Gdje u Zgb kupiti Hondu?

Frane_vtc

New member
Dakle... Sutra idem sa frendom pogledati i kupiti novi Hornet 600 i moto opremu. Gdje mi preporučujete da pogledamo i uzmemo motor? Ima li netko da se možda sredi kakav popust?  :misli: :mrgreen:
Ruting? Top moto? Još netko?  :misli:

Hvala!!!  :hello:
 
Frane_vtc said:
Dakle... Sutra idem sa frendom pogledati i kupiti novi Hornet 600 i moto opremu. Gdje mi preporučujete da pogledamo i uzmemo motor? Ima li netko da se možda sredi kakav popust?  :misli: :mrgreen:
Ruting? Top moto? Još netko?  :misli:

Hvala!!!  :hello:
top moto (y)

u rutingu te nebu ni pogledali jedno pol sata :mrgreen:
 
marko88 said:
top moto (y)

u rutingu te nebu ni pogledali jedno pol sata :mrgreen:

Ma najbolje da proba u Rutingu tam i ak ju otpelja van iz prodajnog salona ga nebu nitko nič pital  :mrgreen:

Top moto  (y)
 
prošli tjedan sam bio u Rutingu i nemaju horneta već samo nešto skutera....... :palacdolje:
ispraznili su salon jer valjda čekaju sada nove modele. (y)
 
Isto glas za Top Moto. Usluga za (y)

Meni ne smeta ni Rutingov stil. Možeš mirno sigurno pola sata razgledavati i sjediti po motorima bez da te itko išta pita. Ionako me u principu niti ne zanima što bi mi prodavač mogao reći pro ili kontra određenog modela. Zanima me samo finale - cijena/popust, i kad će doći.
 
Ako me sječanje ne vara,mislim da sam vidio jedan hornet u Top motu. Ako ga nisu prodali
 
Onda idemo u Top Moto.  (y)
A rekao mi je frend da je bio u jednom dućanu (sad znam i gdje) i daj htio kupiti motor, te da ga nitko nije doživljavao i on se lagano okrenuo i rekao da onda neće Hondu. Ali ipak se lagano zapalio tako da će ipak biti Honda.  :mrgreen:

Hvala dečki!  :D :piva: :hello:


Edit: Šta mislite? Ide li cijena ispod onih navedenih 59.990 krznenih životinjica? :misli:
 
Frane_vtc said:
Onda idemo u Top Moto.  (y)
A rekao mi je frend da je bio u jednom dućanu (sad znam i gdje) i daj htio kupiti motor, te da ga nitko nije doživljavao i on se lagano okrenuo i rekao da onda neće Hondu. Ali ipak se lagano zapalio tako da će ipak biti Honda.  :mrgreen:

Hvala dečki!  :D :piva: :hello:


Edit: Šta mislite? Ide li cijena ispod onih navedenih 59.990 krznenih životinjica? :misli:
e to neko poznat uzima  :misli:
odi zvizni pipice na stol i da viš kak če skakat oko vas  :mrgreen:
 
Frane_vtc said:
Krznarić uzima (Krznarić autodijelovi).

Ove sezone će biti motora u gradu...  (y)
ajde super ...biče više motora neg auta  :wink:
 
Bandit said:
  :misli:
   :misli:



:mrgreen: :mrgreen:

Razgovor sa prodavačima me zanima samo u vezi cijene ili eventualno mogućeg popusta, kao i kada je isporuka ako motora nema na lageru.  :whistle:
 
Frane_vtc said:
Onda idemo u Top Moto.  (y)
A rekao mi je frend da je bio u jednom dućanu (sad znam i gdje) i daj htio kupiti motor, te da ga nitko nije doživljavao i on se lagano okrenuo i rekao da onda neće Hondu. Ali ipak se lagano zapalio tako da će ipak biti Honda.  :mrgreen:

Hvala dečki!  :D :piva: :hello:


Edit: Šta mislite? Ide li cijena ispod onih navedenih 59.990 krznenih životinjica? :misli:
Kakve veze ima dal ga je neko dozivljavao ili ne, ako on zna šta hoće. A pogotovo još gluplji razlog da odustane zbog toga od dotičnog motora. Meni se cini da on ili ne zna kaj hoće iil nema pojima o motorima. Uđeš u dućan, vidiš jel imaju, das novce i to je to, a poslje na servis gdje ti je najbolje.
 
zlikavac said:
Kakve veze ima dal ga je neko dozivljavao ili ne, ako on zna šta hoće. A pogotovo još gluplji razlog da odustane zbog toga od dotičnog motora. Meni se cini da on ili ne zna kaj hoće iil nema pojima o motorima. Uđeš u dućan, vidiš jel imaju, das novce i to je to, a poslje na servis gdje ti je najbolje.
(y) (y)

još mi je najbolje kad neko pita prodavača za mane motora ili da ga usporedi s konkurencijom :LOL: :LOL:

pa naravno da bu ti reko da je taj najbolji :mrgreen:
 
TOP MOTO  (y) (y) (y)
-usluga vrhunska; dečki se kuže u Honde, odgovaraju na sva postavljena pitanja, što se tiče popusta i isporuke tu stvarno nemam zamjerke (moja honda je dobila popust za lanjski model+ keš, a bila je isporučena isti dan :mrgreen: )... kuže se u dodatnu opremu, servise tak da glasam za njh !

*Ruting- žestoki lešinari, to izbjegavam do daljnjega...
 
I jeste "uboli" horneta? ;)
 
2 Zlikavac: A zašto bi uzeo motor kod nekoga tko ga ne doživljava? Zašto bi njemu ostavio novac (jer i taj ima svoju maržu) kada može isti takav motor kupiti kod konkurencije. Pristup kupcu je jako bitan.

2 Vedran: Motori su na carini i trebali bi doći kroz 10-ak dana. Onda će se frend zaletiti do Zagreba i rješavati dalje. Zanimljivo je to da je model 2008. skuplji samo 1.000 kuna u odnosu na 2007. (60.990,00 kn).
Drago mi je da smo se sreli.  (y)