Grad slučaj 2

To percipiramo kao obijesnu vožnju, jedan prekršaj... kad te ponese. :mrgreen:
mi da, drzava ocito ne, onom liku iz ST ("mad max" 🤣 ) je murija, ili drzavno odvjetnistvo: nebitno tko, podijelilo sve prekrsaje kojih je bilo preko 80 u toj jednoj snimci na jutubu i svaki od njih je platio posebno. Rekao je da jos nije sve platio, ali preko 20 soma eura ga je vec to kostalo ak sam dobro zapamtio. Srecom, fino mu ide na jutubu pa lova nije problem, al da boli - boli sigurno. Cak ga zovu i na odsluzenja zatvorske kazne, jedno je nedavno odradio (2 tjedna mislim), uz pritvor nakon pocinjenih prekrsaja prije par godina kad je to bilo aktualno. Ko zna, mozda mu i jos zatvorskih kazni odrede obzirom da su podijelili voznju na svaki prekrsaj pojedinacno
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Slobodarski kao i uvjek vidim

Vijeće zagrebačke gradske četvrti Gornji grad - Medveščak, u kojem većinu drži Možemo!, a članica je i saborska zastupnica Urša Raukar Gamulin, nekidan je izglasalo da se u Fond imena za imenovanje javnih površina u Zagrebu uvrsti i ono komunističke revolucionarke i političarke Milke Planinc.
 
Bas je ST grad slucaj

1677337014451.png


Vazno da kvazinovinar koji bi prodali prkno za 100 eura imaju o cemu kenjati
 
On je zrtva loseg kucnog odgoja i kronicnog pomanjkanja batina

Dok ne pripila koje auto po pola i zavije u cno neduzne nece bit mira a onda ce mu se slikat murali

Ma mi smo ka drustvo postali lobotomirani kad ovakvi debili mogu dobiti medijski prostor
Od kada se sviet pocea vise brinut da narkomane vrati na pravi put, a cestite i vridne stavljali u isti kos s ostalima, sve je islo ukrivo. Umisto da se radi na centrima izvrsnosti di bi nadarene usavrsavali, a ostale ucili da moraju teziti tome. Tada bi mozda na portalima klikali na "normalne" clanke, a ne na zutila i kriminal/politiku.
 
Od kada se sviet pocea vise brinut da narkomane vrati na pravi put, a cestite i vridne stavljali u isti kos s ostalima, sve je islo ukrivo. Umisto da se radi na centrima izvrsnosti di bi nadarene usavrsavali, a ostale ucili da moraju teziti tome. Tada bi mozda na portalima klikali na "normalne" clanke, a ne na zutila i kriminal/politiku.
Izvrsni i nadareni su opasnost i konkurencija onima na vlasti.🤔
 
Od kada se sviet pocea vise brinut da narkomane vrati na pravi put, a cestite i vridne stavljali u isti kos s ostalima, sve je islo ukrivo. Umisto da se radi na centrima izvrsnosti di bi nadarene usavrsavali, a ostale ucili da moraju teziti tome. Tada bi mozda na portalima klikali na "normalne" clanke, a ne na zutila i kriminal/politiku.
Vladotu (.l.😄.l.) ne pašu pismeni...
 
Izvrsni i nadareni su opasnost i konkurencija onima na vlasti.🤔
Istina ali narod bira. Kad usporedis mozdane viuge jednog Keruma i Puljka, dvoice kandidata koi su imali cast bit gradonacelnici drugog po velicini grada u Hrvatskoj, sve tie jasno. Puljak nie ni politicki obojan ni "uspiesan" poduzetnik. Ti bi 3ba najbolje vidit razliku i onda o5 na izborima odlucit kome dat glas. Meni osobno je Puljak covik koi razumno razmislja i nadam se da ce pokazat da postoe posteni i normalni politicari koi zele radit za narod, a ne da narod rade za njih.
 
  • Like
Reactions: alpine