Grobnik sutra

Grawe RR said:
Ma nije bas da me ima po svud, ima me po svud kad izlazim na ciljnu i otvaram gas, motor mi divlja kao da ce pocet lupat volan po rezervaru, uvija se i zmijari...
Slicna mi se stvar dogada i u cetvorci prije rijeckog, tam pak na abgasu imam feeling da ak zakocim malo jace da cu izletit skroz sa putanje.
Inace kroz zavoje peglam ko lud, to mi je najjace. Imam probleme kod naglih ubrzanaj i kocenja.
Al jebi ga, ipak mi je ovo tek drugi pravi grobnik.
:mrgreen:
farbali su ogradu ko ludi :mrgreen:
Ma polako prijatelju ja vjerujem u tebe bit ces ti jednog dana kao Boris Z.
 
BorisZ said:
Ne moraš se ti meni opravdavati. Poslušaj savjet ili nemoj... :neznam:
ma uopce se ne opravdavam, ja znam kolko mogu i tu sam, vjerujem da ce sekunde isto tak otic dole, al nije da mi je to prioritet. Uzivam se vozit po stazi pa kolko god da rundao.
Savjete boljih cu uvijek poslusat.
 
grawe, pa to je vrijeme za 125 ccm :mrgreen:
daj to malo brze! :D salim se, svaka cast, ici ces ti i jos puno brze uz trening! :cool:
 
Shokrefumi said:
grawe, pa to je vrijeme za 125 ccm :mrgreen:
daj to malo brze! :D salim se, svaka cast, ici ces ti i jos puno brze uz trening! :cool:
hehe,
istina idu 125ice i brze.
jebi ga, da se ima vremena i novaca...
kaj ces
:LOL:
 
Grawe RR said:
Ma nije bas da me ima po svud, ima me po svud kad izlazim na ciljnu i otvaram gas, motor mi divlja kao da ce pocet lupat volan po rezervaru, uvija se i zmijari...
Slicna mi se stvar dogada i u cetvorci prije rijeckog, tam pak na abgasu imam feeling da ak zakocim malo jace da cu izletit skroz sa putanje.
Inace kroz zavoje peglam ko lud, to mi je najjace. Imam probleme kod naglih ubrzanaj i kocenja.
Al jebi ga, ipak mi je ovo tek drugi pravi grobnik.
:mrgreen:
farbali su ogradu ko ludi :mrgreen:

A da probaš zaobić onu rifljaču kod četvorke ?mozda bi ti motor bio mirniji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mene čale vozi u nedjelju da gledam trku. Ima mozda neki rent a bike da se provozam ? :mrgreen: