Gilera Nexus 300ie

aj super za nexusa, to mi je i dalje jedan od najljepših scootera, htio sam ga i sam, ali me prtljažni prostor odveo do X-Eva... a i nije bilo 300-tke onda...
uživaj i pridruži se druženju!  (y)
 
cestitam..poslije T maxa meni najljepsi skuter...cekam novog sa 493ccm masinom ako ne kupim hayabusu u medjuvremenu, :wink:
 
mv_agusta said:
čestitam na nexusu (y)
imaš dosta tema ovdje o nexiu pa malo prolistaj, ali opet po meni je to glup model bez uvrede tebi koji si ga kupio, jer mene rega za nexus500 izađe isto koliko i tebe za 300 a moj je brži :mrgreen:
ali ok poštujem izbor i puno sretnih km (y) (y)
i stavi koju slikicu

Nije sve u krajnjoj brzini,prijatelju. ako se ne varam,300 je ipak puno jeftiniji od 500,a vjerojatno i manje troši,što znači da su troškovi eksploatacije manji. Kad bi se povodili samo za najvećom brzinom,svi bi vozili hayabuse,zar ne?
 
u Italiji postoji veća razlika u osiguranju između 300 i 500 nego kod nas - jer je njima magična granica vezano uz isto i dozvole upravo 400 ccm odnosno 25 kw
 
i moje čestitke. super skuter - šta reć - ipak je to mome mladji brat i po ocu i po majci. prezime im isto :)

unutra je potpuno novi gilerin agregat. ako je suditi po mome fuocu u kojem je isto novi 500 agregat, neces imati nikavih problema. samo lakše prvih 1000km (neću reć' lagano  jer mislim da nema potrebe baš tako lagano). vidim da si iz gorice - pa imas prema zagrebu lijepu spuru bez semafora na svakoj banderi. tamo ga malčice razvrti polako do 100 i onda polako ručicu gasa nazad - tako da malo i "koči motorom".

ne obaziri se na ove komentare - skuplja rega i to - baš te briga, da je sve u novcu svi hodali pješke ! uostalom - tvoj troši skoro 2 litre manje od 500tke  (y)

inače - brat mi vozi 250tku i očaran je istim u tolikoj mjeri da si auto-zvijer-bemburu vozi samo u krajnjoj nuždi - dolovno se preselio na nexusa :) uostalom - nešto slično i meni  :LOL:


eto, dobrodošao na forum i polako i sigurno (y)

i da - čekamo slike :p

.:.
 
liberty said:
u Italiji postoji veća razlika u osiguranju između 300 i 500 nego kod nas - jer je njima magična granica vezano uz isto i dozvole upravo 400 ccm odnosno 25 kw
ajd malo podrobnije o tome  (y) možda kakav prodložitelj dopuna ZOSPCa vidi pa dođe i kod nas neko pameti.  :mrgreen:
 
lijepo,lijepo...
vidimo se 15.06 (y)
 
Ma motor je super (y), ali vec kada su izasli s tim modelom, mogli su barem staviti duple diskove na prednjem kotacu.
 
damirvxr said:
Ma motor je super (y), ali vec kada su izasli s tim modelom, mogli su barem staviti duple diskove na prednjem kotacu.
a zbog čega?  :misli: ljepote?
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101229.175.html
 
sve tu pise,samo to prati (y)
 
full88 said:
mv_agusta pa jbm. , Nexus je talijanski proizvod jel tak, a kaj nemaju talijani drukcije zakonske okvire za registraciju od nas!?

Tak, da kod njih i nije neka razlika u placanju rege kao kod nas, od tud ta razlika ...( ako se varam nek me neko ispravi ) .

pozzzz

neznam kakvi su zakoni u it i ne zanima me ja živim u hr a kod nas je zakon takav kakav je, a nije sve u brzini ali po meni bitnija stvar su međuubrzanja koja su na 500 neusporedivo bolja, ali da ne offam

lijep ti je skut ovakav crni (y) (y)
opremu na sebe i gas
 
mv_agusta said:
::cut :: ... a nije sve u brzini ali po meni bitnija stvar su međuubrzanja koja su na 500 neusporedivo bolja, ali da ne offam
medjuubrzanja su bolja i svasta nešto je bolje - al' i ovo je dovoljno. 300tka, za nekoga, ima jedan veliki plus :: košta 20kilo kuna manje od 500tke a isto doveze od točke A do točke B uz istu dozu uživanja  (y)

i nije off - usporedjujes ovotemnu stvar sa srodnom neovotemnom stvari   :mrgreen:

dodatno - čini li mi se ovaj vjetrobran veći nego na 250tki ili je stvarno veći? da to nije već Givi gore?

.:.

 
fuoco said:
dodatno - čini li mi se ovaj vjetrobran veći nego na 250tki ili je stvarno veći? da to nije već Givi gore?

.:.
to je orig vjetrobran na 300. da je takav veći na 500 ziher bi ga otpuhalo od silne brzine. zato je na 500 manji.  :mrgreen: (y)
 
da stvarno vjetrobran se čini većim nego inače :misli:
čekamo vlasnika da kaže šta je to