Gledam rubriku R.I.P. i mislim se...

st_driver said:
Ja se isto mislim, prije koji dan sam baš pomislio pa jel mi to baš treba, motori i sve to svi lipo voze aute, relativno su sigurni i gotovo.
Kome god kažem da vozim motor, i to pravi motor a ne skuter svima je prva rečenica nemoj poginit na tome.
Nekad se pitam jel stvarno motor vrijedan života?

a jel vrijedan život koji ćeš prosjediti gledajući u zid? Jbg ako nećeš sad vozit onda ne znam kad ćeš, jer vremena imamo kolko imamo i treba ga iskoristiti (naravno racionalno). U zadnjih nekoliko tjedana sam par puta čuo komentar od neke rodbine ili nekih baba i pizdi strininih kao "jel voziš još motor?" ja: "ne" babarackupizdamaterkoliveć: "i bolje" ja: "Jebem majku i sve živo i neživo".... :mrgreen: Šta ko meni ima govorit šta je meni bolje a šta lošije, nek se brinu za svoje poslove i svoj život jebli mater... :LOL:
 
Eto izgleda da sam bila u pravo sta se tice sinocnjeg sudara, zao mi momka ali dajte ljudi, bar kacige nosite!! I ja bi rade, kad bi mogla birati, zavrsila zivot na motoru, bar znam da bi gustala nego da me cigla (vulgaris, ona crvena) ili Cigla pogodi na cesti ali bi isto rade gustala jos kojih dvadesetak godina nego bas sad odmah :(
 
bruno said:
a jel vrijedan život koji ćeš prosjediti gledajući u zid? Jbg ako nećeš sad vozit onda ne znam kad ćeš, jer vremena imamo kolko imamo i treba ga iskoristiti (naravno racionalno). U zadnjih nekoliko tjedana sam par puta čuo komentar od neke rodbine ili nekih baba i pizdi strininih kao "jel voziš još motor?" ja: "ne" babarackupizdamaterkoliveć: "i bolje" ja: "Jebem majku i sve živo i neživo".... :mrgreen: Šta ko meni ima govorit šta je meni bolje a šta lošije, nek se brinu za svoje poslove i svoj život jebli mater... :LOL:
Pravo zboriš, mladiću  (y) :mrgreen:
 
svi ovdje se susrećemo sa idiotima na cesti.i to nema veze jel si ti koji voziš motor muško ili žensko.
iskreno ne znam di bi došli kad bi se svi počeli derat na vozače,ko prvo mislim da nije kulturno,al naravno da ima situacija kad moraš nakak reagirat.
zna biti vrlo nezgodno kad cijeli put do posla ideš po gužvi i to u samoj špici,svima se žuri i bit će onih koji neće pogledat dal ima koga.
angel wing ak ti je baš takav put do posla ,odi autom malo ranije.a motor ostavi za slobodno vrijeme po manjim prometnim gužvama.----naravno i tada uključi sva moguća osjetila koja imaš 7 oko 6 čulo i bla .
 
krco said:
nema dugo,vidim liku na motoru izleti neki cica iz sporedne,majstor dodje do auta odvali nogom retrovizor i gas dalje  :D

morat ću i ja to počet radit
 
^^ ja to prakticiram...edukacija vozača...
 
st_driver said:
Nekad se pitam jel stvarno motor vrijedan života?

Svi umiru samo je pitanje kad i kako. :( Neko ce od srcanog udara(takvih je najvise), neko od raka na plucima(ko mu je kriv kad je pusio od osnovne), neko od side( i ko jebe taj najebe),a neko na motoru-bar je do zadnjeg casa radio ono sto voli. Jedan moj drugar je vozio motore prije i svakakve gluposti radio-nema gdje nije bio sa motorom i vozio je svasta. Poslije se ozenio i smirio-kupio skuter i prosle godine umre od raka u 40toj godini zivota :( cudni su putevi gospodnji
 
gastajbarter said:
Svi umiru samo je pitanje kad i kako. :( Neko ce od srcanog udara(takvih je najvise), neko od raka na plucima(ko mu je kriv kad je pusio od osnovne), neko od side( i ko jebe taj najebe),a neko na motoru-bar je do zadnjeg casa radio ono sto voli. Jedan moj drugar je vozio motore prije i svakakve gluposti radio-nema gdje nije bio sa motorom i vozio je svasta. Poslije se ozenio i smirio-kupio skuter i prosle godine umre od raka u 40toj godini zivota :( cudni su putevi gospodnji

