guma

kad ste panjevi kupiš botaina za 3800kn i voziš se :wink:


  na ****** kao što je nrg ili runer ili sr, a daš ko debil za to 20,000kn....



 
dani83 said:
de mi raci nike mortizer mi je riknio lupa, majstor mi kaže da će reklamirat kad procuri. kak znat upče jer ima on ulja, možda procurio još prije? kad lupa mortizer znaći da je riknio? garancija na mortizer je 2 god?
Vidim da si na drugi način odlučio rješit svoj problem.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,19948.0.html

Pa samo izvoli na taj način :palacdolje:
 
Nike said:
Vidim da si na drugi način odlučio rješit svoj problem.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,19948.0.html

Pa samo izvoli na taj način :palacdolje:

nisam ništa riješavo na taj naćin. to sam napiso iz zezancije. normalna stvar je da se desi pogreška pri proizvodnji. ko radi taj i griješi. i ja i ti.

ako sam koga uvrijedio s tim isprićavam se. nisam išo s namjerom da blatim gileru ili bilo koga.
 
susjed mi je vozio gileru prije 6-7 godina i pado je s njom non stop jedan od padova mu je da je sletio s promenade u dravu i taki su mu bili slićni padovi i ostali jedino nije svaki put u dravu pao. ganjo ga je non stop. kad je skuter još išo nakon take vožnje, stvarno je dobar.

to što sam napiso u birtiji sam napiso iz zajebancije ko što već rekoh, zato sam ga i napiso u birtiji.

rješvam taj problem tako što sam te pito tu u vezi mortizera i nadam se da ćeš mi pomoći

još jednom se isprićavam onima koje sam uvrijedio s tim tekstom
 
021/406614 ti je broj gospodina iz Piaggio Hrvatske koji je zadužen za reklamacije ako ti tvoj ovlašteni serviser ne može pomoći. inače ako ti je amortizer neispravan, dobit ćeš novi i to je to. ne znam u čemu je problem. takve stvari se dogode i velikima na tu količinu

Prijatelj mi je kupio novi auto i nakon 7 dana iz čista mira nije moghao ubaciti ključ do kraja u bravu, a serviser mu kaže da dovede auto na servis i da će mu sredit na garanciju a on ne može upalit auto, pa ti sad vidi kako je...
 
problem je u tome što amortizer lupa, znaći neispravan je, kolko se ja kontam a moj serviser mi je reko da će ga reklamirat kad procuri. kak on zna da ima ulja upče u njemu? otiću ja danas ili ponedeljak mi treba stić boćni nogar pa ću mu reć da zamjeni taj mortizer, ak ne bude htjeo onda ću zvat taj broj.
je se može reklamirat u bilo kojem ovlaštenom servisu za gilere ili samo tamo di sam kupio?

naćito sam se toga s autima, što se tiće garancija. jednom su stavili na klija pumpu od lagune pa se skoro zapalio auto
 
dani83 said:
je se može reklamirat u bilo kojem ovlaštenom servisu za gilere ili samo tamo di sam kupio?
U cijeloj RH
 
Nike said:
U cijeloj RH

onda dolazim kod tebe u split reklamirat, krajem 7mjeseca, ak bude sve valjalo onda dolazim platit pivo ak si nadjem nekog pamtenog ko što sam ja da bi se uputio sa skuterom na more. ima zainteresiranih iz osijeka ili okolice?
 
Ne možeš kod mene reklamirat. Ne radim ja u servisu
 
mogu platit pivo onda. kontam otić malo obić dalmaciju na ljeto kad budem išo na godišnji sa skuterom, je malo spor za takav put stignem, bio danas do valpova, ništ nisu prije stigli auti koji su prestizali na otvorenoj cesti.
 
javi se kad dođeš. ja sam slobodan od 17-21