Gilera Nexus 300ie

LuckyBoss

New member
Bok svima,
kupio sam novog nexusa 300ie. Molim sve koji voze 250 i 300 da podijele samnom informacije o motoru.
Mane,dobre stvari,kako ga voziti da duže traje, koliko da ga maximalno vozim a da ne uništavam motor itd.

Gilera nexus
ccm 300ie
kw 16,1
Okretni moment 23 (pojačan u odnosu na 250ie)
Prednji kotač 15cola
zadnji 14cola

unaprijed zahvaljujem :mrgreen:
 
taj nexus je takav promasaj kao prvo i prvo tablica mu je pun k. skuplja a snaga je zanemarivo veca od nexusa 250. :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Platio sam regu sa 50% 1035,00kn (prekjučer)
Meni se ne ćini to skupo ! svatko ima pravo na mišljenje
 
LuckyBoss said:
Platio sam regu sa 50% 1035,00kn (prekjučer)
Meni se ne ćini to skupo ! svatko ima pravo na mišljenje

da da ma super ne kazem ja nista nego sta ja znam taj motor je po meni bezveze izaso,a ono preformanse mu i nisu neke za tu cijenu rade bi stedio jos i kupio bi si neki normalan motor poput xt660 a ne te autobuse .po meni je to bacen novac,a i sam ces vidjet da ce ti dosadit takav sam po sebi nakon nekog vremena pa ce ti bit zao  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
smmania said:
da da ma super ne kazem ja nista nego sta ja znam taj motor je po meni bezveze izaso,a ono preformanse mu i nisu neke za tu cijenu rade bi stedio jos i kupio bi si neki normalan motor poput xt660 a ne te autobuse .po meni je to bacen novac,a i sam ces vidjet da ce ti dosadit takav sam po sebi nakon nekog vremena pa ce ti bit zao  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

da nisi možda fulao podforum?? :x

ne baljezgaj gluposti i ne pljuj po tuđem izboru :palacdolje:

prvo skupi godina, zaradi sam, pa ćeš naučiti i cijeniti...

btw,  LuckyBoss  super izbor, daj nabaci koju sliku da vidimo to čudo (y)
 
Nisam imao priliku voziti nexusa 300,ali koliko sam čuo iz pouzdanih izvora i informacija na puno mjesta motor je sasvim ok,rega ti i nije nešto skupa s obzirom da je prva rega,dogodine ti je već jeftinije jer neće bit dosta onih čuda tablica knjižica i svega skupa kao na ovoj sada.


Što se tiče trajanja sada ga vozi polako neko vrijeme pošto je nov pa kasnije postupno ubrzaji.


Mislim da si dobar motor kupio i da nisi falio,cestitam


puno sretnih kilometara
 
nexus ko nexus vrhunski skuter.super odabir!prati forum,nas sastanak koji planiramo pa se pridruzi koloni.

sretno (y) (y)
 
lijep skuter - moderan i privlačan
drago mi je da su naprijed stavili 15 cola - to je ono što mu je falilo, sad je sigurno precizniji u zavojima

lagano prvih 200 km, zaista lagano zbog guma i kočnica
kasnije postepeno pojačavajn ali i variraj tempo do prvog servisa, nikako dugo držat gas otvorenim

postaj koju sliku ako ti se da
 
Cestitke na Nexusu  (y)

Malo prodi po forumu ima dosta tema o Nexusu, Beverly-u ( sve je to tu negdje )...tak ces saznat puno korisnih informacija, a ak ti nekaj nece bit jasno pitaj....

smmania a ti slinavac ne pricaj gluposti, razmisli si malo prije nego kaj pocnes bubat po forumu, ak nemas nekaj pametno za rec nemoj se ni javljat, nego zadrzi to u sebi ili pricaj svojim vrsnjacima...


LuckyBoss .... daj si samo popuni profil, kaj vozis, od kud si i tak da se vidi  :wink:
 
ako se ne varam - i prednji kraj mu je malo zategnut (zašiljen) - ono što sam ja vidio na netu zanimljivo izgleda

postaj koju sliku pliz :)

kažu da mašina, iako nije revolucionarna doprinosi fluidnosti vožnje jer radi na nižim okretajima uz blago povećanje momenta
 
Bok svima,
hvala vam na podršci i na ugodnom gostoprimstvu na forumu.
Slike ću uskoro postaviti...
Pridružit ću se koloni (sigurno)
popunit ću profil itd.

Sretno svima

LuckyBoss
 
(y) (y)
LuckyBoss said:
Bok svima,
kupio sam novog nexusa 300ie. Molim sve koji voze 250 i 300 da podijele samnom informacije o motoru.
Mane,dobre stvari,kako ga voziti da duže traje, koliko da ga maximalno vozim a da ne uništavam motor itd.

Gilera nexus
ccm 300ie
kw 16,1
Okretni moment 23 (pojačan u odnosu na 250ie)
Prednji kotač 15cola
zadnji 14cola

unaprijed zahvaljujem :mrgreen:

Super izbor cestitam i sretno. Agregat od 300 cm3, iako ima istu snagu kao i 250, ima puno bolju krivulju okretnog momenta, jednostavno receno pocinje vuci pri puno nizim okretajima, startniji, brza medjuubrzanja, optimalan rad motora je na nizim okretajima u odnosu na 250 dakle i veca trajnost masine. Uzivaj i pomalo dok se ne razradi!
 
čestitam na nexusu (y)
imaš dosta tema ovdje o nexiu pa malo prolistaj, ali opet po meni je to glup model bez uvrede tebi koji si ga kupio, jer mene rega za nexus500 izađe isto koliko i tebe za 300 a moj je brži :mrgreen:
ali ok poštujem izbor i puno sretnih km (y) (y)
i stavi koju slikicu
 
mv_agusta said:
čestitam na nexusu (y)
imaš dosta tema ovdje o nexiu pa malo prolistaj, ali opet po meni je to glup model bez uvrede tebi koji si ga kupio, jer mene rega za nexus500 izađe isto koliko i tebe za 300 a moj je brži :mrgreen:
ali ok poštujem izbor i puno sretnih km (y) (y)
i stavi koju slikicu

mv_agusta pa jbm. , Nexus je talijanski proizvod jel tak, a kaj nemaju talijani drukcije zakonske okvire za registraciju od nas!?

Tak, da kod njih i nije neka razlika u placanju rege kao kod nas, od tud ta razlika ...( ako se varam nek me neko ispravi ) .

pozzzz