Gdje su granice prerade?

i ako je, onda je pogotovo onaj gore viška ;)

bolje da je ipak tu stavio još jednu fotelju da, nekoga provoza  :mrgreen:
a možda bi bio i manje ružan
 
DADO+ said:
i ako je, onda je pogotovo onaj gore viška ;)

bolje da je ipak tu stavio još jednu fotelju da, nekoga provoza  :mrgreen:
a možda bi bio i manje ružan
pa kaj se kofer ne skida  :misli: ...na ključ  :mrgreen: ...jebala te estetika  :mrgreen:
 
:LOL:

definitivno mu je višak na koferu onaj naslon za suvozača, koji se stavlja po izboru,
tu leđa teško da može pružiti  :misli:  :mrgreen:


blatobrani zadnji, isto  :misli: ne znam nekako ne prate linije, a nazad mi je kao nekakva mrtvačka kola  :LOL:


BTW
taj mi motor ni u seriji, naprijed nije normalan  :LOL:
 
Osobno nisam ljubitelj trikeova. Fora ih je vidjeti, ali nije mi to to. Jedan frend je jednom rekao: "Trike! Ma jebeš to! Pere te kiša ko da si na motoru, a u koloni stojiš ko da si u autu." Fakat su mi interesantni samo za pogledati, a inače ih dijelim na podnošljive i glupave. Normalno ako su vlasnici invalidi to je druga priča. No ako su invalidi samo u glavu onda ga frigaj. Osobito su mi gadni oni industrijski Boom, a ne volim ni one tipa Fleten iz Međimurja. Pa evo da i slikom prezentiram ono kaj mi je ajmo reć Prolazno i ono kaj mi je u kikiju.
Prvo par prolaznih:
 
i to. . . uglavnom trokolice mi nikako nisu đir i nema mi to veze s motorima pa ni onda kad ih pogoni mašina iz motocikla, a kamo li auta. Nije da ne cjenim rad, tehnička rješenja i trud koji neki ljudi ulože u izradu takvih vozila, ali jednostavno, nikad nisam imao želju za tako nečim i fakat ni sam neznam kaj bi s tim.
 
Na Bubin mjenjac upasan harley motor
9dbb544b5f1995081b619e0204f90ed2.jpg
 
https://www.youtube.com/watch?v=T3TumQ-ueMU  U neki državama USA ak ne diraš ramu , možeš delat kaj te volja veli lik  :D
 
Pinta 001 JA said:
pa seljačija

ovaj sa roštiljem je jedan totalno drugi stil ... :) i poseban đir .. ;)

to ti sad ameri furaju taj neki bbq style ... ne samo na motorima, već na svakom qurcu kojeg dohvate .. i nema puno veze sa moto svijetom, već sa tim njihovim bbq šemama.. :)