Gran Premi Monster Energy de Catalunya - Barcelona 2024

Martin sad vodi sa vise bodova nego prije..samo opusteno,a ova buranija nek slavi pobjede i treca mjesta..zubati bil se raduje ko da je pobijedio..konj
 
Screenshot_2024-05-26-15-02-47-108-edit_com.google.android.apps.docs.jpg
 
znaci honda je tako losa da mozes past sa ktm-a, prestic ih sve i osvojit bodove. zao mi acoste, ali sve je to skola, odlican je bio u sprintu. ali marquez me iznenadio, sa 14 mjesta do podija, stvarno svaka cast. mislim da ce morat opako razmislit tko je iduci u tvornickoj ekipi jer bestija mi se cini da nece ostat. i od marqueza ples na kraju me odusevio
 
Yebase Bastianinia ni kriva ni duzna 🙄 Spanceru Freddy vazda si paksu bio 🖕
Baš. Imamo ove brandove ala makež acosta kojima i softice traju malo pre-dobro, a imamo i enee žrtvenu janjad.

Kako bilo. Čini mi se da sam se prevario ipak za najvećeg od najvećih. Markež iznad očekivanja (y). za sad.
Samo me brine ako dođe trke kad umjesto da se penje u portku počne padati u poretku, pa krene biti sklon nekoj od svojih poznatih pizdarija.
Čini se kao da su Frančeščo Horhe Markež i Akosta klasa iznad, da jedini znaju održat full koncentraciju kroz cijelu trku (bez obzira na padove, mislim da izvlačenje maksimuma kroz sve krugove)
Lijepa staza, jer je nedostatak gripa ono što je činilo trku zanimljivijom
 
Španjolske utrke uvijek zanimljive zbog ambijenta, pravih staza i napaljene publike... ;)
Na kraju bez nekog iznenađenja, Pecco ponovio profesorsku ulogu kao u Jerezu, no ovaj put s jednim preticanjem al u pravo vrijeme, ostalo rekli bi uobičajeno...da, šteta za Acostu, MM93 opet na tronu, negdje će ubost prvo mjesto, aj da i to vidimo ove godine....... Martin jači nego lani.... FabioQ se muči , očigledno...Hondaši kao na sindikalnom izletu ...RaulF pokazao da bi mogao..... Miler ponovno out, pomalo već smiješno .... itd...na kraju rekli bi "niš novega" ... samo nek drže Martina na nekoj razumnoj distanci, da ne pobjegne jer ove godine je jbn. dobar 💪
Neznam šta je sa Vinalesom, opet je ušao u onaj svoj mod ko nekada uklj/isklj.... ma nije ni Binder puno bolji, naučeni smo već, samo bljeskaju svako toliko, ...no neki ni to :p

ajmo dalje ....