Gran Premi Monster Energy de Catalunya - Barcelona 2024

screenshot.1.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic and Xj6_2013
banjaja sad vodi ni kriv ni dužan

toe tajna njegovog uspjeha

ni kriv ni dužan
 
Ja znam da su @zagrepcan i @gastajbarter oduševljeni što imaju priliku gledati najvećeg vozača kako jaše starog bika bez jednog roga i ispisuje povijest MotoGp-a ispred mlađarije i aktualnih GP motora

I ne ne morate se sramiti. Najveći i najbolji vozač ikad!! Ljudi smo svi griješimo 😂

Pričali su ljudi da neće više nikad biti prvak...

Kad eto P2 u ukupnom poretku

Vamos 🤘🏻
 
E moj Djidji i Zabari syebaste Martina i Djokericu u kvalivifikacijama al karma handri :mrgreen:
Viva Espana 💪:ROFLMAO:
Raul Fernandez 💪 (y)
 
  • Wow
  • Like
Reactions: bolcic and Švabo
Ja znam da su @zagrepcan i @gastajbarter oduševljeni što imaju priliku gledati najvećeg vozača kako jaše starog bika bez jednog roga i ispisuje povijest MotoGp-a ispred mlađarije i aktualnih GP motora

I ne ne morate se sramiti. Najveći i najbolji vozač ikad!! Ljudi smo svi griješimo 😂

Pričali su ljudi da neće više nikad biti prvak...

Kad eto P2 u ukupnom poretku

Vamos 🤘🏻
Pa i nece bit prvak nikad vise..kad si na drugom mjestu onda si samo prvi medju luzerima..a zna se ko je najveci ikad VR46..bar zasad dok ga neko drugi ne sjebe
 
Pa i nece bit prvak nikad vise..kad si na drugom mjestu onda si samo prvi medju luzerima..a zna se ko je najveci ikad VR46..bar zasad dok ga neko drugi ne sjebe
Malo krivo ali doduše na dobrom si tragu. Najveći je Ago.

A kako stoji izgleda da će izjednačiti brzo Valea, poslao ga u penziju taman 😂
Šta će tek biti kad dobije aktualan motor a ne ove Merlot Reserve
 
  • Like
Reactions: bolcic
Ja znam da su @zagrepcan i @gastajbarter oduševljeni što imaju priliku gledati najvećeg vozača kako jaše starog bika bez jednog roga i ispisuje povijest MotoGp-a ispred mlađarije i aktualnih GP motora

I ne ne morate se sramiti. Najveći i najbolji vozač ikad!! Ljudi smo svi griješimo 😂

Pričali su ljudi da neće više nikad biti prvak...

Kad eto P2 u ukupnom poretku

Vamos 🤘🏻
 

Attachments

  • 34059.jpg
    34059.jpg
    52.5 KB · Views: 0