Gilera Runner VXR 200, 2007g.

Status
Not open for further replies.
!!KOS!! said:
dečki, kad netko promjeni toliko skutera koliko batak-rab, a da negovorim još o motorima onda neka se javi i neka nešto napiše, zato molim, on je više skutera promjenio u zadnjih pola godine nego 95% foruma u cijelom životu

nismo mu mi krivi kaj ne zna vozit  :mrgreen:

i pazi, koji je to ponos promjenit skuter...kad ces reci da je promjenio tolko i tolko motoro, tj promjenio je tolko motora kolko 95% foruma u zivotu nije promjenilo, e onda cu mu se ja kljanjat...

a dok god veli da novi vxr ide 160, ja to smatram obicnim bulšitom... :LOL:
 
ja sam bas neki dan svog mjerio koliko ide u kraju, znaci 147 po satu od YZF R1 .

Ok nije neka specijalno velika brzina, nego stvar koja me iznenadila je ta da od 0-100 sam imao prednost oko duzinu skutera (dakle 2metra) naspram VW G5 GTI (200ks). .. istina netreba zaboraviti 10 000kn ulozenih u skuter. eto da se malo hvalim kad svi nesto tu melju onda nek i ja

Netko je pricao o duljim turama i vxr-u. Nista lakse. ako je vozilo uredu i uredno servisirano to nije uopce problem. Po otvorenoj cesti trosi 3.5-4 litre ovisno o voznji.

 
Runner je vise sportski skuter bio to SP ili VX ili VXR, dok je za duze voznje najudobniji maxi skuter...
Ali sto se tice duzih tura nebi trebao imati nikakvih problema jer je to vodom hladjen agregat koji ima i ventilator na hladnjaku, tako da mu je dobro osigurano hladjenje termo grupe.
Pouzdanost piaggio agregata je daleko poznata i s tim nebi trebalo biti nikakvih problema!
Vijek trajanja termo grupe je trostruko pa cak i vise puta veca nego kod 2t masina...

Prednosti maxija spram sportskoga su veca udobnost, bolja zastita od vjetra, ugodniji polozaj sjedenja...
 
1lik ban 3 dana, svi ostali za prepucavanja i smijanja u facu imate forum.svijetskutera.com pa idite tamo
 
Status
Not open for further replies.