Gran Premio de Europa 06-08 11 2020

Eto. Počastio se Mir. Praktički niš od neizvjesne borbe do zadnjeg zavoja zadnje trke.
A na stranim forumima to prognozirali još prije dva mjeseca
 
Baci neki link na te forume da možemo čitat malo stručne literature, da se znam kladit i zaradit neku paru.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Odavde bob rock kupi podesavanja saga, kompresije i povrata i to salje u suzuki, nije ni cudo sto su prvi.
 
Baci neki link na te forume da možemo čitat malo stručne literature, da se znam kladit i zaradit neku paru.
I ja se pitam kako su tako pametniji od nas.
Jbg glupi smo.
njima je 16 sekundi - kristalno jasno
 

Bome su strogi u komentiranju..

'Općenito je to bio još jedan loš vikend za Ducati, ali katastrofalan za Yamahu. Prvo su (preblago) kažnjeni oduzimanjem bodova u konkurenciji konstruktora i momčadi zbog toga što je otkriveno da su na prve dvije utrke sezone koristili ispušne ventile koji ne odgovaraju specifikacijama. Taj šlamperaj zaslužuje jedan poseban osvrt, to više što je uzrokovao i probleme s pouzdanošću.'
 
Da nema ovakvih MotoGP utrka, nikad ne bih uspio uskladit natezace zavjesa u dnevnom boravku 🤢😨🤐

Pa onda neka netko kaze da MotoGP ne djeluje pozitivno na obitelj. 2 godine sam imao to na to-do listi, zenu je skoro kap trefila kad je vidila cega sam se ulovio radit i to jos u vrijeme utrke....


Nakon Mateovog pitanja sam si samo potvrdio ono sto razmisljam cijelu ovu sezonu kako ovo vise lici na paraolimpijske nego olimpijske igre. Apsolutno svi su masu sporiji nego lani. Ispast ce stvarno da Dovi i ostali teoreticari zlih namjera imaju pravo i Bibendum provodi neku sigurnost na pisti sa uzasnim gumama 🤪

Bas me zanima tko ce pobjediti slijedecu utrku...
 
Uspoređivanje kvalitete utrkivanja gledajući dužine vremena utrka u dvije različite sezone, različitih uvjeta itd. je besmisleno, bolje da komentiramo kako jedan Morbidelli uspjeva na starom stroju bit dominanatan nad svima u utrci, koliko su ekipe "izgubile" i da li su , uzimajući u obzir da ih na lanjskom stroju sve prepiša ko djecu. No to nek mozgaju šefovi timova , zato su i plaćeni jbg. i to ne malo, nama ostaje komentirat promašaje.

A što se tiče klađenja jedino bih stavio na to da Miler neće biti prvak, ako govorimo o nekakvim favoritima, ….neznam di je ovima u dukcu pamet il je pala prodaja Ducatija u Australiji.
 
Besmisleno je uspoređivati utrku na Manu od prije 100 godina i danas ali dvije utrke na istoj stazi i u dvije uzastopne sezone... ako se to ne da uspoređivati onda ne znam što bi trebalo.
Koga je Morbidelli toliko prepišao?
Miller? Kakve on ima veze s naslovom prvaka?
 
Ja se slažem s baxijem.
TIh 16 sekundi je besmisleno ako ne uzmemo sve varijable u obzir. Sjeti se Barbara, bez prestanka je kišilo nad brestom!
I ovo s morbidellijem. Drag mi je ali čini se da je realno ipak sporiji od fabia npr. A na starijem motoru - bolji. Tj "slabijem".
Miller - misli se na naslov na pees dukatiju. Crvenom do jaja. Dogodine. Pa tu ipak, nisam od onih koji bi podcjenjivao dečka. Od ducatija ove godine punih mana (pre)često je najbolji. On sebe sigurno ne podcjenjuje :mrgreen: