guma

dani83

Active member
kakva je guma rubber? trese mi se prednji kraj kad predjem 40-45, a kad prže vozim od 60 trese mi se cijeli prednji kraj jel moguče da je zbog loše kvalitete gume?
 
iako sam laik :) mislim da ti moze biti problem ili guma ili felga... odi vulkanizeru da ti pogleda balans kotaca..pa ces vidjet.. jer ako je tako sto kazes..onda je to dost ozbiljno i sumnjam da moze bit krivi tip gume!
 
dani83 said:
kakva je guma rubber? trese mi se prednji kraj kad predjem 40-45, a kad prže vozim od 60 trese mi se cijeli prednji kraj jel moguče da je zbog loše kvalitete gume?
Vee Rubber, made in Thailand?
Kad ti se počeo tresti prednji kraj? Nakon ugradnje ili naknadno?
Da li se na gumi pojavilo neko oštećenje?
p.s.
Koliko para toliko muzike.
 
da ve rubber. to su njegove gume koje su bile na njemu kad sam ga uzeo, nekih mjesec dana ima i počela se trest odma i otišo reklamirat i stave mi novu, opet isto samo malo slabije, bio opet i kažu da je u redu guma. sad kad sam skinuo blokadu kad predje 60 trese se ko lud, cijeli prednji kraj, prvi put sam sad čuo za tu gumu kad sam uzeo skuter, tak da ne znam kake je kvalitete, a čuo sam da se može to dešavat zbog loše kvalitete gume. gledo sam al nisam vidio nikako oštečenje
 
Serijske gume su uobičajeno nikakve, ali može ti bit nešto ozbiljnije, neko oštećenje na felgi...
Meni se to dešavalo kad se razletia ležaj od kola tako da nije ni to za isključit.
Uglavnom nije ti se baš za zafrkavat s tim.
 
garancija na gume je 1g
 
Ja imam takve gume (serijski) na novoj Yamahi neo's, i isto trese. Mislim da je to do gume, kupi savu i nema problema. (y)
 
Nike said:
garancija na gume je 1g

da, znam bio sam popravljat skuter nakon pada, odma drugi dan krenio na reg. i pao 10m od kuče, pa sam reko da opet trese, kažu da je u redu guma
 
dani83 said:
da, znam bio sam popravljat skuter nakon pada, odma drugi dan krenio na reg. i pao 10m od kuče, pa sam reko da opet trese, kažu da je u redu guma
Pa posudi onda od nekog prednji kotač pa vidi
 
konto sam si to, susjed mi vozi isti gileru sad se preselio pa nikako da se sretnemo, uhvtit ču ga jedan dan pa posudit prednji točak
 
bio opet zbog trešnje volana reklamirat i dali su mi opet novu gumu samo sada savu mc, sad super male vibracije ima samo pri 55-60 skoro se ni ne osjeti
 
Nisam stručnjak ali jesi pregledao felgu ako ima oštećenja? Možda taj majstor nema pojma popravljanju,možda ti nije kotač u centru,možda su ti volan ili vilice malo odšerafljene.Skini plastike pa zategni sve šarafe oko volana. Itd.
 
promjenili su mi opet gumu sam su sad stavili savinu mc 16, nemam više trešnje. imam nekih vibracija dole kod nogu to je od mašine vald ili šta ja znam
 
dani83 said:
promjenili su mi opet gumu sam su sad stavili savinu mc 16, nemam više trešnje. imam nekih vibracija dole kod nogu to je od mašine vald ili šta ja znam
:LOL: :LOL: oprosti ali pomalo si smiješan leek! :LOL: (y)


i jesi sad napokon sredio gume???



a sad pitanje Nikši! kako može biti garancija na gumu godinu dana??? kakve su to garancije?? ne kužim :shock:
 
jesam, sam se pojavio novi problem mortizer mi lupa, ovaj kaže da če ga reklamirat kad procuri, a juće čuo da ko zna jer upče napunjen i da ako lupa neče nikad procurit.

piše u servisnoj mi da je na gume garancija godinu dana
 
dani83 said:
jesam, sam se pojavio novi problem mortizer mi lupa, ovaj kaže da če ga reklamirat kad procuri, a juće čuo da ko zna jer upče napunjen i da ako lupa neče nikad procurit.

piše u servisnoj mi da je na gume garancija godinu dana
kad si ti uzeo taj skut? :shock:
 
Faber said:
:LOL: :LOL: oprosti ali pomalo si smiješan leek! :LOL: (y)


i jesi sad napokon sredio gume???
a sad pitanje Nikši! kako može biti garancija na gumu godinu dana??? kakve su to garancije?? ne kužim :shock:
JAMSTVENI LIST za pneumatike (gume) za skutere:
Jamstveni rok 12 mjeseci
Piaggio Hrvatska d.o.o. obvezuje se da će pneumatik (gumu), koji u jamstvenom roku nepravilno funkcionira zbog greške proizvođača zamjeniti s novim pneumatikom...


...
Pneumatik primamo u reklamacijski postupak pod uvjetom:
...
-da je minimalna dubina profila 1.6 mm do TWI
 
de mi raci nike mortizer mi je riknio lupa, majstor mi kaže da će reklamirat kad procuri. kak znat upče jer ima on ulja, možda procurio još prije? kad lupa mortizer znaći da je riknio? garancija na mortizer je 2 god?