GPS trackeri, koji??

Ja sam svoj tk102b upario sa 2800mah baterijom , samo uvjek nešto čačkam pa još nisam provjerio koliko dugo može raditi bez punjenja. Samim tim da sam ubacio Nokia bateriju umjesto no name dobio sam na vremenu, ovako sa  dodatnom baterijom mislim da će trajati i trajati ...... Idem napunit i bateriju i njega, pa javim kad dobijem sms da je baterija pri kraju  :mrgreen:
 
http://www.ebay.com/itm/GPS-Tracker-LK209B-with-magnet-for-Vehicle-Long-battery-life-10000mAh-With-Box-/272359144008?hash=item3f69deba48:g:jIMAAOSw3v5Yr998
misljenja sam da mi je ovaj idealan, i jos imam bespla prvu godinu za web site. ovo sa dodatnom baterijom mi ne igra, kazem bitno mi ga je dobro sakriti
10 000mah je ok, sad nisam pametan eo dajte mi vi sajet ako ima nešto bolje od ovoga
 
bottom line je...lopov koji zeli ukrasti motor....ukrast ce ga. sa GPSom ili bez. A naći će i moj i tvoj....koji zna za gps.
:021: :D
 
Da oživim temu. Nema baš rasprava na ovu temu po forumu. Ka da nikog nije briga. Nakon svega pročitanog zaključak je da uređaj mora bit na baterije i trajat šta duže. A možda bi tribalo stavit dva uređaja, pa ako lopov jednog pronađe, teško će pretpostavit da postoji još jedan.

Vidim da svi spominju tk102 ili tk103 al im gledam recenzije na amazonu i nisu nešto ekstra. Ljudi ajmo, šta ugrađujete u svoje motore?
 
ja sam stavio tk905, za sada odlični. nakon cca 30 dana izvadim i napuni se za 8h. ima shock sensor, senzor za brzinu, gps i lbs, točnost ti je +-10m, moraš imati sim karticu sa nešto malo kuna na njoj i to je to, imas mobilnu aplikaciju i web stranicu preko koje pratiš. kod nas su 1000kn, preko e bay 400kn. meni ne igra spajanje na akumulator jer ga je lako pronaći.
 
DANE~VK said:
ja sam stavio tk905, za sada odlični. nakon cca 30 dana izvadim i napuni se za 8h. ima shock sensor, senzor za brzinu, gps i lbs, točnost ti je +-10m, moraš imati sim karticu sa nešto malo kuna na njoj i to je to, imas mobilnu aplikaciju i web stranicu preko koje pratiš. kod nas su 1000kn, preko e bay 400kn. meni ne igra spajanje na akumulator jer ga je lako pronaći.

Izgleda mi malo prevelik,di ces to sakrit???
 
DANE~VK said:
ja sam stavio tk905, za sada odlični. nakon cca 30 dana izvadim i napuni se za 8h. ima shock sensor, senzor za brzinu, gps i lbs, točnost ti je +-10m, moraš imati sim karticu sa nešto malo kuna na njoj i to je to, imas mobilnu aplikaciju i web stranicu preko koje pratiš. kod nas su 1000kn, preko e bay 400kn. meni ne igra spajanje na akumulator jer ga je lako pronaći.

Super zvuči...koliko vidim razlika između njega i tk103 je šta baterija drži sama dugo. Imam već obični glasni alarm a moga bi još i ovo nabavit:

https://thetrackr.com/

Stavit ću 10 trackera!  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Imam pitanje. U slučaju nestanka signala odnosno u slučaju da lopov ima uređaj za ometanje signala, jel se oglasi nekakav alarm na mobitelu da je tk905 izgubija signal?
 
Imas vise vrsta alarma i shick senzora.to sve mozes postavit.meni npr javlja na svaki pomak pa cak i najmanji, znaci tipa kad skidas zadnji sic tu vibraciju osjeti i javi porukom. A sad za ovo ometanje nisam siguran ali onda sigurno javlja da nema signala. A ima ga uvijek jer je gps+lbs
 
znam da nije tema ali nema je pa cu ovdije, kakve navigacije za mobitel koristite, gledam premijum od co pilota, sygica...
 
Za cestovni promet, CoPilot je majka, sve što đaku treba.
Navigon je isto ok, ali mi se osobno ne sviđa.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Here wego
Nesta malo sam ju koristio ko pnesak i ok mi je...
 
Shepa said:
Za cestovni promet, CoPilot je majka, sve što đaku treba.
Navigon je isto ok, ali mi se osobno ne sviđa.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
mislim njega i uzet, nije skupa, ali nema besplatnu sedam dana verziju, sygic testiro zadnjih par dana i tak tak, recimo nema kamere u josipdolu
 
črnomerec said:
mislim njega i uzet, nije skupa, ali nema besplatnu sedam dana verziju, sygic testiro zadnjih par dana i tak tak, recimo nema kamere u josipdolu
Ima full besplatni CoPilot, sa svim opcijama, dodacima i začinima, ako znaš kako.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ima full besplatni CoPilot, sa svim opcijama, dodacima i začinima, ako znaš kako.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
pokušavo, ali imam xiaomi mi max, i on je dual sim, samo sa shopa šljakaju gore,nažalost