GPZ 550 unitrack 85.

marko92 said:
druze izvini , ali sam0o da pitam imali gdje za nac skicu ili sliku o stelanju bregaste.....
Za koji motor? :misli:
 
Eto, pretece me kolega Hudi, al tebi je dobro kako god okrenes. (y)
 
Danas promijenjeni semerinzi,brisači i ulje u vilici,sve smo bliže cesti   :peace: :konjic: :hura:
 
jolly. said:
Danas promijenjeni semerinzi,brisači i ulje u vilici,sve smo bliže cesti   :peace: :konjic: :hura:
Lijepo za cuti. (y)
 
Nisan stiga promijenit al mislim da će bit,malo smo ih očistili izgledaju vrhunski i ravni su :))
Hvala  :D
 
jolly. said:
Zadnji disk promijenjen prednji mogu još,idući tjedan moguća registracija :)
Ajde, konacno (y) !
Stavi koju sliku kad ga izvezes iz radione i sretna voznja!
 
Haha nema radione sve je u portunu al ima prijatelja i poznanika koji vride zlata :) )
Čim bude pohvalit ću se ;) )
 
Na žalost registracija će bit tek iduću sezonu,a ni vespa nije otišla a trebala je,ipak se nešto radilo.Promjenjena je ručica kočnice koja je došla aus Deutchland
Hvala dudno Bagi  (y)
 
jolly. said:
Kawasakjeva dvadesetogodišnja (r)evolucija u mom ulazu  :)
Promijenio sam svjećice i lule motor puno bolje radi :) :)



Vidjao sam ovog novog prošle godine u Pločama,a i tvoj je super,šteta što ga ne možeš još vozit.
 
jolly. said:
Haha nema radione sve je u portunu al ima prijatelja i poznanika koji vride zlata :) )
Čim bude pohvalit ću se ;) )
Lijepo izgleda (y) , premda bih ja isao na drugu kombinaciju boja i oblika naljepnica po bocnim stranama, (ili na originalni izgled).
Nabavi jos 3.most i naljepnice Gpz 550, (to za sada vidim da nedostaje ;) )
 
Ovakvog sam ga kupio a namjeravam ga vratit u tvorničke boje al to kad prilike dozvole,stan me prilično zakočio
 
hondimir said:
Vidjao sam ovog novog prošle godine u Pločama,a i tvoj je super,šteta što ga ne možeš još vozit.

Misliš ovog ZX6R ili kako li se već zove?
To mi je od susjeda motor,ove godine ga nije ni upalio,šteta što se ne vozi.
 
jolly. said:
Na žalost registracija će bit tek iduću sezonu,a ni vespa nije otišla a trebala je,ipak se nešto radilo.Promjenjena je ručica kočnice koja je došla aus Deutchland
Hvala dudno Bagi  (y)

jao skidaj tu zmijsku kožu  :LOL:

pratim kak ti ide  ;)
 
Moram se zahvalit kolegi iz susjedne države na doniranim display-ima ( moj je malo izbljedio)
Još jednom veliko Hvala!!!