Godišnjica - ima li hrabrih za đir do mora ???

miha_vg said:
Evo za Tomee-ja jedna današnja fotka... mene doduše nema, al ajde, Paole i Strom su umjesto mene  :mrgreen:

Darkovsky i Ana (bandit), Damir i Kristina (ER-5), Tomee (Z 750 S), Paola i Miha (V-Strom 650)

Svaka cast  (y)

Bilo je kratko ali slatko  :mrgreen: nadam se da ce biti jos voznjih, i to duzih  (y)
 
Tommee said:
Svaka cast  (y)

Bilo je kratko ali slatko  :mrgreen: nadam se da ce biti jos voznjih, i to duzih  (y)

Ma bit će, naravno. Već smo mi na cugi (čitaj ''na toplom čaju'') dogovarali plan za 2008.  :mrgreen:
 
Je, bilo je super, pozdrav svima! Možda maaalo hladno

@Adv i ostali-  (y) za 'morski' đir, nema kaj! I hvala kaj ste nas ugostili u temi  :)
 
Imamo i materijalni dokaz. Nije Bog zna sto ali znam da vas veseli..
:wink:
[/quote]
Javi se kad idete opet u đir,bil sam blizu šteta da se nismo vidli
 
Jel se ide kamo sutra? Ja bi se pridružio.

BTW, ima pada neki dogovor do Karlobaga, pa ako je netko za, javite se.
 
Kasno si javio. Vikend vožnjice treba najaviti barem u četvrtak jer ljudi, skužio sam, najviše surfaju za vrijeme radnog vremena :mrgreen:
tak da ti ovo nebu skoro nitko vidio.
 
Ma nema veze, ionako sam odustao, izabrao sam kraću vožnju... prehladno je i brzo je mrak.
 
Adventurer said:
Kasno si javio. Vikend vožnjice treba najaviti barem u četvrtak jer ljudi, skužio sam, najviše surfaju za vrijeme radnog vremena :mrgreen:
tak da ti ovo nebu skoro nitko vidio.

Upravo tako  (y)

Poželjno je najaviti što ranije (možda i tjedan dana) da si ljudi mogu isplanirati vikend.
 
Super Jura said:
Upravo tako  (y)

Poželjno je najaviti što ranije (možda i tjedan dana) da si ljudi mogu isplanirati vikend.

Kakve gluposti. Kaj ti mislis jesu li Njemci najavili Blitzkrieg  :mrgreen:




8)
 
linza said:
Kakve gluposti. Kaj ti mislis jesu li Njemci najavili Blitzkrieg  :mrgreen:




8)
Jesu, ali ne protivnicima! :mrgreen: