Gdje kupiti tank torbu u Zagrebu

Stinky said:
Bagster (y)

Grigić ih dila :wink:

Kad si već spomenuo Bagster... za 'njega' treba kupit i kožu prek tanka, koja je oko 500kn, pa onda i tank torbu koje su od 500kn na dalje (lovi se na kožu). S time da treba računat da se sve treba naručiti, pa se nakon mjesec-dva-tri konačno i dočeka. Super stvar, samo je problem te narudžbe i čekanja.
 
istina, a ta koža mi stvarno super izgleda (y)

1486J.jpg
 
Stinky said:
istina, a ta koža mi stvarno super izgleda (y)

I meni  :mrgreen:
Samo, najbolje je naručit prek zime, pa onda kad dođe, dođe.. A od tank torbi u Grigiću imaju valjda 2 modela od 15ak u dučanu, ostalo se sve naručuje.. A pošto ni ovi u Bagsteru u Francuskoj nisu baš 'na usluzi' stvar se može dosta odugovlačiti.. Ja čekam tank torbu koju sam našao na njihovoj stranici, a ni sami je nemaju u prodaji... I da, bolje je naručiti Bagster u TC-u jer imaju brži rok isporuke.
 
ajde probaj u TOP MOTO ...dupla tank torba sa zaštitom od kiše bi morala biti oko 350 kn... ako ti još nekako mogu pomoći javi  (y)
 
matej said:
...pošto puno putujem i evo od negdje 27.3 do sada sam napravio oko 6500km ...
Ja tolko u mjesec i pol skupio, a ne putujem puno :misli: :misli: :LOL: :LOL:
 
FAMSA - ja zaključio po stranim forumima da je to najbolja varijanta, bar za talijanske motore -)
Moja iskustva - tailor made varijante za svaki motor, prelako se montira, skida, tanka, dizajn talijanski savršen, kvaliteta visoka kao i cijena i da nema kod nas za kupit.