Gran Premio de Europa 06-08 11 2020

Znači npr. ako se na Grobniku vozila AA, u isto doba godine i na neizmijenjenoj stazi, 2019 su vozili 1.27 onda je besmisleno uspoređivati zašto su godinu dana kasnije vozili 1.29? :mrgreen: A ja sam naivan uvijek mislio da je poanta utrkivanja biti svake godine sve brži. :p
Od Millerovog naslova odavno znamo da nema ništa bez obzira na boju i logo.
 
  • Like
Reactions: Nero
Che opet pozitivan i prestaite valjat gluposti, glava je sve objasnio 👈
 
Znači npr. ako se na Grobniku vozila AA, u isto doba godine i na neizmijenjenoj stazi, 2019 su vozili 1.27 onda je besmisleno uspoređivati zašto su godinu dana kasnije vozili 1.29? :mrgreen: A ja sam naivan uvijek mislio da je poanta utrkivanja biti svake godine sve brži. :p
Od Millerovog naslova odavno znamo da nema ništa bez obzira na boju i logo.
Gle, normalno bi bilo da su svake godine sve brži, no u kontekstu ove utrke koju je Mir riješio na početku uopće nije bilo potrebe za forsiranjem, nit ga je Rins stisnuo za jaja nit Pol ... i tu je vjerojatno dio odgovora zašto je utrka malo sporija....drugi dio je mortiga što se nizu uvozili na suhom nego dva dana po kiši pa direkt utrka.... ako je to razlog, sad ćemo vidjet nakon ovog vikenda, trebali bi biti brži ….
Mene više fascinira šta Lorenzo još drži neke rekorde, čini mi se od 2015 na nekim gp stazama, e to je čudo ;)
 
Michelin bi trebao napraviti energy GP. Sezona na jednom kompletu. Racionalizacija
 
Che opet pozitivan i prestaite valjat gluposti, glava je sve objasnio 👈
Tako je. Vidi se da kužiš.

Znači, trenutno je ova rossi korona pizdarija u stvari samo međufaza između toga da doktor od najvećeg vozača svih vremena postane najveći vođa nekog tima svih vremena. E. Na Suzuki46 sanmarino timu
vozit će svi lijepi i mladi.
MM će nastavit karijeru u paraoplimpijskom sportu.
 
E7074D94-2009-4198-A147-9E2BE7F02D56.jpeg
 
A sutra spektakl 😁

1. Miller
2. Zarco
3. Nakagami
4. & 5. Fratelli Espargaro
 
Ovaj njoFra kad bi znao da se "ponasa" bi mogao daleko dogurat :mrgreen:
Sutra ako kiTa, sta ne ubrlja, ne uzme pobjedu 😂 osta Omda suha Takija ove godine
 
Božja ruka ih je kaznila što su omalovažavali franca kojem kosa leprša, pa mu dali stari motor!