Gorivo

Od sutra cijena dizela će biti 12,53 kune, cijena benzina 12,19 kuna po litri, a plavog dizela 8,04 kune, a bez Vladine intervencije benzin bi stajao 13,28; dizel 13,71, a plavi dizel 8,81 kunu, rekao je Plenković.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: cicogti
Sječate se ovoga? Nedavno. Prije 2 godine. Koliko je onda bilo gorivo? Toliko od pračenju cijena goriva, s obzirom na cijenu barela.

 
jeba si im pas mater..... znači sad bu za 800 kn išlo u passata....

sad bu i dizel kuna kilometar a bilo je 100 kn 200 kilometara...

moral bum razmisliti o tome da kupujem busu :)
 
  • Like
Reactions: diesel power
kako je krenulo, dir na motoru ce bit da cu se obuc u opremu, upalit motor, cekat da se pojavi temperatura, dat gasa do 8 hiljada (ne preko jer trosi), ugasit ga i skinut opremu
Gorivo je najmanji trosak na voznjama....gemišti,rakija i janjetina uvijek kostaju više,a zbig takvih direva koje si ti spomenuo i zelim da gorivo bude 20kn,znam neke kaj neidu na cjelodnevni đir jer bi onda morali nekaj pojest u gostioni
 
jeba si im pas mater..... znači sad bu za 800 kn išlo u passata....

sad bu i dizel kuna kilometar a bilo je 100 kn 200 kilometara...

moral bum razmisliti o tome da kupujem busu :)
Ma govnjari, dabogda crkli.

Nego, os mjenjat 10-ku za 530d? 🤔

😄😄
 
Gorivo je najmanji trosak na voznjama....gemišti,rakija i janjetina uvijek kostaju više,a zbig takvih direva koje si ti spomenuo i zelim da gorivo bude 20kn,znam neke kaj neidu na cjelodnevni đir jer bi onda morali nekaj pojest u gostioni
Ma gle, cigani ce uvjek biti cigani, bilo gorivo 5 ili 15 kuna.
Tko je prije pio vodu, i jeo panin sa parizerom,da zaspara 3 kune,ce uvjek tako, jer mu tako mozak radi od rodjenja.
Ali cemu kolektivna jebacina radnog covjeka??
Jbga, cisto sumnjam da ce meni u firmi dici prijevoz sa kune po km, na kunu i pol npr.
 
Gorivo je najmanji trosak na voznjama....gemišti,rakija i janjetina uvijek kostaju više,a zbig takvih direva koje si ti spomenuo i zelim da gorivo bude 20kn,znam neke kaj neidu na cjelodnevni đir jer bi onda morali nekaj pojest u gostioni
Dok je litra benzine u rangu kave s mlijekom i jeftinija od pive, nema brige.
Kao što si rekao. Cjelodnevni đir: 150 kuna benzine, 150 kuna meze i 200 kuna pive. 😁
 
Ma govnjari, dabogda crkli.

Nego, os mjenjat 10-ku za 530d? 🤔

😄😄
rođo ode desetka za kešš.. ne pratiš na nastavi...

a za 530 d uvjek imaš kod mene određenu količinu europskih novaca ukoliko dođe do 50 posto popusta :)
 
da to ni ja ne kužim stoji u redu s twingom da ušpara 30 kuna....

mene jebe i kupio sam i mikro zalihu al ja radim 140 km dnevno....
 
Od sutra cijena dizela će biti 12,53 kune, cijena benzina 12,19 kuna po litri, a plavog dizela 8,04 kune, a bez Vladine intervencije benzin bi stajao 13,28; dizel 13,71, a plavi dizel 8,81 kunu, rekao je Plenković.
plin?
 
Pa poskupilo je cca 25 lipa,dizel gledam,pa to kaj se dopeljas do benzinske,stojiš sat vremena u koloni,u minusu si😂🤣😂
 
rođo ode desetka za kešš.. ne pratiš na nastavi...

a za 530 d uvjek imaš kod mene određenu količinu europskih novaca ukoliko dođe do 50 posto popusta :)
E nisam pratio, stvarno, moj grijeh. 😞


A za ovu drugu ponudu, samo cu reci,pfffff..... 😄