Gilera GP-800 - General Topic

GP je za sada najsnažniji i najbrži
baš me zanima koliko će konkurencija čekati da osgovori
mislim da ćemo pravu situaciju znati tek pred kraj godine kad će se iskristalizirati prodajni rezultati
naime, očito je da je GP malo zakasnio na tržišta i pretpostavljam da ga tek sada čeka uzlet
 
danas ga vidio i malo pratio i čini mi se da mu je centralan nogara prenisko mislim da je na desnoj strani niža nego na nexusu, tako mi se bar učinilo pa eto vlasnik reci dali se vuče po zavojima
inače ima lijep zvuk i lijepo potegne
 
mv_agusta said:
danas ga vidio i malo pratio i čini mi se da mu je centralan nogara prenisko mislim da je na desnoj strani niža nego na nexusu, tako mi se bar učinilo pa eto vlasnik reci dali se vuče po zavojima
inače ima lijep zvuk i lijepo potegne

Pa, koliko sam se uspio do sada naginjati u zavojima, nije zastrugala niti jednom. Trebalo bi vidjeti negdje na specifikacijama koliki je u stvari krajnji nagib u stupnjevima. Možda bi onda mogli komparirati. Inaće je skuter dosta visok, pa mislim da sa struganjem ne bi trebalo biti problema. Osimm, naravno, ako te navuku zavoji na isprobavanje. Čak sam u nekim zavojima osluškivao budem li čuo struganje, ali-ništa.
Za sada budem suzdržan glede testiranja nagiba.  :mrgreen:
 
+marek+ said:
Vidim da je tema več malo u zaboravu,mislim da je šteta prestati pisati o iskustvima o trenutno najjačem skuteru!
Inače skuter nije loš,zato pišite sve o njemu.......

Nije zapostavljena tema nego su se malo prvi dojmovi smirili i prikupljam(o) nove. Preksutra budem napisao koju rečenicu glede prvog servisa na 1.000 km.
 
liberty said:
GP je za sada najsnažniji i najbrži
baš me zanima koliko će konkurencija čekati da osgovori
mislim da ćemo pravu situaciju znati tek pred kraj godine kad će se iskristalizirati prodajni rezultati
naime, očito je da je GP malo zakasnio na tržišta i pretpostavljam da ga tek sada čeka uzlet

Mislim da je slijedeči najjači skuter-Honda, sa 900 ccm.
 
nema vecih ziherasa od Hondasa..oni prvo dobro vide sta ide i prodaje se pa onda mijenjaju nesto..ako im ovaj nosorog ikakve rezultate daje nece ga mijenjat jos 100 g..ista stvar sa XX a i 900RR bi jos bila sa klasicnom vilicom i kocnicama da nisu svi presli na bolje..sad sto su izbacili najjaci motor je samo zato sto je prodaja prosla dva modela propala..tj. nije bila na onoj planiranoj razini...po meni zadnji dobar i revolucionaran motor od Honde je CBR 900 RR iz 92..ostalo je sve vec vidjeno i kopirano
 
Govorio sam o Hondi koja radi na projektu skutera od 900 ccm..

honda-900ccm.jpg
honda2.jpg
honda3.jpg
honda4.jpg
honda5.jpg
honda6.jpg


honda7.jpg


Honda_E4-01_2005_01_1024x768.jpg


Ovo je taj skuter, redizajniran: 2003/2005. vs. 2008.
honda-900ccm.jpg
102005top.jpg
 
a znate li i ovog (lijevi)  šta priča s šefon piaggia :mrgreen: da mu da đir ali je tražija da se svi sklone kako ga nebi tko slika :mrgreen: 8) :LOL:

 
ovaj na prvoj slici sam ja - da je Joketa tako se snimalo ispao bi ko vjeverica jer ima skoro pa duplo manje kila od mene :)
 
Koliko sam čuo, a mislim da sam dobro čuo, u Splitu ima neka akcija za GP. Akcije su obično kad se nešto jako dobro prodaje  :jesus: