Gran Premio de Europa 06-08 11 2020

Glava aj daj opet one tabele za usporedbu prosla utrka i ova naravno na istoj stazi :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Malo sam ja to usporedjivao al ja sam neiformiran i subjektivan pa ne bih da ispane da sam pobornik teorija zavjere od strane Karmelia i Bibenduma 👈
 
Suzuki 201
Ducati 201
Yamaha 188
KTM 175
Honda 133
Aprilia 43v
TEAM SUZUKI ECSTAR 302
PETRONAS YAMAHA SRT 230
RED BULL KTM FACTORY RACING 209
DUCATI TEAM 203
MONSTER ENERGY YAMAHA 169
MOTOGP PRAMAC RACING 163
LCR HONDA 134
RED BULL KTM TECH 127
REPSOL HONDA TEAM85
ESPONSORAMA RACING 81
APRILIA RACING 46
 
Cekaj jel to ktm redbull na postolju?? Ispred factory ducatia i factory yamahe, da ne kazem repsol ronde?? Mislim da je neka greska
 
Petronas Yamaha je polovni tim pa je ispred factory Red Bull-a ne kontam dje je problem? Jos se vozi jedna utrka more Ducati ladno preskocit KTM i javljaj se i kad pusite a ne samo kad mrvice kupite :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bolcic
Cekaj jel to ktm redbull na postolju?? Ispred factory ducatia i factory yamahe, da ne kazem repsol ronde?? Mislim da je neka greska
Definitivno, greska ima ime MotoGP sezona 2020 :mrgreen:

TakiKaki je stvarno naletio na more emocija i odnila ga struja.

Franjo i Mile su pruzili fora privid utrka.

Bas me zanima sto ce nam braca Coen servirati za grand finale....?
 
Belgijanc prodo Kinezu golubicu pismonosu za 1,6 milijana € sad javise na vijestima a lani isti Kinez kupio muzijaka za 1,2 milijuna€, , da ne otvaram novi topic 😁
 
čestitke miru. Mir je kurac. Bio mi je drag, sad više nije. ČEstitke miru. Jebeš takvog prvaka. Sve na mekano, jedva jedna pobjeda. Vrijeme će ga pojesti.
OStali, ovi pravo atraktivni vozači, s pravom su ljubomorni. Sjeva im iz očiju. Vidi se na kilometre.
Fabio, drž se, mlad si jako, yamaha se pogubila a i ti s njom. Tvoje vrijeme tek dolazi! Mirovo odlazi.
Miller, što sam i pričao. Kakva b liga. Najbolje što se nudi iz prošlotjedne kuhinje.
Ali ipak... Miller se pomalo amaterski zajebo jer je mrvu prekasno kočio, odnmilo ga preduboko, da je nijasnu prije uvatio bi zavoj i zadržao momentum do cilja.
Franco, kako se obranio i izdržao. To je bilo čudo. Inteligentno, proračunato, na razini najvećih!
Yamaha će povratiti momentum dogodine, MM ide u prijevremenu