Gdje su granice prerade?

marko92 said:
a ovo je projekat.... zapoceo ga Alem a na njemu i dalje radi njegov klupski kolega :evil: :evil: :evil:

Lijepa prerada Điksera. (y) Ko je majstor od farbe? :D
 
farbanja sto se tice ... Alem licno, ovu cbr momak sto je njegova... a oslikavanje skoro nepoznat mladji momak u usponu  (y)
 
marko92 said:
farbanja sto se tice ... Alem licno, ovu cbr momak sto je njegova... a oslikavanje skoro nepoznat mladji momak u usponu  (y)

Mozda je nepoznat, ali zna radit. Svaka cast. (y)
 
Da ne odgovaram pojedinacno: Da, sasvim ozbiljno mislim da je ona crna prerada Điksera jako dobro napravljena.
U svojoj kategoriji nema se cega sramiti ni na europskoj razini. Isto tako ozbiljno mislim da je ona rama za stunt-Kawca hrabar i originalan zahvat i dobro odradjen posao.
Volim vidjeti i cijenim kad ljudi konfekciju pretvore u nesto za cime se vrijedi okrenuti i razgledati. Ljudi tipa Šileta, Djubreta, Boce, Maxa... i mnogi drugi, da ih sad ne nabrajam sve jer bih mogao nekoga nenamjerno izostaviti.
Nebitno je u toj prici koliko tko ima godina, tj. "igraju li se djeca" ili stare iskusnjare. Bitno je znati raditi i ujedno imati veliku volju materijalizirati svoju ideju. (y)
Normalno, to ne znaci automatski da je takvo nesto moj tip motora i da se svima nama ukusi moraju podudarati.
 
poco loco said:
a štaš uzest za stricfajtera nego japančinu  :mrgreen:  ...ovi sa otoka i starog kontinenta idu u caferejsere/skramblere/bobbere  8)
(y)
 
Evo da i ovo vidite. Ja neznam kaj bi na to reko, ali volio bi vidjeti uživo. Ideja je to koja mi ne bi pala na pamet.

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/custom-trike-honda-dn-01-oglas-14980955
 
… invalidska kolica, za ljude s puno para i pomanjkanjem ukusa
i to naravno - samo za jednoga  :?

u rangu ružnoća kao ova Honda http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,251924.msg4587727.html#top

koju temu neću ni da pratim, jer budem imao noćne more :mrgreen:

WsjtnyR.jpg


a sliku sam stavio tu, kad jednoga dana i to nađe drugu budalu, pa ode s Njuškala  :mrgreen:
 
BTW  :mrgreen:

mislim u vezi ovoga (pa stavljam ipak malu fotku  :mrgreen: )

CiroPCX.png



:misli: mislim da se čovjeku koji to kupi, vjerojatno strašno poremetio mozak,
jer je predugo bio na skuterima :LOL:
 
:misli: iiiiiiiiiii,
uostalom, zašto ovaj s tim "trajkom" nije stavio gore kofer od bar 200l ili bočne kofere još?


:LOL:
 
Tebi nije dobro  :misli: ...ovaj motor, skuter il kae već nije neko cveće  :mrgreen: ...al kaj fali ak je čovjek invalid
..nemože mjenjat brzine nogama...
A kofer....ak neko putuje motorom (za razliku od tebe  :tongue:  :mrgreen: ) ...onda mu treba i prtljažnog prostora  :wink:

I motor je za jednog  8) ...žena se vozi na svom motoru  :wink:

 
... moglo je to sve puno ljepše, kad vidim koliko je para otišlo ;)

a nemam ništa protiv inv. kol. i jedino upravo dopuštam mogućnost da to prometalo i vozi takav čovjek  8)
jer sve ostalo mi je jako teško prihvatiti  :mrgreen:


- kofer je previše malen, ne zbog potrebe, pa i da je sam, nego zbog estetike ;)