Potpuno si u pravu...nikad neznaš kaj te čeka iza ćoška...hebiga...jucer mi je ''polovica'' nastradao u Kerestincu (neki lik mu je izletio na crveno) i da nije imao kacigu, vjerojatno danas nebi bio medju živima..Još mu stara veli ''daj ostani, imam filjanu papriku,buš si pojel'' ..da je ostal još koju minutu..Nego oću reč da je sve više idiota u autima koji opće ne mare za ostale, misle da su sami na cesti, nemaju osnove kulture, i onda takav prodje na vozačkom...ma nebi mi izašo na cestu..a ovog lika da se dočepat...daBogda ga savjest pekla do penzije.....
 
Evo mala kritika i na našu podvrstu. Naime nabRRijane samoubojice.
Jučer se vozim iz Novog Vinodolskog za Rijeku, nemam motor za preko 80-90 da bi vožnja bila ugodna, i dostižem tri čoperaša Švedskih  :shock: tablica, koji kruzaju na 60-65, pa kako mi se učinilo da oni znaju uživat u vožnji, a i tako smo bili u koloni, smanjim malo i prikrpam im se uz  (y) s njihove strane.

E, sad ono bitno: Prošle su nas tri grupe "sportaša", cca ajmo reć 25-26 motora, divljajuć na slijepo po lijevoj strani u nepreglednim zavojima...gledam i ne vjerujem, ko da voze ono..dokle stignem..po cijenu glave, pa ako prođe,prođe. Interesantna činjenica je da je od njih 25-ak, 1 (slovima JEDAN) imao tablicu. Dakle oni su tendenciozno izašli divljat, a staza na Grobniku je za pizde, ne za prave face.
Kompa na žuto-sivom nečemu, ako je vjernik može ić zapalit svijeću u najbližu kapelicu, ako ne onda može ić ljubit noge vozaču auta koji samo šta nije vratima strugao betonske stupiće da bi mu dao mjesta za izvuć se iz škara u zavoju u kojem samo budala pretiče na slijepo.

Pa se onda čudimo što se puni RIP, kriv nam je netko drugi...
 
Moretto said:
Pa se onda čudimo što se puni RIP, kriv nam je netko drugi...

...štos je u kulturi koje kod nas, očito, ima jako malo. moramo se pomirit sa tim da se nesreće događaju kako bilo da bilo...  8)
 
ib said:
Jos ih je vise na motorima, bez brige...

još više na skuterima
 
Moretto said:
Evo mala kritika i na našu podvrstu. Naime nabRRijane samoubojice.
Jučer se vozim iz Novog Vinodolskog za Rijeku, nemam motor za preko 80-90 da bi vožnja bila ugodna, i dostižem tri čoperaša Švedskih  :shock: tablica, koji kruzaju na 60-65, pa kako mi se učinilo da oni znaju uživat u vožnji, a i tako smo bili u koloni, smanjim malo i prikrpam im se uz  (y) s njihove strane.

