Gilera GP 800

aprilliaaa said:
Vozaći R motora i oni harlija su dva svijeta i teško koji da će koji R sjesti na onaj puzavac... :nono:

ma ne mislim na one rugobe od 4-5 metara duzine :( nego na nesto za cruising
 
O ovome sam vam ja govorio u gornjem postu http://www.natelki.net/video/3617/najbrzi-elektricni-motor

Da vidim koji benzinac ima takvo ubrzanje (R motor)  (y)
 
vice800 said:
Ali uz svo to ubrzanje opet nema zvuk benzinca.

Pa to je carolija, zvjer guta sve zivo a niti se ne cuje... milina...  (y)
 
nakon nekog vremena voznje pokraj v2. sa otvorenim spuhom svima ce dokurcit takva voznja.... i onda im dođe ocu bit neprimjetan i rezat takve ko ja. i eto ti to.
 
Nisam ljubitelj skutera, ali ipak mi se sviđa ova Gilera.
Samo ima jednu veliku manu - cijena  :palacdolje:
Pa Aprilia Mana će imati cijenu od 6800 EUR (tako najavljuju), a ipak je u usporedbi sa ovim puuuuuno bolja opcija.
 
To nikad neće bit motor to je samo skuter i ništa više :jesus:
Za te pare šta će koštat bolje je kupit neki motor i vozit se ko čovjek :misli:
 
black-rox said:
To nikad neće bit motor to je samo skuter i ništa više :jesus:
Za te pare šta će koštat bolje je kupit neki motor i vozit se ko čovjek :misli:

Na šta misliš, na Apriliu ili ovu Gileru?? :misli:
 
uvjek ce bit ljudi koji ce vozit to iz gusta i jer vole to. a jos ce vise bit onih u odjelima. sa onim pokrivacem nogu. kojima je hit imat skuter od 800 ccm.
 
sto ljudi sto čudi...netko voli skutere,a netko motore...razloga za i protiv svakako ima,a kaj se tiče iskoristivosti i to je dvojbeno,ja osobno znam često u odjelu i sa kravatom za vrijeme radnog vremena otiči nešto obaviti,buduči mi je brže i praktičnije nego autom...a kaj se tiče ulazaka na motosusrete nevidim razloga zakaj bi netko branio ulazak nekom ako se doveze sa skuterom....
 
funky said:
Nisam ljubitelj skutera, ali ipak mi se sviđa ova Gilera.
Samo ima jednu veliku manu - cijena  :palacdolje:
Pa Aprilia Mana će imati cijenu od 6800 EUR (tako najavljuju), a ipak je u usporedbi sa ovim puuuuuno bolja opcija.

rong - mana ce navodno(iz prve ruke) biti 10kkn skuplja od shivera :(
koji uskoro poskupljuje :( :(