GSXR

Status
Not open for further replies.
maxo said:
Jel i ti kupuješ karbon :mrgreen:

Pozdrav i tebi, pozdravi Angela :prsti:

Au shit, sad sam tek skužio da sam te citirao  :grin: E, sooorrrryyyyy
Pišem na mobitelu, brdo grešaka sam napravio i stalno ispravljao, stalno me yebao, i sad tek vidim. Ybg, nije skroz ni moja krivica!
 
DanijelZ said:
Au shit, sad sam tek skužio da sam te citirao  :grin: E, sooorrrryyyyy
Pišem na mobitelu, brdo grešaka sam napravio i stalno ispravljao, stalno me yebao, i sad tek vidim. Ybg, nije skroz ni moja krivica!

Znam ja za jedan shop koji prodaje dobre mobitele :jesus:

tibor_zg said:
a koji si sad ti :LOL: :LOL: :LOL:

:mrgreen:

Ja sam 80% :mrgreen:
 
maxo said:
Znam ja za jedan shop koji prodaje dobre mobitele :jesus:

:jesus:

Pravo da ti kažem, i prodajem taj mobitel s kojeg upravo pišem, baš zato jer stalno zeza. Bio mi je bolji moj neprežaljeni LG Optimus G
 
Koji je mobitel? Da ga znamo izbjegavati  :mrgreen:
 
DanijelZ said:
Vero slobodno: LG G3

Ali LG kao marku očito ne možemo popljuvati :wink:

tibor_zg said:
zakelji karbon :mrgreen:

Tko će ga kasnije prodati sa karbonom.. Onda će baš svi skužiti da je bio puknut :?
 
maxo said:
Tko će ga kasnije prodati sa karbonom.. Onda će baš svi skužiti da je bio puknut :?

Nije fer ni da se šališ po tom pitanju. Netko će stvarno misliti da Angelo skriva nekakvo puknuće. Taj K5 ne spada u one s problematičnom ramom. Nije nikad dobio opoziv za ništa.
Pustite čovjeka da proda motor. Taj motor je savršen, i onaj tko ga kupi će biti sretan da ima održavan i zdrav motor još puno godina i kilometara.
 
Uspio sam saznat o motoru detalje od ljudi koji su ga išli gledat i kažu da nema pukotina niti sličnih greški... Neznam zašto je ovaj sa 14 postova rekao da je čovjek ubio motor na motorijadama jer ljudi koji ga poznaju rekoše da čovjek ni ne sudjeluje na istim... Zaključak je da je bolje uzet malo mobitel u ruke i zvat od čovjeka do čovjeka nego ovdje postavljat pitanja...
Sad zaključavam temu jer nema smisla da se dalje rasprava nastavi...
 
Status
Not open for further replies.