Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

b93 said:
Pikirao sam GSXR-a 750 K8. Zasto bas taj? Zato jer mislim da 600 nema dovoljno snage , a litra da ima previse. Stoga 750 mi se cini nekako taman,sad me zanima ima li netko tko je probao sve da da par rijeci svojih  dojmova. Koji bi bio najidealniji izbor?

Nakon zeca bilo što je lakše i ljepše za vozit  (y)

Svakom od moje ekipe kažem da si izmjeri onu stvar i da ako je preko 12 cm  litra mu ne treba  :jesus:

A kad ti fali snage onda ti fali snage i na litri  :wink:

 
Imam ponudu za jednog K9, cijena 6000 €. Vlasnik kaze da motor nije lakiran, u tvornickom stanju, i da nema nikakvih ulaganja. Trenutno 35 tkm. Koja je uopce procedura sto se tice servisa i odrzavanja? Sto bi bilo u redu odraditi na toj kilometrazi? Motor je sat vremena voznje od mene, sto je svakako pozitivno.
 
b93 said:
Imam ponudu za jednog K9, cijena 6000 €. Vlasnik kaze da motor nije lakiran, u tvornickom stanju, i da nema nikakvih ulaganja. Trenutno 35 tkm. Koja je uopce procedura sto se tice servisa i odrzavanja? Sto bi bilo u redu odraditi na toj kilometrazi? Motor je sat vremena voznje od mene, sto je svakako pozitivno.



Dosta novaca ... ovako na prvu
 
Kakve su danasnje cijene i nije previse . Za kakva drla traže 5 iljada, ovaj ako je icemu onda nije puno

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
Ako nekom treba zajeba sam, krivo sam naručio , ne znam kud sam.gleda. 
Ovo je komplet kopči , vijaka i svega za oklop za modele gsxr 600,750 i 1000 od 2000 do 2003 kako piše.

200 kuna.
c50c7c3540f04c94ca076d5029b865e0.jpg
31039a376e02504f215c81a84af1f4d8.jpg


Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
stipe_zxr said:
Dosta novaca ... ovako na prvu
To je super cijena za K9 ako je uredan
nema tu puno servisa na 35tkm
pregledat klasično lanac,lančanici,diskovi,pločice...
napraviti redovni servis po potrebi ulje, filteri,svječice,antifriz i deriiiii
 
piljun said:
Kakve su danasnje cijene i nije previse . Za kakva drla traže 5 iljada, ovaj ako je icemu onda nije puno

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk


Ma htio sam rec nekako da mi je ta cijena za to godište više za litru ....
Mogu oni tražit koliko hoće samo koliko će dobit ..
exfreerider said:
To je super cijena za K9 ako je uredan
nema tu puno servisa na 35tkm
pregledat klasično lanac,lančanici,diskovi,pločice...
napraviti redovni servis po potrebi ulje, filteri,svječice,antifriz i deriiiii


Uvijek je nekom puno a nekom malo  :mrgreen:
 
Ja ti imam K8 750, motor prva liga, neces pozalit ako uzmes. Nema tu puno mudrovanja, za te novce se isplati ako je tip top. Ako se ne kuzis u plastike povedi nekog sa sobom da vidi jel stvarno original boja i plastike. Kilometre mos provjerit na tehničkom al nije ti ni to garancija.
I jos jedan zlata vrijedan savijet, provjeri regler sa novemom da li je odrađen opoziv. Meni nije bio pa me izjebala ta struja do bola.. :wink:
 
LemmyZD said:
Ja ti imam K8 750, motor prva liga, neces pozalit ako uzmes. Nema tu puno mudrovanja, za te novce se isplati ako je tip top. Ako se ne kuzis u plastike povedi nekog sa sobom da vidi jel stvarno original boja i plastike. Kilometre mos provjerit na tehničkom al nije ti ni to garancija.
I jos jedan zlata vrijedan savijet, provjeri regler sa novemom da li je odrađen opoziv. Meni nije bio pa me izjebala ta struja do bola.. :wink:


Strujko 2009g nije isti ko i 2008 .... ali oba oksidiraju uz more  :jesus:
 
