grobnik 27, 28. 05. motohepening.

A tko zna tko je ovaj dečko na motoru?? :misli:

Crveni Suomy kombinezon, obrijana glava, Arai kaciga, sunčane naočale s crvenim okvirom... 8) Koje oko za detalje imam :eyebrow:  :mrgreen:
 
KittyBIKE said:
A tko zna tko je ovaj dečko na motoru?? :misli:

Crveni Suomy kombinezon, obrijana glava, Arai kaciga, sunčane naočale s crvenim okvirom... 8) Koje oko za detalje imam :eyebrow:  :mrgreen:

Emil!  (y)
 
antefz6 said:
Dragi forumaši, za one koji neznaju naš MATA je jučer išao 1;37;1xx   :misli: po krugu. Pio je cappy cijelu subotu i rezultati su tu. SVAKA ČAST!!! (y)

Cestitke Mati!! Moram spomenuti jos jedan veliki talent (po mojem misljenju) koji ce uz Matu i Perkusica za godinu dvije drmati ovim sportom - Marko Erceg.... (y)
 
cdawg said:
1. Kdo je te?
2. Umjetnicka fotografija. Kitty je taj model sa naocalama u krupnom planu.

index.php

nemoj ubuduce tak krupne planove snimat, mislio bi covjek da cura je back vokal u let3 :mrgreen:
 
Taubi said:
Dream Team !!!!




Dream team No. 2!!                                  (ili možda 222?!)    :mrgreen: :wink:

 
69 said:
Dream team No. 2!!                                  (ili možda 222?!)    :mrgreen: :wink:


Zašto zaklanjaš jedinu dobru stvar na slici? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ali zato najozbiljnije pripremamo Dream team No. 3!!!



Jeste vidjeli ovaj poleg na Kawiću??!!

Ajd bok!

Jebi ga, ipak svijet ostaje na mladima!   :wink: (y)
 
ja stig'o s grobnika. za početak par brzih komentara.

1. drago mi je da sam upoznao par novih forumaša
2. spešl griting to beny i fredi, puno pozdrava dečki.
3. dr. chala? kad ti je termin?
4. previše padova na stazi. jel onaj ostao živ što se nije više pomakao nakon pada u nedjelju popodne na samoj trci. Mislim da je bio talijan.
5. nevjerojatna zbrka na timskoj utrci - ne zna se ko pije  a ko plaća, ovako što nisam još nikad vidio, a vjerujem ni mnogi.
6. ima papka, ali neki se stvarno voze poštovanja  i divljenja vrijedno. Neka faca sa 69 brojem bio nevjerojano dobar, ne bi rekao čovjek kad ga vidi. Ipak, najviše me oduševio bradonja na starom crnom vfr-u bez oklopa. S obzirom na čemu se vozi, on je vrituoz nad virtuozima.
7. Al sam se nagledao ducatija.... i da, dobar je sladoled.
8. pozdrav Zrile, kitty, dijelu zg forum ekipe što radi scena u rijeci, Vještici i Kraljici koja mi je pokazala kako se mota šator  (y) :mrgreen:.
9. Repu nisam tržio....
10. ajd bok.
 
1. gužva...djeli se besplatan sladoled
2. čuli su da se dijeli besplatan sladoled
3. ko prvi do sladoleda
4. neko ima viška novaca
 
jel ima tko vrfemena iz đuro stock kupa i no limit 600, tamo nismo dobili pa da si spremim u arhivu :)
 
Napisao sam svoje viđenje vikenda, pa kom se čita, neka čita  :mrgreen: :mrgreen:

