Gdje u Zgb kupiti Hondu?

Frane_vtc said:
2 Zlikavac: A zašto bi uzeo motor kod nekoga tko ga ne doživljava? Zašto bi njemu ostavio novac (jer i taj ima svoju maržu) kada može isti takav motor kupiti kod konkurencije. Pristup kupcu je jako bitan.

2 Vedran: Motori su na carini i trebali bi doći kroz 10-ak dana. Onda će se frend zaletiti do Zagreba i rješavati dalje. Zanimljivo je to da je model 2008. skuplji samo 1.000 kuna u odnosu na 2007. (60.990,00 kn).
Drago mi je da smo se sreli. (y)
Također, svratite opet kad budete mogli!  (y)
 
Frane_vtc said:
2 Zlikavac: A zašto bi uzeo motor kod nekoga tko ga ne doživljava? Zašto bi njemu ostavio novac (jer i taj ima svoju maržu) kada može isti takav motor kupiti kod konkurencije. Pristup kupcu je jako bitan.
Ma to stoji, al ja ne vidim razlog zašto bi odustao od nekog motora ako taj motor prodaju neljubazni kupci  :wink:
 
zlikavac said:
Ma to stoji, al ja ne vidim razlog zašto bi odustao od nekog motora ako taj motor prodaju neljubazni kupci  :wink:

Prodavači  :mrgreen:  nemora odustati od kupnje tog motora može samo promijeniti dilera kod kojeg če ga uzet  (y)
 
Goran zzz said:
Prodavači  :mrgreen:  nemora odustati od kupnje tog motora može samo promijeniti dilera kod kojeg če ga uzet  (y)
uopće nisam skužio kaj sam napisao  :LOL:
 
Mene zanima jel imaju model bijele boje za ovu godinu?  :misli: