grobnik 27, 28. 05. motohepening.

miro

Well-known member
Ide li neka oragnizirana ekipa iz zg motorima, kad i okud ili kako tko pa se svi dolje nađemo?
 
aj to i mene zanima.

ja sam cetvrtak i petak na grobniku,

a petak popodne sam planiral zapalit za ZG i VZ malo pa u sub natrag dole


pa ono, moze neka kava u Pitu i gas prema dole

 
ide ekipa iz sesvetskog kraljevca: ivach,cdawg i ja+dečki kaj nisu na forumu,a dole normalno da se vidimo (y)
 
boyx said:
ide ekipa iz sesvetskog kraljevca: ivach,cwdog i ja+dečki kaj nisu na forumu,a dole normalno da se vidimo (y)

kad krecete???
 
speed attack said:
ja sam cetvrtak i petak na grobniku,

a petak popodne sam planiral zapalit za ZG i VZ malo pa u sub natrag dole


pa ono, moze neka kava u Pitu i gas prema dole

pa bome puno si ti toga ispalaniral za ta dva dana a jel se misliš voziti po stazi?
dole se svakak vidimo i da popijemo one obečane pive :piva: :piva: :piva: :piva: (y)
 
boyx said:
pa bome puno si ti toga ispalaniral za ta dva dana a jel se misliš voziti po stazi?
dole se svakak vidimo i da popijemo one obečane pive :piva: :piva: :piva: :piva: (y)

cetvrtak i petak staza, subota malo funny, a u nedelju opet malo staza i pakiranje natrag u D
 
Mi krečemo iz Čakovca u Petak oko 6 navečer, pa stojimo ko svake godine u Zelini na motorijadi, pojedemo pečeni vol i gas dole (y) Inače idemo i s kombičima pa ak treba prevest neke stvari tu smo  (y)
 
speed attack said:
cetvrtak i petak staza, subota malo funny, a u nedelju opet malo staza i pakiranje natrag u D

kak četvrtak :misli:

2 probiker bojan:bilo bi zgodno da se negdje dogovorimo pa svi zajedno ali mislim da je to deško dogovoriti
 
boyx said:
kak četvrtak :misli:

2 probiker bojan:bilo bi zgodno da se negdje dogovorimo pa svi zajedno ali mislim da je to deško dogovoriti

pa ak bude staza zakupljena, za par ojrica se ubacit ako bude islo. ak ne, onda  :piva:
 
PRObike Bojan said:
Možemo se nač u Zelini

ma velim bilo bi fora smo kaj smo prošle godine išli nas troje pa nikak krenut,ali bumo vidli kad se malo detaljnije dogovorimo pa ti se javim
 
Idem i ja taj vikend na Grobnik, još neznam točno koji dan. Ak se ne varam idu i King i Pasmaters. Pa možemo svi zajedno.
 
phay said:
Idem i ja taj vikend na Grobnik, još neznam točno koji dan. Ak se ne varam idu i King i Pasmaters. Pa možemo svi zajedno.

ak misle subotom dole, moze
 
ja dolazim sigurno
sad samo neznam jer idem u subotu ili nedjelju
najvjerovatnije idem u subotu, a vracam se u nedjelju
tak da mozemo :drunk: :piva:
 
king said:
ja dolazim sigurno
sad samo neznam jer idem u subotu ili nedjelju
najvjerovatnije idem u subotu, a vracam se u nedjelju
tak da mozemo :drunk: :piva:

bolje ranije, ak slućajno ide netko preko Splita.  :LOL:
 
a kaj se ti smijes :?
pa bilo mi je dosadno vozit se s vama pa sam nabacio koji km vise
ne OFF-aj :jesus: :jesus: :mrgreen:
 
Ubiti meni je svejedno kad idem samo da stignem vozit trening pa makar u nedelju ak već ne u subotu.
 
pa onda u subotu, pa stignemo vise piva popit :mrgreen: