Gorivo

Kazel sta imbex za Olandu u odnosu na Njemacke šŸ¤” po istoj cjeni kupuju naftu u istim rafinerijama ju preradjuju pa je u Olanda i do 30 centi skuplja a u odnosu na La Belgique nekad i do pola ā‚¬
 
  • Like
Reactions: Shepa and Dene
Od sutra u Njemackama gorivo, vladinim mjerama, +-30centi jeftinije, jutros poskupilo 25 centi šŸ’Ŗ Sitnozubi šŸ‘ŠšŸ˜
 
  • Haha
Reactions: prpa
Evo malo starih lijepih vremena
 

Attachments

  • IMG_20160727_055622.jpg
    IMG_20160727_055622.jpg
    48.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: criiistian and Dene
Ma kupili bi mi te tvornice ali nije ih bilo dosta na ponudi.Kad bu slijedeći val privatizacije onda se budu tražile po jedan euro.Tak da,samo strpljivo .,bude za sve.šŸ˜ŽšŸ˜
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Shepa
Od sutra u Njemackama gorivo, vladinim mjerama, +-30centi jeftinije, jutros poskupilo 25 centi šŸ’Ŗ Sitnozubi šŸ‘ŠšŸ˜
Danas sipa u Njemackoj na autocesti, 2.5 eura litra (n) kad se sitim da sam sa strujkanom isti put od 1760 km presa za 473 kn...
 
Na autocesti je uvijek skuplje isto kao i u NL. Evo sad trenutno najjeftiniji E5 u mojoj blizini(6-7km) je 2,21 a najskuplji 2,29. Vidjet ce mo sutra :mrgreen: Prije 2-3 dana se moglo nasut malo iznad 2ā‚¬
 
Gledam malo ove debile na tv-u.
I govore o toj blokadi/sankcijama uvoza derivata iz Rusije, kako su konacno izglasali, zbog rata i to....
Uglavnom, Madjarska, Poljska i Bugarska skroz ovise o rusima, ako sam dobro shvatio, i njima je dozvoljeno jos neko vrijeme da uvoze iz Rusije, preko HR nekako, nisam bas shvatio, ali kao rok je do 2024.,do tada jos mogu, i onda gotovo.
Wtf???
Sta nisu sankcije rusiji zbog rata, ne kuzim, rat ce trajati do 2025. npr??
To se zna unaprijed, ili sta?
Sta nije logicno da se sta prije ispregovara zavrsetak rata, nađe kompromis sa rusijom, i nastavi uvoz energenata, ili sam ja lud.

Slusam to na tv, i mislim si, bem vam mater,dabogda crkli svi prije jutra.
 
Gledam malo ove debile na tv-u.
I govore o toj blokadi/sankcijama uvoza derivata iz Rusije, kako su konacno izglasali, zbog rata i to....
Uglavnom, Madjarska, Poljska i Bugarska skroz ovise o rusima, ako sam dobro shvatio, i njima je dozvoljeno jos neko vrijeme da uvoze iz Rusije, preko HR nekako, nisam bas shvatio, ali kao rok je do 2024.,do tada jos mogu, i onda gotovo.
Wtf???
Sta nisu sankcije rusiji zbog rata, ne kuzim, rat ce trajati do 2025. npr??
To se zna unaprijed, ili sta?
Sta nije logicno da se sta prije ispregovara zavrsetak rata, nađe kompromis sa rusijom, i nastavi uvoz energenata, ili sam ja lud.

Slusam to na tv, i mislim si, bem vam mater,dabogda crkli svi prije jutra.
Da da, veličanstven uspjeh EU diplomacije!
šŸ¤¦šŸ»ā€ā™‚ļø
 
Na autocesti je uvijek skuplje isto kao i u NL. Evo sad trenutno najjeftiniji E5 u mojoj blizini(6-7km) je 2,21 a najskuplji 2,29. Vidjet ce mo sutra :mrgreen: Prije 2-3 dana se moglo nasut malo iznad 2ā‚¬
Ima Shell neku akciu 20 centi po litri popust. Vridi do 5.lipnja
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Da da, veličanstven uspjeh EU diplomacije!
šŸ¤¦šŸ»ā€ā™‚ļø
Cvrsto vjerujem da imaju naređenja "odozgora", koja moraju izvrsiti.
Jer nema sanse da mogu biti toliko glupi/tupavi/bedasti.....
Ustvari, ubiru svoj dio kolaca.

Btw. Opcenito je ok to, sto im vecina naroda ne vjeruje,znaci nismo ovce,ne mogu u toj mjeri jebavat narod sa nekim idealima kao sto se to cinilo u proslosti, previse informacija nam je dostupno.
Lose je to sto im svejedno ne mozemo nista,jbga.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Bit će dobro ako budemo imali Å”to natočit, a za cijenu neće nitko ni pitati, strategija je bila uniÅ”tit naÅ”e rafinerije u Sisku i Rijeci, to je rijeÅ”eno, sad su stisli Plenkija i ovaj obećao Mađarima prodavat sirovu naftu koju će oni prerađivat u svojim rafinerijama, te nam nazad prodavat skupo, a Orban fino Mađarima sredio 9 kn litru :)
I kao Å”to sam već napisao joÅ” na početku ove teme, niÅ”ta mi tu ne možemo i da hoćemo, a kad se približi zima biće to sve joÅ” gore, a ovoga baÅ” briga, sjedi na nafti plinu i žitu i smjeÅ”ka se, naravno jer zna da sit gladnom ne vjeruje :)
Na žalost sve je to posljedica nekog svrstavanja na stranu neke zemlje koja nije članica niti EU niti Nato saveza, i svi mi to moramo plaćati.
Kao da je sve te bilo briga kad su pred 30 godina komÅ”ije isukale sablje, nikoga nije bilo briga te su nama uveli embargo na oružje i gorivo i Å”to bi se morali svrstavati na nečije strane ljudi koji nemaju veze sa tim ratom prokletim zbog kojega se sve ovo i događa.
Na kraju krajeva uvijek se sve svede na isto, pate i stradavaju obični ljudi, kao u svim ratovima u povijesti.
 

viktor preuzmi komandu
Bas.
Makar, nece ni viktor plesati po svom zauvjek.
Sjebat ce ga banda.

Mozda bolje da nas ipak Putin preuzme. šŸ¤”
šŸ˜
 
za vas koji veličate orbana, poslao bi vas sve godinu dana živjeti u mađarsku
koji je slijedeći idol prosječnog rvata? picousti ili erdogan?