Gilera GP 800 by Pec

doger said:
Ako hoćeš pošaljemo ti poštom ,zasada još nemamo trgovca u Splitu i Trogiru .
mislim kroz drugi misec napravit neke preinake na njemu pa ću se javit ako se odlučim,svejedno hvala,bitno mi je da znam da ima u nas
 
zanimju me iskustva onih koji ih imaju
jeli se voziš di...i tako...
par puta sam put ma sreo jednog crnog s kuferom...drugi put ga pozoven na piće ako bude od volje
 
moj je crveni s kuferom,sad ga vozim samo po gradu,inače svaki dan u split na posal pa me se često može vidit i po splitu
 
aprilliaaa said:
zanimju me iskustva onih koji ih imaju
jeli se voziš di...i tako...
par puta sam put ma sreo jednog crnog s kuferom...drugi put ga pozoven na piće ako bude od volje

Legenda s ogromnim U zaljepljenim na viziru(kako gleda kroz njega :misli:), koji uvjek vozi s jednom rukom, dok ljevu drži naslonjenu na kuk, sa isturenim ljevim laktom u drugoj traci ceste  :shock:
 
joke said:
Legenda s ogromnim U zaljepljenim na viziru(kako gleda kroz njega :misli:), koji uvjek vozi s jednom rukom, dok ljevu drži naslonjenu na kuk, sa isturenim ljevim laktom u drugoj traci ceste  :shock:

:shock:
s takvima se ne družim
 
Htjedoh reči da je to Apriliaain tip za piće, moš mislit o čemu bi imali pričati. :misli:
 
ma je znan sve je to tako 8) samo čovik mi je zadnji put drža ruku 5 sekundi kad smo se mimoilazili pa je red
a jedan put san ga preletija...jedva san i zamjetija tko je 8)