Gpz 750 / 900 r

mac.airbrush

Active member
Jan 6, 2007
2,053
4
38
Zagreb
www.mac-superpaint.com
zajebanciju na stranu...krenul si u pravom smjeru i sviđa mi se kaj ga nisi unakazio kak neki znaju to sa preradama napravit (y) (y)

jedina zamjerka su ovi auspusi koji definitivno ne pašu na ovaj motor (y)

anhelo

Member
Feb 5, 2008
36
2
8
36
Kaštela
Nije još gotov :LOL: :LOL: :LOL:
Uglavnom se vozim pa zimi nešto mijenjam ili vikendima kad uvatin vrimena kojeg kronično nedostaje za ovakav sport.

hondimir

Active member
Nov 24, 2006
2,077
10
38
Slano,Dubrovacko primorje
Meni se baš auspusi svidjaju, lijep motor, čestitam !

Ovaj GPZ model mi je uvijek bio top !

ronny

Active member
Feb 1, 2009
1,167
0
36
na kauču
pohvale za uredan posao,kombinacija boja je dobra ali meni osobno je ljepša ona prva izvorna,šteta kaj ju nisi ponovio ali tvoj motor tvoj izbor (y) (y)

GePeZe

Active member
Jul 3, 2002
8,097
19
38
Croatia
U oldtimer klasi 10 voze 3 GPZ900R. I ja sam htio slagat jednog ali je ipak odabir pao na GSXR 1100  :0648:
Uglavnom, a sigurno i sam znaš, dijelovi motora od RX, ZZR1100 i ZRX su kompatibilni. Koncepcijski iste mašine.
Zadnji amortizer u originalu je ustvari uljno-zračni jastuk. Nema opruge, samo ogroman klip. Za ostriju voznju paše amortizer od ZXR, a ujedno i malo podigne zadnji kraj.

Ako imas originalni hladnjak od GPZ, probaj nac od ZXR, puno veci i bolji, a tim motorima je inace pregrijavanje glavna boljka...

anhelo

Member
Feb 5, 2008
36
2
8
36
Kaštela
Hvala. Auspuhe san uzeja na ebayu, evo ti link od tvornice https://www.bodis-exhaust.com/
@gepeze- zadnji amortizer san stavija od zzr 1100 da dobijem na visini.veci kiler bi znacija i nemogucnost montiranja ralice i oklopa pa san ugradija prekidac kojim sam rijesija pregrijavanje. Cim sam u gradu odma palim ventilator  :0648:

Kawah

Active member
Jun 17, 2016
1,286
24
38
SimTam
Krasan bajk ,još jednom krasan bajk .Ali kao što sam već prije rekao ,ovaj dual ispuh nije prikladan za ovu liniju motora,pogotovo ne na gpz900r.Iako se tebi sigurno sviđa . Prekratak je ,ne uklapa se u bočnu siluetu .Nek' bude u kromu ,može i Titan,ali jedan produženi top,lagano poplavljen grijanjem inoxa daje ono što ja vidim kao nužno . Ovo na sanktuarijevim uradcima je to što treba .Inače sve pet za legendarni Kawac. (y) (y) :021:

anhelo

Member
Feb 5, 2008
36
2
8
36
Kaštela
Kawah ok mi je to za auspuhe sa sanctuarya, ali svi su isti. Iako nebi bilo lose jedan tanki dugi namontirat. Ali onda bi triba rijesit i 4u1 iako ni to nije iskljuceno.

freex

New member
Feb 10, 2008
26
1
3
46
Rijeka
Zadnju felgu od ZZR-a si upasao u original vilicu ili si i nju promijenio?
Daj molim te malo opisi kako si to izveo.
Pohvale za rad (y)

Last edited:
  • Like
Reactions: anhelo