Sa obzirom na početak vikenda, završilo se jako dobro. Sve je počelo sa testom klase 1000 za MotoPuls. Šaltanje sa motora na motor mi nikako ne paše i kada odkružim nekoliko krugova na razno raznim motorima, definitivno mi treba malo vremena da se priviknem nazad na svoj. Tako je i bilo. U petak u jutro sam probao sve nove «pile» nakon ćega sam sjeo na svoj motor i u gužvi jedva odradio trening. Nije bilo dobro, ali sa obzirom na gužvu nisam se previše žalio. No na kraju dana su uslijedili problemi. Na testu klase 1000 sam pao sa CBR-a 1000 u laktu na nevjerojatan način. Sa vremenom 1:45 mi je pustila prednja Metzeler Racetek K1. Za ne vjerovat. Pa tamo sa svojom Suzom ulijećem najmanje sa 30 na sat brže. Mislim si nebitno. Malo me boli ruka, ali ništa strašno. Honda polupana i ja sa testom gotov. Sva sreća što sam uspio probati sve motore u jutarnjim satima pa sam mogao donijet svoje zaključke da se baš ne kaže da mi je propao test. Na većer stavljam led na ruku jer počinje bolit. DO spavanja me ruka već toliko boljela da nisam mogao stisnuti šaku i već sam se pozdravio sa utrkama za vikend. Zovem u Zagreb, javljam ljudima da mi donesu Deep Heet mast i steznik kako bi možda smirio bol. U subotu u jutro ruka boli za poludit. Uz steznik nekako pokušavam sjest na motor i odvozit par krugova da vidim kako će biti. Prvi krug ajmo reći dobro no već treći i četvrti ništa od vožnje. Pripremam se na najgore, mogu polako pakirat stvari…. Oko podneva mi dolazi Deep Heet i tokom cijelog popodneva ga utrljavam na ruku. Do timske se možda oporavi. Pošto mi je timski kolega Albert bio ukomiran sa vratom i nije mogao voziti, pada dogovor sa Kalšekom. Mislim si makar sam ukomiran sa rukom, ma odvozit ću rundanje na1:38 i sigurno smo na postolju. Počinje timska, prvi krug Kalšek starta. Nije mi to baš pasalo jer je Kec bio drugi u izmjeni a nekako mi je lakša borba sa Zujićem i Kezićem nego sa Kecom :) U prvom krugu iz rupe izlaze oni najbrži, Kalšeka nema, prođu svi, Kalšeka još uvijek nema. Gotovo je, čovjek pao. Pao je u četvorci, zapravo, proletio je kroz četvorku pa preko riječkog u gume. Ne pitajte kako, oni koji su vidjeli znaju da je bilo gadno. Nakon 4 kruga netko pada i utrka se prekida. Ponovni start. Kalšek dolazi na start sa malo popiganim motorom. Mislim si, šansa za postolje je propuštena ali ajde da barem odvozimo trening bez gužve. Kalšek starta i već u 3 krugu ide van jer mu motor previše trese. Kada je lupio u gume, spigao je zadnju vilicu i motor nije bio vozan (ali je čovjek napravio 1:36.6 :) Izlazim nakon tog 3 kruga na «trening». Ma koji trening, na stazi je bilo toliko sporih da mi se činilo da vozim u 2. grupi na treningu a ne na utrci. Nakon par krugova vidim da nema smisla a i počela me boliti ruka te izlazim van. Kalšek je tada već imao motor spakiranu kombi. No sve to prekida Zujićev pad u Zagrebačkom. U našem boksu nastaje pomutnja jer je pao naš. Svi trče neki plaću. Stvarno koma. Nije lako kada ti prijatelja dovedu u hitnoj i onda te ne puste blizu već ga voze u bolnicu. Na svu sreću iz bolnice nam dolazi vijest da je Boris dobro i da je samo pukla ključna kost. Inače Zujiću svaka čast. Odvozio je fenomenalnu utrku prije pada. Na tuđem motoru, sa ne kompletno podešenom geometrijom i sa rabljenim gumama vozio je stvarno fenomenalno. U našem boksu su pali još neki rekordi. Franc je odvozio 1:38.4, a Emil si je skinuo 10 godina star rekord koji je sada 1:39.1 ali na Francovom motoru.
Meni dan završava u nadi da će u Nedjelju manje boliti ruka i da ću se uspjet koncentrirat na vožnju.
Nedjelja u jutro, prvi trening. Izlazim na stazu da probam kako će se ruka ponašati. Oduševljenje, boli ali mogu vozit. Jedini problem mi je bio što nisam mogao visiti sa motora jer mi je ruka-zglob morao biti što ravniji. Nije moj stil ali 1:36 u gužvi je najavilo da će biti nešto od mene u utrci. Pred utrku mi Đuro javlja što je odlučio sa Đuro kupom, zapravo koje gume se smiju voziti. Pada odluka da se smiju voziti slikovi još ovu utrku (na molbu nekih vozača) ali da će skinuti po dva boda svima a sliku (i za prvu utrku). Pošto smo mi već prije toga imali na motoru GP gumu, odlučujemo se da nećemo ništa mijenjati. Izlazim na utrku, pored mene Kezić A odma do Shepi. Nikada još nisam startao sa prve startne pozicije. Neopisiv doživljaj. Kreće start, Kezić i ja se ispucavamo prvi i vozimo jedan uz drugog do samog ulaska u dvojku. To mi je bio moram priznati najveći fight do sada. Umalo da nam se slajderi nisu spojili. Ne posustajem ja ne posustaje on. Jebena borba već u drugom zavoju :) Pošto sam bio unutarnji, ulazim prvi i izbijam pred trojku prvi. Punih 6 krugova se vozim sam. Nikog ispred i mislim si sad smao da izdržim ovaj tempo i odlićno. No iza mene se non stop vozio Siniša a da ja to nisam niti znao. Pratio me u stopu :) U predzadnjem krugu radim pogrešku i sporo ulazim u Riječki, Siniša to koristi i stiže mena izlasku. Ja lud, od kud se sad on pojavio. Pokušavam mu vratiti u laktu ali jednostavno nisam imao više snage u rukama. Pokušavam još nešto iskemijati u zadnjem krugu ali ponovo greška u Riječkom i propuštam priliku. Makar mi je žao što sam propustio priliku za prvo mjesto pošto nije bilo najbržih Zujića i Alde, utrka je bila odlična i Siniša svaka čast za majstorsko iskorištavanje prilike i za pobjedu. Zaslužio je.

Nakon Đuro kupa ostala nam je samo No Limit klasa. Izlazim na start ovaj puta sa novim Slick gumama i u glavi spremniji. Ovog puta je Kec bio na startu pa sam znao da je prvo mjesto rezervirano. Uz Keca mi je od konkurencije naravno Kezić ali i Albreht koji je ove godine prešao u klasu No-limit. Dečko odlićno vozi tako da tko zna što može biti tokom utrke. Utrka kreće, ponovo ja i Siniša rame uz rame na startu ali ovaj puta popuštam i odlučujem ja malo njega pratiti. Odigrat taktički i zamjeniti ulogu. No već prije trojke, Siniša pre sporo ulazi i ja koristim priliku da ga obiđem iz vana. Cijelu tu priču promatra Kec koji je u dvojku ušao treći (berem mislim) 3 kruga vodim i u četvrtom me pred Zagrebačkim prelazi Kec. Dugo mu je trebalo :). Nakon toga okrećem glavu i vidim da nema nikog blizu. Ipak sam rundao sekundu brže nego na Đuro kupu i napravio sam dovoljnu prednost ispred Siniše i Albrehta. Nakon par krugova Siniši rikava kuplung i za njega završava utrka, a za mene opasnost sa leđa. Smirujem tempo i lagano dolazim do drugog mjesta. Moram priznati da mi je najveće zadovoljstvo bilo voziti se iza Keca dva kruga, naime samo toliko sam mu bio blizu, kasnije je pobjego. Žao mi je jedino što me bolila ruka i što se nisam 100% mogao opustiti pa pratiti malo više i bolje Keca koji je runda na vremenima ispod mog rekorda tako da sam teoretski mogao imati vrlo dobru školu od našeg najbržeg vozača. Nadam se da ću imati tu priliku kada ću biti spremniji.

Siniša, još jednom svaka čast na borbi u Đuro kupu.
Zujo, tebi sam sve rekao preko telefona, a ovdje ću još samo javno da kad bi ti vozio K5, ne bi se Kec trebao bojati Alde da će mu doći sa leđa nego tebe !