez magneta, baš za Ducati Monstere...
http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=119
Inače, većina Givi tank torbi se može stavit i sa magnetima i bez, na aluminij ili plastiku... Ja san ti namjerno pokaza modele bez magneta (mislin da su svi ovi bez, ali ne škodi pitat i provjerit) jer ti barem neće sjebat kreditne  kartice i druge magnetne medije...
Od Kappa-e su sve magnetne i sve se više-manje mogu montirat na aluminijske tankove kaišima... Ali magneti ostaju, i mogu sjebat magnetske medije...
(y)
 
2 Crnka: Pa i te su mi malo skupe... Mislim da je realna cijena za tank torbu negdje oko 500 kuna.  :misli:

2 cdawg: Gledam malo te u Motormaniji pa su mi malo pre kockaste.  :misli: Jesam malo pre izbirljiv?  :mrgreen:

2 Jana: A sutra ujutro ću se zaletit do Zoke pa pogledat šta ima. Danas odlučio da na more idem  :skuter: pa mi treba nešto za stvari.  (y)

2 Lady_750: Ta mi se čini mala. Piše 10-18 litara, ova koju sam gledao od IXS-a je 30 litara. Nešto stvari ću poslati ovaj vikend autom, ali dosta toga ću morati i voziti (još k tome i cura ima svojih stvari) tako da trebam nešto veće.  :mrgreen:

Izgleda da ću opet u posjetu Šepiću......  :misli:  Ima li netko IXS Sursee? Iskustva? Kakva je u živo?  :misli: :misli: :misli:
 
Tuono 06 said:
...kakvih ima tank torbi za nemetalne tankove? Di da tražim? 8)

I njih ima kod Benconya,Givijeve također. u Forticaru imaš Kappine,one su malo jeftinije :wink:
 
Frane_vtc said:
2 Crnka: Pa i te su mi malo skupe... Mislim da je realna cijena za tank torbu negdje oko 500 kuna.  :misli:

2 cdawg: Gledam malo te u Motormaniji pa su mi malo pre kockaste.  :misli: Jesam malo pre izbirljiv?  :mrgreen:

2 Jana: A sutra ujutro ću se zaletit do Zoke pa pogledat šta ima. Danas odlučio da na more idem  :skuter: pa mi treba nešto za stvari.  (y)

2 Lady_750: Ta mi se čini mala. Piše 10-18 litara, ova koju sam gledao od IXS-a je 30 litara. Nešto stvari ću poslati ovaj vikend autom, ali dosta toga ću morati i voziti (još k tome i cura ima svojih stvari) tako da trebam nešto veće.  :mrgreen:

Izgleda da ću opet u posjetu Šepiću......  :misli:  Ima li netko IXS Sursee? Iskustva? Kakva je u živo?  :misli: :misli: :misli:
Znaš kako ja to gledam,koliko para toliko i mjuze,i sam sam se istresao oko 800 kn i imam original Ktm hard equipment tank torbu sa super ziperima i koja se širi na oko 30 lit,pošto puno putujem i evo od negdje 27.3 do sada sam napravio oko 6500km ne šparam na tim stvarima,ukratko nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari...kužiš šta hoću reći ne.,kupiš jednom i imaš par godina..... (y)
Held je ok i givi i bla bla ali ako hoćeš nešto lijepo pogledaj si putne torbe za RR motore brenda OXSFORD,te će ti se svidjeti garantiram,ajd javi kao progooglašššššš!!!!

Pozdrav, Matej!!!
 
Frane_vtc said:
2 Crnka: Pa i te su mi malo skupe... Mislim da je realna cijena za tank torbu negdje oko 500 kuna.  :misli:

2 cdawg: Gledam malo te u Motormaniji pa su mi malo pre kockaste.  :misli: Jesam malo pre izbirljiv?  :mrgreen:

2 Jana: A sutra ujutro ću se zaletit do Zoke pa pogledat šta ima. Danas odlučio da na more idem  :skuter: pa mi treba nešto za stvari.  (y)

2 Lady_750: Ta mi se čini mala. Piše 10-18 litara, ova koju sam gledao od IXS-a je 30 litara. Nešto stvari ću poslati ovaj vikend autom, ali dosta toga ću morati i voziti (još k tome i cura ima svojih stvari) tako da trebam nešto veće.  :mrgreen:

Izgleda da ću opet u posjetu Šepiću......  :misli:  Ima li netko IXS Sursee? Iskustva? Kakva je u živo?  :misli: :misli: :misli:

bez brige, moja sva obleka za 5 dana je stala u nju jer se moze prosiriti  (y)
 
Frane_vtc said:
Izgleda da ću opet u posjetu Šepiću......  :misli:  Ima li netko IXS Sursee? Iskustva? Kakva je u živo?  :misli: :misli: :misli:

Ja sam je imao na motoru, kod sepica sam je probavao ali nisam kupio, nisam imao para...

Ali kopao sam po njoj, ima tri kata i brdo svakakvih gluposti, 30L...cinila mi se super..odlicno je i na motor pasala..sad kakva je konkretno u upotrebi..hm...ne djeluje nekvalitetno tak da....