Gorivo

Kolko je skuplji tank goriva od sutra?za recimo ove male gradske aute?gledam debile u kolonama na svakoj benzinskoj u zg,kaj ustede 100e kad im se ceka u tim kolona???
Gle meni je svakih 100km po gradu, +- 300kn, WJ V8 4.7 HO, ma boli me kuki za to, al nedam, Unaćelu ak ne moram, rajše si spijem nekaj za tu lovu..🤣😅
 
  • Like
Reactions: diesel power
Gle meni je svakih 100km po gradu, +- 300kn, WJ V8 4.7 HO, ma boli me kuki za to, al nedam, Unaćelu ak ne moram, rajše si spijem nekaj za tu lovu..🤣😅
PS: Črni, ti si jedan od retkih sa foruma, s kim bi popil, bilo kavu bilo, Jamesona ili litru i vodu, bar dok ni pocel WW3,
😂🤣
 
IMG-ebff2506e3af05280beb968d9ce1cf34-V.jpg
 
NESLUŽBENO:
- spremnik od 50 litara autoplina mogao bi poskupiti 25 kuna
Pratite cijenegoriva.info

Menjam katalizator za bocu plina
 
  • Like
Reactions: Nino777
Ste skuzili da nije receno da su cijene "zamrznute" nego samo skinute marze i trosarine na 90 dana? To znaci da se cijena moze mijenjat kao i prije - svaki utorak.
Nekako mi se cini da je ovo kozmeticke naravi, nesto u stilu, ne odma do jaja, nego pomalo, dok se rasiri (novcanik) :mrgreen:
 
Last edited:
Ma gle, cigani ce uvjek biti cigani, bilo gorivo 5 ili 15 kuna.
Tko je prije pio vodu, i jeo panin sa parizerom,da zaspara 3 kune,ce uvjek tako, jer mu tako mozak radi od rodjenja.
Ali cemu kolektivna jebacina radnog covjeka??
Jbga, cisto sumnjam da ce meni u firmi dici prijevoz sa kune po km, na kunu i pol npr.
Ti mores i biciklom na delo ,tr tij sve ravno 😁