E, sad ono bitno: Prošle su nas tri grupe "sportaša", cca ajmo reć 25-26 motora, divljajuć na slijepo po lijevoj strani u nepreglednim zavojima...gledam i ne vjerujem, ko da voze ono..dokle stignem..po cijenu glave, pa ako prođe,prođe. Interesantna činjenica je da je od njih 25-ak, 1 (slovima JEDAN) imao tablicu. Dakle oni su tendenciozno izašli divljat, a staza na Grobniku je za pizde, ne za prave face.
Kompa na žuto-sivom nečemu, ako je vjernik može ić zapalit svijeću u najbližu kapelicu, ako ne onda može ić ljubit noge vozaču auta koji samo šta nije vratima strugao betonske stupiće da bi mu dao mjesta za izvuć se iz škara u zavoju u kojem samo budala pretiče na slijepo.
Pa se onda čudimo što se puni RIP, kriv nam je netko drugi...
Mislim da (ne) imanje tablice i nije baš neko mjerilo iako priznajem da može biti indicija. Manje bitno.
Ono što hoću reći... Ružno za priznati ali oko takvih likova se nikad nisam previše uzrujavao. Njihova 'rvacka glava na njihovom 'rvackom junačkom ramenu.
Ali kad sam upoznat sa pričom jednog od drugova sa foruma kako ga je takav KRETEN koštao koljena, ruke, rebra i motora više nemam niti trunka milosti, razumijevanja i suosjećanja za njihova stradavanja i njihove priče o dedekima u škodama felacijama i sl. kako izlijeću pred njih jadne-nevine.
I tu se slažem sa nemilosrdnom ali ispravnom teorijom druga IB-a. Prirodna selekcija.
 
Nije da zelim braniti nekoga, no cesto ono sto sporijima (tog trena) izgleda na noz, zapravo i nije bas tako. ok, kad je nesto jako jasno, jasno je. no uglavnom takva ekipa ide na prolaz ako nema drugih prometala koja sjecu zavoj. ok, nije bas pametno al kaj sad - u tom slucaju nisu oni krivi za njihov zivot neg samo za svoj.

naravno da ima budala, ali nije to bas tako.

citam komentare neke tu i jebemuneki ko da jedva cekaju da mogu srat po nekom kaj se pegla. napominjem, ne podrzavam nikog ko ugrozava druge neposredno ali ako ugrozava samo sebe sta te briga. najte bit ljubomorni ak se neko zna peglat. nisam ni na kog osobno sad mislio da ne bi bilo zabune.
 
angel_wing said:
Pitam se bi li tetka u golfu stala da je umjesto mene dolazio sleper! Znam da se vecina sudionika foruma suocava s istim problemom ...
(y) ,,ovaj boldani komentar sam do sad 100 puta spomenuo
,,,btw. pošto sam jedan od urednika(uz straška) lokalnog požeškog portala,,nekih 20-ak dana prije no što je otvorena ova tema,,,ja sam objavio jedan jako sličan članak na našoj stranici,,,članak je doživio dosta veliku posjećenost,samo što su komentari(jedne osobe) krenuli na totalno krivu stranu,,tak da smo mi bikeri opet krivi za sve  :x
,,,Članak by Zorro na požežani com:
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=content&task=view&id=616&Itemid=53
 
Ja sam par puta skoro istukao par debila zbog oduzimanja prednosti....najdramatičnije je bio kada mi je tip sa kombijem oduzeo prednost pa sam prešao na suprotnu traku a u njoj drugi kombi pa sam se dao skroz lijevo (moje) na autobusnu stanicu da i njega izbjegnem.
Nakon istog događaja krenuo sam za debilom iz kombija, stogao ga kod bolnice u Lovranu, pretekao ga, zakočio, bacio motor na cestu i skoro ga izvukao iz kombija...jedva sam se smirio...seronja je sasran bio.

Btw. bila je to gilera rx 200 enduro.....nije joj niš bilo od pada na cestu:)
 
Ja sam više puta skoro letio preko nečije haube, s naglaskom na "skoro", kao i ti. Al kad kroz Lovran voziš 50-60, ajd 70, neće te tako lako zaje...neka budala koja ti izleti. Da si vozio 120++, sad bi bio trajni ornament na karoseriji jednom od tih kombija, ovako si ga uspio izbjeć i još našamarat. To je OK edukacija. Sad možda razmisli prije nego nekome izleti pred motor.  (y)