GSXR 1000 K1 - trokira

pitam dal ih je moguce sam ocistiti kad se skinu?dal je dovoljno ciscenje u benzinu ili treba pod nekim tlakom kao dizne na dizelu?
 
HONDA CARBON said:
pitam dal ih je moguce sam ocistiti kad se skinu?dal je dovoljno ciscenje u benzinu ili treba pod nekim tlakom kao dizne na dizelu?

Nije moguce. Ali da ti srce bude na mjestu probaj prvo kupiti nesto za ciscenje injektora sto ubacis/ulijes u tank...eto, mozda uspijes, iako sumnjam
 
HONDA CARBON said:
kako je najlakse ocistit injektor?koji je postupak

ultrazvucna kupka u najblizem bosch servisu
 
kod mene na drlu obratno u ljeru ko na 3 a kad stisnes normalno, gotovo..  :misli:
:mrgreen:
 
boRRis929 said:
Nije moguce. Ali da ti srce bude na mjestu probaj prvo kupiti nesto za ciscenje injektora sto ubacis/ulijes u tank...eto, mozda uspijes, iako sumnjam
Kad smo kod toga,da li je potrebno PONEKAD ubaciti aditiv za čišćenje injektora ili je to kao sveta voda;niti koristi,niti šteti... :misli: ?
 
meni isto trokira na niskima do 2 tisuće okretaja, tj kod kretanja, zamijenio svijećice, počistio pumpu, i dalje isto, inače ide motor sasma solidno, tj nema nikakvih drugih rupa, pretpostavljam da je isti problem samo se manifestira u nižim okretajima, a pošto frend ima tu ultrazvučnu kupku nebi ni to trebalo predstavljati problem riješiti prek zime :misli:
 
Johnny 1 said:
Kad smo kod toga,da li je potrebno PONEKAD ubaciti aditiv za čišćenje injektora ili je to kao sveta voda;niti koristi,niti šteti... :misli: ?

Nemam pojma, ja mislim da ce to prije zastopati nego procistiti  :mrgreen: