Grobnik sutra

Grawe RR

Guest
Slobodan dan, cini se da ne bi trebala padat kisa.
Ide ko?
ja idem ziher ak ne bu padalo.
:cool:
 
Drzim ti fige... (y)
 
Upravo sam saznao da Grobnik sutra nije slobodan jer ujutro farbaju ograde a popodne je rezervirano za prikoličare...
 
pa ne vjerujem, jel imas info mozda dal ce bit jos koji free practice ovaj mjesec?
Na kalendaru izgleda kao da ne... :cry:
lud sam sad, al hvala na informaciji jer bi zazujao hahaha
 
Moje fige ti bas i nisu pomogle... :mrgreen:
Pa ostaje ti solucija da ides voziti u petak kad bude happening...ja si razmisljam da idem onda...nije guzva...bar na prijasnjima nije bila...
 
Sutra Grobnik ipak "DA" Zbog mokrih ograda odgodili farbanje,i vratili slobodnu stazu za vožnju!!!!!!!!!!!! :cool: :cool:
 
sad je fraj, a prije 2 tjedna nista
pas m*****
 
Cigara said:
Sutra Grobnik ipak "DA" Zbog mokrih ograda odgodili farbanje,i vratili slobodnu stazu za vožnju!!!!!!!!!!!! :cool: :cool:

Jako puše pa se ograda ipak osušila...Grobnik sutra ipak "NE"!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Ispričavam se na krivu informaciju ali je u onom trenutku bila točna.

Uglavnom, sutra popodne će se naizmjenično puštati motori i prikoličari.
 
speed attack said:
a kad ce farbat ogradu :mrgreen:


Prikolicari ce farbat kad slobodnjaci budu vozili i obrnuto proporcionalno :roll: 8)
 
Sutra Grobnik ipak "NE" Pigmenti koji se mješaju u boju kojom če se farbat ograda nesmiju biti zapraseni niti malo,te se bilo kakve vožnje po stazi odgađaju do daljnjeg :cry: :cry:
 
javljaju da prikolicaru ipak "DA" jer suvozaci nose kistove i u voznji farbaju ograde :mrgreen:
 
Grobnik sutra ipak NE!
Svi ekipno moraju farbat,i nema zajebancije po stazi!
:mrgreen:
 
Ja cu sad njih lagano nazvat, a potvrdi li se da je sve ovo istina, onda cu im lagano j. mater, zasto jer u kalendaru koji je SLUZBENI nacin rezerviranja termina stoji i sad dok ovo pisem MOTO FREE PRACTICE.
:evil:
http://grobnik.hr/engl/kalendar.asp
Krajnje je neodgovorno od organizatora da ne azuriraju internet stranice, ne radi mene papka, nego radi ostalih ljudi koji se ozbiljnije bave moto-sportom, a ne zive na srecu samo kojih stotinjak kilometara od staze.

Tipicni balkanski pristup.

Zelim vidjet u kalendaru PITURANJE OGRADE kao moguci izbor.

A mozda je sve ovo i zajebancija...pa ja lagano popljugao.
:mrgreen: