gsxr 600-oglasnik

imao si matekovog k4 750, neznam za kolko je prodan, ali valjda za oko 4 kile, meni osobno puno ljepši, originalno stanje, a po svim saznanjima i puno bolji i kvalitetniji motor od novijih suzukija (mislim na te novije orlove 600/750), malo stariji, ali to nema veze, stanje se gleda, ovi krampovi možda jesu noviji, ali vidi se iz svemira da nešto ne štima, a te naljepnice provincijske dok vidim znam i odmah pretpostavim i kakvo je mentalno stanje vlasnika (y)
ne ograničavaj se na godine ako hočeš kupiti dobiti motor, možda bolje iskeširati za stariji, a dobar nego tražiti na silu noviji i čim jeftiniji, znam jednog takvog koji ide za 5-5 i pol kila, još noviji, ali žalibože novaca, izvana naočigled novi motor nikad padano, mala kilometraža.. (y)
dobri, a povoljni motori ne stoje na njuškalu mjesecima, godinama, bez obzira kakva bila kriza (y)
 
MOONSHIELD said:
imao si matekovog k4 750, neznam za kolko je prodan, ali valjda za oko 4 kile, meni osobno puno ljepši, originalno stanje, a po svim saznanjima i puno bolji i kvalitetniji motor od novijih suzukija (mislim na te novije orlove 600/750), malo stariji, ali to nema veze, stanje se gleda, ovi krampovi možda jesu noviji, ali vidi se iz svemira da nešto ne štima, a te naljepnice provincijske dok vidim znam i odmah pretpostavim i kakvo je mentalno stanje vlasnika (y)
ne ograničavaj se na godine ako hočeš kupiti dobiti motor, možda bolje iskeširati za stariji, a dobar nego tražiti na silu noviji i čim jeftiniji, znam jednog takvog koji ide za 5-5 i pol kila, još noviji, ali žalibože novaca, izvana naočigled novi motor nikad padano, mala kilometraža.. (y)
dobri, a povoljni motori ne stoje na njuškalu mjesecima, godinama, bez obzira kakva bila kriza (y)

njega sam imao u planu kontaktirat za tjedan dana ako se nista ne nade ali je otiso motor..

a naljepnice me ne diraju i tako ih odma poskidam cim dode u garazu motor..

ne ogranicavam se pa zato i kazem da sam vec poceo i gledat druge motore a gixer ce morat pricekat dok ne skupim pare za novog..ima i jeftinijih jos groblja po oglasu..

a povoljni koji valjaju se prodaju odma u roku dan jer ipak dosta ljudi kupuje motore ali cekaju prilike stvarene(ne one di pise ovo vam je prilika i onda drzi cijenu cijelu zimu :LOL: :LOL:)
 
KING RR said:
Vidiš da ti na ovom očitava C28 grešku, sa razlogom to nije zamjenio ili je očito tuljan koji pojma nema.

uz to mu je i tp senzor u krivom polozaju, sta znaci da se ovaj motor gasi u voznji  (y)

a to sta je na onom spusten prednji kraj je problem jedino onome ko nezna odvidat 4 imbusa i vratit ga na miru koja je cak i oznacena  :mrgreen:
 
al cek jel moguce da je ovo temperatura, greske ispisuje samo ako mu se prespoji đek , inace nema crtice tp senzora...  neda mi se sad ic dizat ceradu motora  :embarrassed:
 
bmwzloma said:
e vidis to su korisne info koje nisam primjetio na slici..tnx  (y) (y)

ajd onda neku priliku nabacite od gsxr 600 / 750 za te pare(vise ne mogu trenutno odvojit) , vec samo poceo gledat i druge motore od nedostaka gixera u oglasu

Neznam vlasnika ali sam ga par puta znao vidjat u okolici rijeke

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-600-cm3-oglas-9412460

neznam dali netko sa foruma zna vlasnika....ali vrijedi pogledat ako te vec Suzuki zanima
 
Markori said:
Neznam vlasnika ali sam ga par puta znao vidjat u okolici rijeke

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-600-cm3-oglas-9412460

neznam dali netko sa foruma zna vlasnika....ali vrijedi pogledat ako te vec Suzuki zanima

kako ti je izgledao uzivo?

ima 56000 kaze, bavi se gumama lik kao sto mozes vidjet pod oglasima..

inace je on prvi vlasnik, sve po ps-u kaze original osim yoshimure..sad jedino jesu li ti km puno za te pare?  :misli:

prodao se jedan isto u RI sa 35km gotovo identicno stanje za 3500€

poslije Uskrsa ga idem pogledat usput pa ako ce korigirat cijenu mozda se i dogovorimo :wink:
 
Vidjelo se da je motor garaziran i odrzavan ako nista barem po oklopima, nije mi djelovao da ima toliko km. Uostalom ako ima 56000km na 10 godina i nije puno znaci da je covjek radio cca 5600km godisnje, po mom misljenju nije neka velika kilometraza.

NE kuzim se u sportive, narocito Suzukije jer ih po Rijeci rijetko vidjas, ali bratic je kupio pred 3 godine od prvog vlasnika XJR1300 (1999 godiste) sa 65000km  on je u 3 godine napravio jedno 9000km i osim izmjene ulja i filtera nikakvih problema nema, motor radi kao da je iz tvornice izasao, sada dali je to puno za ovakav motor ili ne mislim da najvise ovisi o vlasniku i nacinu voznje. Svakako ako si u Rijeci ti se ispalti pogledat, ako imas koga u RI neka se raspita za motor jer ponavljam nema puno ovakvih u Rijeci pa ce sigurno neko znat nekoga  (y)
 
znam ti ja Žižu..motor solidan i dečko se dobro vozi
nije neki lapan..često zna otić duže đireve..

i da,inače prodaje gume,većinom Pirelli ima na lageru :p

po meni,veliku cijenu ima,bez obzira što je prvi vlasnik(u što nisam siguran)..


a Markori..nema puno Suzukija po Rijeci??  :misli: :shock: :mrgreen:

ja za ovakvih identičnih sad mogu nabrojat 6 komada  :mrgreen: od kojih su 3 u razmaku od 400 metara,a 2 u razmaku od 36 centimetara  :mrgreen:
ima jako puno Suzukija u Rijeci..
samo u mom selu ih je 7,bilo 8 do pred mjesec dana  (y) (k4 600 x3,k6 1000 x2,k7 1000 x1,k8 1000 x1)


1146950_10201880665801303_2110840402_o.jpg


frend prodaje,2 vlasnik,55000km,kompletan servis(kocnice,ulje,filter,lanac i lancanik,xenon,stelani ventili)..istekla rega pred 10 dana,gume uredne,nosač tablice,mali žmigavci,dečko se vozi pomalo
cijena 3200 eura
 
irsel said:
a Markori..nema puno Suzukija po Rijeci??  :misli: :shock: :mrgreen:

ja za ovakvih identičnih sad mogu nabrojat 6 komada  :mrgreen: od kojih su 3 u razmaku od 400 metara,a 2 u razmaku od 36 centimetara  :mrgreen:
ima jako puno Suzukija u Rijeci..
samo u mom selu ih je 7,bilo 8 do pred mjesec dana  (y) (k4 600 x3,k6 1000 x2,k7 1000 x1,k8 1000 x1)

E jebiga ja ih nisam nesto vidjao, znam da ima dvoje sa pomorskog faxa imaju suzukija, + jos jednog sta divlja svako malo na krnjevu. Sta se tice ostalih neznam zato sam savjetovao covjeku da pita na forumu jer ce ga sigurno neko znat, i uspostavilo se da ga ti poznajes... (y)
 
Markori said:
E jebiga ja ih nisam nesto vidjao, znam da ima dvoje sa pomorskog faxa imaju suzukija, + jos jednog sta divlja svako malo na krnjevu. Sta se tice ostalih neznam zato sam savjetovao covjeku da pita na forumu jer ce ga sigurno neko znat, i uspostavilo se da ga ti poznajes... (y)

znam i tvoje navedene..  :misli: :mrgreen:
 
cici125 said:
da motor je los samo zbog zamjenskih oklopa  (y)
Bas tak!
Prije bi doktorat zavrsio nego kupio bike
Koja kvantna fizika..os ga gledat il se vozit
Ubrzo ce svega pofalit,motori se gotovo 5 godina ne kupuju novi,tu i tam nekaj..
 
rio said:
Ubrzo ce svega pofalit,motori se gotovo 5 godina ne kupuju novi,tu i tam nekaj..

O tome ja govorim ....
 
da, vidim, oglasnici su prazni u ovoj državi blagostanja i nikom ništa nije sila prodati :LOL: a i svi su puni love pa su i to malo motora po oglasnicima pokupovali :LOL:
još dok takvi lickovi kupuju koji od kupnje motora od 4-5 tisuća eura rade kvantnu fiziku i forumske drame u 58 činova i na kraju ništa ne kupe :jesus:
 
MOONSHIELD said:
da, vidim, oglasnici su prazni u ovoj državi blagostanja i nikom ništa nije sila prodati :LOL: a i svi su puni love pa su i to malo motora po oglasnicima pokupovali :LOL:
još dok takvi lickovi kupuju koji od kupnje motora od 4-5 tisuća eura rade kvantnu fiziku i forumske drame u 58 činova i na kraju ništa ne kupe :jesus:

kak ne, drama queens kupili svi jamahe MT07 ili rabljene ER6



Srki
 
irsel said:
znam ti ja Žižu..motor solidan i dečko se dobro vozi
nije neki lapan..često zna otić duže đireve..

i da,inače prodaje gume,većinom Pirelli ima na lageru :p

po meni,veliku cijenu ima,bez obzira što je prvi vlasnik(u što nisam siguran)..


a Markori..nema puno Suzukija po Rijeci??  :misli: :shock: :mrgreen:

ja za ovakvih identičnih sad mogu nabrojat 6 komada  :mrgreen: od kojih su 3 u razmaku od 400 metara,a 2 u razmaku od 36 centimetara  :mrgreen:
ima jako puno Suzukija u Rijeci..
samo u mom selu ih je 7,bilo 8 do pred mjesec dana  (y) (k4 600 x3,k6 1000 x2,k7 1000 x1,k8 1000 x1)


1146950_10201880665801303_2110840402_o.jpg


frend prodaje,2 vlasnik,55000km,kompletan servis(kocnice,ulje,filter,lanac i lancanik,xenon,stelani ventili)..istekla rega pred 10 dana,gume uredne,nosač tablice,mali žmigavci,dečko se vozi pomalo
cijena 3200 eura

e vidis, to je vec bolja cijena ako je u redu..javim ti se poslije Uskrsa pa doletimo mozda pogledat.. (y) (y)
 
ok  (y)
od sutra je regan godinu dana,pa i cijena ide gore