gsxr 600-oglasnik

Govorimo o polovnim r-ovima,nema ih nit ce ih bit
Ovo ostalo kakvo je koga briga,nije tema a i jel razvaljen il nije meni isto,ne valja :mrgreen:
 
Rezultati pretrage za gsxr
Sportski motori 115
Cestovni motocikli 8

Rezultati pretrage za cbr
Sportski motori 218
Cestovni motocikli 35

Rezultati pretrage za ninja
Motocikli / Motori »
Sportski motori 66

Rezultati pretrage za yamaha r1
Motocikli / Motori »
Sportski motori 87
Cestovni motocikli 8

da sam upisivao i varijacije, valjda bi još više toga našao, a da ne govorim da ima još modela i marki, nema ih nit' će ih bit'  :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
Rezultati pretrage za gsxr
Sportski motori 115
Cestovni motocikli 8

Rezultati pretrage za cbr
Sportski motori 218
Cestovni motocikli 35

Rezultati pretrage za ninja
Motocikli / Motori »
Sportski motori 66

Rezultati pretrage za yamaha r1
Motocikli / Motori »
Sportski motori 87
Cestovni motocikli 8

da sam upisivao i varijacije, valjda bi još više toga našao, a da ne govorim da ima još modela i marki, nema ih nit' će ih bit'  :mrgreen:
Govorim da su svi stariji od 5 god..ili velka vecina!
Sta tocno ne razumijes? Sve manje robe,ne govorim o motoru iz 91' pa nit iz 2001
Jebote zatucanoh googlasa..
 
našlo bi ih se sigurno i novijih od 5 godina, a lako je otiči do susjednih zemalja i ako ih se ne nađe, to da nema dobrih motora (ili kako ti tvrdiš novijih od 5 godina) u oglasniku tvrde samo oni koji prodaju nešto i time pravdaju visoku cijenu..
 
MOONSHIELD said:
našlo bi ih se sigurno i novijih od 5 godina, a lako je otiči do susjednih zemalja i ako ih se ne nađe, to da nema dobrih motora (ili kako ti tvrdiš novijih od 5 godina) u oglasniku tvrde samo oni koji prodaju nešto i time pravdaju visoku cijenu..

Taj jedino sta moze prodat je maglu!!  :jesus: :jesus: :jesus:
 
MOONSHIELD said:
našlo bi ih se sigurno i novijih od 5 godina, a lako je otiči do susjednih zemalja i ako ih se ne nađe, to da nema dobrih motora (ili kako ti tvrdiš novijih od 5 godina) u oglasniku tvrde samo oni koji prodaju nešto i time pravdaju visoku cijenu..
Ahaa..sad te kuzim
Ne brini bit ce sve ok!

 
Ima jedan dobar u dezeli za 7 kila samo kaj su davanja još toliko pa onda novi ispadne povoljniji...
 
Ninja said:
Ima jedan dobar u dezeli za 7 kila samo kaj su davanja još toliko pa onda novi ispadne povoljniji...
Pa naravno!
Gledo milon puta ovo kaj me interesira za uvoz i banana!
Jeftinije je tu ali i posteno probrano a i skrti smo,kaj je-je :mrgreen:
Jedino moon moze pribavit cul sam :wink:
 
rio said:
Pa naravno!
Gledo milon puta ovo kaj me interesira za uvoz i banana!
Jeftinije je tu ali i posteno probrano a i skrti smo,kaj je-je :mrgreen:
Jedino moon moze pribavit cul sam :wink:

Ja neznam sta se ti cudis, u zemlji di nas ima 4.5 miliona od kojih je 380k nezaposleno a preko milion u dugovima i kreditima do grla mislim da ima sasvim dovljno motora na ponudi za svaciji gust.

To sta ti trazis R motor od 20.000 eura star godinu dana da se prodaje za 12.000 se zove optimizam, nitko ko se kuzi barem malo u trziste nece prodavat bilo kakav motor prve 3 godine jer tada najvise gubi na njemu, osim da nije primoran ga prodat. Ako vec zelis R motor star godinu max dvije onda se isprsi pa kupi novi.
 
pišem ja to njemu stalno, samo mu ne objasnim tako lijepo kao ti (y)
 
irsel said:
skineš leptiriće,i makneš senzor..i zanemariš lampicu :misli: :mrgreen:

i di je problem? :mrgreen: :mrgreen:

Irsel jel motor radi normalno na minimumu onda i čitam po netu da nastane kao rupa na nekim okretajima ako skineš krilca ???
 
ma ništa..sve normalno radi  (y)  :smiley:

jedino na minimumu dok je hladan(ispod 30°C) malo varira..ali i to možeš riješit tako da rukom zakreneš polugicu od krilca sa desne strane(digne se minimum) dok je hladan,i to ispadne kao ručni čok..  :smiley:
 
irsel said:
ma ništa..sve normalno radi  (y)  :smiley:

jedino na minimumu dok je hladan(ispod 30°C) malo varira..ali i to možeš riješit tako da rukom zakreneš polugicu od krilca sa desne strane(digne se minimum) dok je hladan,i to ispadne kao ručni čok..  :smiley:

a ja kupio drugi motorin za 50 E jbg.......al još davno...