Gledam rubriku R.I.P. i mislim se...

aurellie said:
Što učiniti? Odvrnuti gas  :mrgreen:
ne!,
1. pustiš ga da te pretekne
2. onda se ti njemu lipiš ( bez brige neče naglo kočit neg baš obrnuto, ubrzat će ka pas za vlastitim repom :mrgreen: )
3. pa kad dođe na čošu malo prikočiš i gledaš ga kako se koprca  8)
 
Gemich said:
ne!,
1. pustiš ga da te pretekne
2. onda se ti njemu lipiš ( bez brige neče naglo kočit neg baš obrnuto, ubrzat će ka pas za vlastitim repom :mrgreen: )
3. pa kad dođe na čošu malo prikočiš i gledaš ga kako se koprca  8)

Nevezano za ovu zemu, vezano za cosu, ja u autu, tip ispred mene na ravnici 100, zavoj 20, iza jednog od tih zavoja on odluci prikocit... Da, skinula sam ga s ceste. Ne, nije motorist, twingo :) Pa sad ti koci...
 
angel_wing said:
Nevezano za ovu zemu, vezano za cosu, ja u autu, tip ispred mene na ravnici 100, zavoj 20, iza jednog od tih zavoja on odluci prikocit... Da, skinula sam ga s ceste. Ne, nije motorist, twingo :) Pa sad ti koci...
a draga moja,
bolje ti njega nego on tebe :wink:
 
Gemich said:
ne!,
1. pustiš ga da te pretekne
2. onda se ti njemu lipiš ( bez brige neče naglo kočit neg baš obrnuto, ubrzat će ka pas za vlastitim repom :mrgreen: )
3. pa kad dođe na čošu malo prikočiš i gledaš ga kako se koprca  8)
kako koji lol! ne slušajte ovo jer to nije propisno :mrgreen:
 
Gemich said:
malo offa
di si Faberu,
ima li pica danas ( onih jestivih, ma kvragu sve su jestive ) :mrgreen:
tu i tamo pokoja..kad se ne zarađuje za motor :mrgreen: :wink:


p.s.!!! jesi sad mislio na picu ili na špice kao pice?? sad me zbunjuješ..jer već konstantno gruickam špice od bundeve paaa,.....si em sad zbunio lol!!! a u DU to zovu PICama Pice ne špice...



p.s. em ga ja mogu nasrat u off  lol! ali da nebudem off!

Oprez u prometu i najte se vele kurchit! :LOL:
 
Faber said:
tu i tamo pokoja..kad se ne zarađuje za motor :mrgreen: :wink:


p.s.!!! jesi sad mislio na picu ili na špice kao pice?? sad me zbunjuješ..jer već konstantno gruickam špice od bundeve paaa,.....si em sad zbunio lol!!! a u DU to zovu PICama Pice ne špice...



p.s. em ga ja mogu nasrat u off  lol! ali da nebudem off!

Oprez u prometu i najte se vele kurchit! :LOL:
zna san da opet nešto papaš pa onako usput spomenem najdraže jelo :wink:
 
krco said:
nema dugo,vidim liku na motoru izleti neki cica iz sporedne,majstor dodje do auta odvali nogom retrovizor i gas dalje  :D

E ovome treba platiti toliko klope i pića dok se ne sruši dolje  (y)
 
BikesRule said:
E ovome treba platiti toliko klope i pića dok se ne sruši dolje  (y)
to smo i mi na skuerima po Zagrebu radili..aliii..hm sad kad sam u Dubrovniku nije baš to najbolje radit..mal je grad..... :misli: iako sam šuto po vratima i jednom htejo izvuć van jednog lika...čisto mi je to želja da jednom izvučem takvog vozača ako mi se suprotstavi pa da ga počnem lupat po glavi na sred ceste i da izađem u novinama..baš sam biser! :LOL: hebeš mi sve ako to jednom i ne napravim!! "Ludi Osječanin terorizira vozače auta u Dubrovniku" :LOL: :LOL:
 
Eto, pricam ja jucer o autima koji nikog ne postuju i nocas me probudi poruka, u St u Dubrovackoj ulici, nastradao motorist. Navodno se radi o hondi i vozacu bez kacige, tako je pisalo u poruci. Nadam se da je prosao s laksim ozljedama... :( :(
 
Ma auti, motori, skuteri... isti je to k. sve je to ruski rulet.

Triba vozit tako da pretpostaviš da svi na cesti imaju namjeru da te ubiju, jedino tako možeš donekle bit siguran.

Jučer vozim u svojoj traci možda nekih 80km/h kad ono lik iz drugog smjera sa autom pritiče i ulazi u moju traku ka da me i nema, srića da je auto kojeg je pretjecao dobro reagira i pustia idiota da me ne pobere  :misli:

A ono u nas ka da je zakon ja imam veće vozilo pa imam prednost  :LOL:

Sad mi je jasno zašto su Supermoto motori zakon, kakvo lomljenje retrovizora i sl. popenješ mu se na auto i spališ gumu na haubi recimo  :mrgreen:

Ali mislin da se triba pazit i onih wanabe RR likova u japankama sa sjajnom ćelavom glavom koju svi moraju vidit na novom R-u.
Prije neki dan me jedan idiot umalo pobra,  stojim na mistu skrećem u ulicu livo, žmigavac je tu, taman se razilaze auta iz druge trake i da ću krenit kad s ljeve strane proleti idiot. Pa nemožeš virovat idiota kakvih ima, pa zar me nije moga obić s desne strane ako mu je bilo napeto da prođe pa valjda nije toliko bia retardiran da nije moga zaključit di skrećem :palacdolje:
 
ja kod vozim auto, nigdje se ne sklanjam, jer najbolje je da me obidje onako kako je i sam zamislio i procjenio i jer ako se ja sklanjam i vrsim nekakav manevar sa autom da bi njemu olaksao mozda bas ga i zahebem sa tim cimanjem ljevo, desno tako da to ne radim jer i sam kad vozim motor zna biti zbunjujuce posebno ako su dvije trake a ja nailazim ljevom a on se cima naglo u desno :wink:
 
angel_wing said:
Eto na, cim sam zena, onaj mi je dan!! :jesus:

ne znam na koji misliš, kod mene je petak - tako barem kažu...

a što se teme tiče - skuliraj se i pomiri se s činjenicom da ti svako sjedanje na motor može biti zadnje, isto ko što ti svaki posjet wc-u može biti zadnji i završiš ko Kenny s tamponom u guzici - zaštopaš se i eksplodiraš...al da se možemo paziti i svesti mogućnosti na minimalne - možemo, zato testosterone pod ključ i malo više koristit mozak tj. nemojte gurati tampone na nepoželjna mjesta...

edit: šta tebi poruke stižu kao nekakva izvješća o nesrećama il šta? to je bolesno...
 
Jebeno je, nema sta - citas RIP rubriku i ne pozelis ikada vise sjesti na motor, a onda odes do garaze i ne da ti mira - sjedas i vozis i nadas se povratku...

 
Kako god bilo, sve sam uvjerenija da mi ne gine fleka na cesti! Ponavljam, da sam pesimist, ne bi se prihvatila volana nijednog oblika, isto me moze pogodit cigla dok setam ulicom. Jednostavno sam ljuta na vozace. Koliko vidim, nije do zenske smotanosti, cinjenica je da ko jaci tlaci!
 
angel_wing said:
isto me moze pogodit cigla dok setam ulicom.

Cuj, mozemo se nes' dogovorit...

:jesus:  :LOL:
 
Ja se isto mislim, prije koji dan sam baš pomislio pa jel mi to baš treba, motori i sve to svi lipo voze aute, relativno su sigurni i gotovo.
Kome god kažem da vozim motor, i to pravi motor a ne skuter svima je prva rečenica nemoj poginit na tome.
Nekad se pitam jel stvarno motor vrijedan života?
 
angel_wing said:
Na zalost, svakim danom sve vise mladih u R.I.P. rubrici... Sta je najgore, ocekujem uskoro i svoje inicijale u njoj.

oh oh

Okej je bit oprezan/na i sve, ali takve crne misli, to ti neće pomoć nikako.