LemmyZD said:
Nije isti nego je identican


2009 je novi model.. na šasiji 600 je.. koliko me pamćenje služi, sad moguće da i griješim. Uglavnom lipo ide u zavoje  konja ima taman , kočnice kriminal.
 
b93 said:
Imam ponudu za jednog K9, cijena 6000 €. Vlasnik kaze da motor nije lakiran, u tvornickom stanju, i da nema nikakvih ulaganja. Trenutno 35 tkm. Koja je uopce procedura sto se tice servisa i odrzavanja? Sto bi bilo u redu odraditi na toj kilometrazi? Motor je sat vremena voznje od mene, sto je svakako pozitivno.

Tražio sam dvije godine 2011 na mlađe i naj jeftiniji su bili po Berlinu i Hamburgu oko 6000€ ,ali sve je bilo nemoguče doč do kontakta  :x  .
Ove zime se pojave u Studgartu i Luksemburgu u utorak, a ja popizdim i za vikend idem po oba dva pa če jedan uzet frend  :wink: 
U srijedu ovaj iz Studgarta prodan  :shock: a ovaj drugi je pričao sa frendom koji živi u Minkenu i kad je skužio da ima posla sa balkancima neče da surađuje.
Oba motora su imala 30000km ,bila na podu i oko 6000 ( šta znači u HR 7000€ + put)  :(
Na kraju ga uzmem u It  kod Venecije za 5800€ sa 14000km,ali isto bio na podu šta meni ne smeta jer sam to uzeo za skosat pa ču i ja vjerovatno past  :LOL:
Dva puta u It + problema koliko hoćeš :bonk:
Čim se oglas spojavio posle posla gas i kapariram motor  :mrgreen: pošto sam  :ubikomp: dogovorim da donesem keš kad dođem po motor  (y)
Idemo po motor a u SLO  :pandur:  Dođemo u VE žena mu dreči da smo balkanci koji če ga okrast (lažni €  :misli:  :shock: )
Novce u poštu da stavi na račun pa prepis i krcanje  :D
Kad se registrirao motor nakraju  su skužili( nakon carine ,homologacije ,poreza ,osiguranja ,tehničkog ,tablice...) da je i stari upisan isto kao vlasnik i da treba orginal papir da stari odriče svoga dijela  :shock:
Neču ni pisat koliko problema i kako smo ih riješili,ali nakon što smo donjeli papire tražio se i prevoditelj ,javni bilježnik ... :zid:

Uglavnom tih motora nema puno i teško ga je nači dobrog,a pogotovo za forumsku cijenu .
Kad podvučeš crtu mene je došao više od 7 i brdo živaca model noviji (ne razbijen ali na podu) a taj ako je OK češ dobit za 5700€
Evo jedan moj bivši rado ga se sjetim i uvjek se  :LOL: neznam di je završio al mislim da i sad vrijedi te pare  (y)

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-750-750-cm3-oglas-20000585


 
Sip said:
I onaj moj kum proda takav dobar moped,, nikad vise nece imat taki :?

imo je i bolji :mrgreen:
 

Attachments

  • P5250058.JPG
    P5250058.JPG
    1 MB · Views: 114
  • P5250059.JPG
    P5250059.JPG
    858.8 KB · Views: 108
Tu ga jos nije bila primila njegova ženska strana pa su boje bile primjerene [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
Stripiri said:
Evo jedan moj bivši rado ga se sjetim i uvjek se  :LOL: neznam di je završio al mislim da i sad vrijedi te pare  (y)

https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-750-750-cm3-oglas-20000585
meni jedan od najljepših suzukija, imao je pajdo takvog u mint stanju, mislim da mu i danas suza krene dok se sjeti :mrgreen:
a drže cijene ko desetka 2004...
 
MOONSHIELD said:
meni jedan od najljepših suzukija, imao je pajdo takvog u mint stanju, mislim da mu i danas suza krene dok se sjeti :mrgreen:
a drže cijene ko desetka 2004...

K4 kad se sjetim suza krene  :cry: 2015g ga kupio za 3500e vrhunsko stanje, sad je jos samo skuplji  :mrgreen: