Gilera GP-800 - General Topic

pitanje za đepeovce,
koliko je izdržljiv agregat u smislu km,
ima li primjeraka i koliko često sa +100tkm ?
 
Ekipa, jel imao tko s GP-om problem dok je motor hladan da ler gas varira (skače) i gasi se makina, isto tako tu i tamo ponekad da se ugasi motor u vožnji, npr. na semaforu iz čista mira samo padne ler gas i ugasi se?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Društvo, imam isti slučaj uzeo sam prije desetak dana i pročitao sam post njegov da je očistio usisnu klanu valjda od gasa od čega i sada radi mu lijepo. Pa bil neko bio od pomoći kako da dođem do toga da očistim ??? Jel ima neki tutorial jer kod nas u Bosni serviseri su svi neki da Bog sačuva smrkne mu se kad mu dođes kao da će ti džaba raditi. Hvala unaprijed na odgovoru
 
To bi trebalo biti ispod zračnog filtera !

Tebi se skuter guši, gasi u leru ?
Da problem dok je motor hladan da ler gas varira (skače) i gasi se dok dodajes gas lagano, npr. na semaforu, kružni tok dok obilazim popuštam gas iz čista mira samo padne ler gas i ugasi se?
 
Podji na 3:47 , tamo je filter !
Inače ovaj lik ima dosta videa o tvom skuteru, znam da je zafrkano pošto nema prijevoda, ali lijepo snima i dobro se vidi što radi !

Inače, klapnu ne moraš skidat dok čistiš, samo moraš imati pristup i dok radi davaš gas i prskaš karburator čistaćem u spreju !

Ovdje scotty radi na autu ali je dobar video da vidiš kako se radi !

 
  • Like
Reactions: bucoba
Našo sam ovog talijana, ako možeš skinut filter i doć do klapne onda super !


Ako ne možeš, onda moraš ovo ! Sretno !

 
  • Like
Reactions: bucoba
Hvala ti puno. Budem pokušao izgleda da sam poranio sa sezonom. Pade snijeg opet veliki kod nas u Bosni. A izgleda da će biti i kod vas u lijepoj našoj HR.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Dali se isplati kupiti uredna Gilera GP 800 sa 70 000km?

Pozdrav, prikljucio Sam se grupi naknadno, iz razloga jel bi zamolio za pomoc. Svidja mi se GP 800, prijatelj ju vozi vec 8 godina I uredan je Sto se tice servisa I zamjena potrosnih materijal. U tih 8 godina je natukao skoro 70tis. km, ponudio mi ju je po povoljnijoj cijeni. Motor je sjedi I vozi. Zanima me njihov agregat, motor, koliko on Jos moze?
Dali me ceka ubrzo gemeralka ili cu se navoziti Jos nekih 40tis. kilometara.
 
Evo frend trazi gp800, pa ako ima koji provjereni i ako moze iz prve ruke na sta obratit pozornost i kakve su opcenito te masine, troskovi odrzavanja??
 
Ima provjereni i u odličnom stanju. Ako je stvarno zainteresiran spojim ga sa vlasnikom, moj susjed
 
pozdrav drustvo, evo ukratko prelistah samo ovu jednu stranicu, ja sam clasnik gpa god dana, od kupnje nije bilo problema 2000km i onda je krenula katastrofa, od oktobra do dan danas nije napravljen, promjenio je majstora gdje god su me uputili, i sad je trenutno kod jwdnog, namjenjali mi dijelova naplatili ruku ali niko nije rijesio problem jedan te isto od pocetka, biko je problema sa svacim , i obrtajima i gusenjem trokiranjem, ali prati ga konsrantno to da u voznji kad se pusti gas i motor smanjuje obrtaje do 1000 1100 od prilike obaj momenat kad treba da prebaci na ler , tu padne i ugasi se, na leru u mjestu nikad , moze raditi cijeli dan, ali samo u voznji , evo sad ovaj kaze da je mjerio pritisak pumpe i da je 1.8, 1.9, a treba biti 3 bara valjda , pa kaze da mje jam pumpu, ali tako sam namjenjala sve dijelove koje su mi rekli i ni do cega nije bilo, kako sad da znam da je do ovoga? Poziicc
 
Pozdrav. Imam pitanje veze vatiomata za gp800 dvoumim se između malossi ili polini jel ima tko kakva iskustva koji je bolji?
 
Moje iskustvo u vezi 2 brenda općenito.
Slagali su mi custom Runner 200, Polini jeftiniji, Malossi kvalitetniji.
Polini gljiva na Enduro isto ok.
 
  • Like
Reactions: GangPlank