GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Uzeo sam dunlop trailmax mission gume.zadnju od furlana a prednju sa gumelider. tako su bile dostupne.Prednja guma pri velikoj brzini i kad se da jako gas pri velikoj brzini počne trest.Wobble. problem je što idem na put u maroko za tri dana i treba mi nova prednja guma. Gdje u zagrebu ili rijeci mogu uzet trailmax mission 120-70-19
Koliko je to velika brzina? Balansirana vjerojatno je. Ipak je to 50/50 guma mozda se treba malo zalizat tj istrosit...
 
Nekad kad na 130 otvorim gas ona počne trest
.nekad na 170.promjenim brzinu,motor se malo cimne i počne guma trest

Uglavnom gumu sam naručio sa gumelider.i kad sam htio sa njima stupiti u kontakt kaže razgovarate sa AI-em. Nikad više od tamo gume
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ne kupujte dunlop , nevaljaju 😔, ne traju ništa
 

Attachments

  • IMG_20240428_124537334.jpg
    IMG_20240428_124537334.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Uzeo sam dunlop trailmax mission gume.zadnju od furlana a prednju sa gumelider. tako su bile dostupne.Prednja guma pri velikoj brzini i kad se da jako gas pri velikoj brzini počne trest.Wobble. problem je što idem na put u maroko za tri dana i treba mi nova prednja guma. Gdje u zagrebu ili rijeci mogu uzet trailmax mission 120-70-19
Vidi sa Unikomercom u V.Gorici, oni uvoze Dunlop...
 
  • Like
Reactions: diesel power
jesam.Ova guma je još gore i kako kilometri prolazi sve manje trese na velikim brzinama.nekad uopćee ne trese
Nedavno stavio novi set Roadtec 01SE i prednja tresla iako je bio dobar balans. Nije woble, vise trese i vibracije naprijed…
Stavim drugu prednju, manje trese ali i dalje prisutno. Okretao gumu na felgi, poravnao tackicu sa ventilom, radio dinamicko i staticko balansiranje, provjerio lezajeve ali i dalje trese, uglavnom iznad 120-130 km/h…
Sad kontam da nije sta sa zadnjom pa da ona prenosi vibracije prema naprijed, jer mi je nevjerovatno da bas 2 prednje gume tresu.
 
Dobre gume su to. Ja trenutno već jedno 5-i set S21, meni najbolji omjer dobiveno/uloženo u slučaju preferencije sport gume. Nit smrde nit miriše, u svim uvjetima su dobre, i zato su mi odlične za promjenjive uvjete korištenja (ne vozim određenu dionicu i samo na sunčan dan)
S22 vrhunska guma i bolja geometrija prve gume od S21, ali ne za trećinu koliko više i košta, pa sam ih samo isprobao, razliku zaločem :mrgreen:
 
Dobre gume su to. Ja trenutno već jedno 5-i set S21, meni najbolji omjer dobiveno/uloženo u slučaju preferencije sport gume. Nit smrde nit miriše, u svim uvjetima su dobre, i zato su mi odlične za promjenjive uvjete korištenja (ne vozim određenu dionicu i samo na sunčan dan)
S22 vrhunska guma i bolja geometrija prve gume od S21, ali ne za trećinu koliko više i košta, pa sam ih samo isprobao, razliku zaločem :mrgreen:
isto planiram isprobati sljedeći set S22. i nakon toga se vraćam na mitas. za moj stil voznje mitas je top guma i nisam nikad imao problema s njom.
 
  • Like
Reactions: diesel power