GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

FB_IMG_1715840878995.jpg



U Bosni voze na mitasu
 
  • Like
Reactions: Feis123
Neki dan zamijenio kod vrtnih patuljaka M7RR sa M7RR nakon prijeđenih 12600km, zadnja bila ispod markera, ali ne skroz čelava. Ošo ja u kurac skroz izgleda kad toliko traju :mrgreen: Slijedeća zamjena ko zna kad, valjda za par godina jer sam friško zaposlen nakon 20-25 godina od zadnjeg posla i nema više vožnji preko tjedna osim eventualno nakon radnog vremena :ROFLMAO:
 
Neki dan zamijenio kod vrtnih patuljaka M7RR sa M7RR nakon prijeđenih 12600km, zadnja bila ispod markera, ali ne skroz čelava. Ošo ja u kurac skroz izgleda kad toliko traju :mrgreen: Slijedeća zamjena ko zna kad, valjda za par godina jer sam friško zaposlen nakon 20-25 godina od zadnjeg posla i nema više vožnji preko tjedna osim eventualno nakon radnog vremena :ROFLMAO:
Tko je kriv....? Srbi, masoni , vlada ...?
 
jel “zuje” oko 80-100?
tkc70 i Anakee Adv zuje, ja bi da ne zuje 😅
Ma naucis se jos kad se ovako potrose na pola ne smeta nista više. Mekse su od tourance i bolje drze i trose se malo vise. Tourance zadnja mi je 8k km trajala. Mislim da cu stavit continetal tkc 70 za sljedeći set to je konkurencija ovima...
 
Ma naucis se jos kad se ovako potrose na pola ne smeta nista više. Mekse su od tourance i bolje drze i trose se malo vise. Tourance zadnja mi je 8k km trajala. Mislim da cu stavit continetal tkc 70 za sljedeći set to je konkurencija ovima...
ja imam sad tkc70 + rocks iza, drže kristuša na mokrom/suhom asfaltu (naginjem se ko i na tourance jedino osjetiš katran zmije i crte, al ignoriraš jer jednostavno drže), na makadamu su miljama ispred tourance (al to nije čudno).

Negativno:
- osjete se vibracije (ništa strašno, al kad pređeš sa cestovne gume osjetno)
- negde oko 80 na sat proizvode masnu buku (onaj huming, mislim da prednja, nisam siguran), al ona 100 vec u potpunosti prestane

Ja sad uskoro planiram po Rumunjskoj prat, posto idem sa supatnicom koja guti Vojvodu, makadama biti neće pa gledam uzet Continental TA3 čisto da mi bude tišina kad se vec vozimo po cijele dane.

Svaki savjet je dobro došao :)
Idealno bi gume koje drže na makadamu ko tkc70 rocks, a ne čuju se na asfaltu 😂
 
  • Like
Reactions: diesel power
Stavi tkc70 obicnu iza ona ima sredisnju crtu i manje vibrira, duze traje. Shinko705 je bolji na terenu od obicne tkc70 ali zato vibrira na cesti i vj krace traje.
 
Stavi tkc70 obicnu iza ona ima sredisnju crtu i manje vibrira, duze traje. Shinko705 je bolji na terenu od obicne tkc70 ali zato vibrira na cesti i vj krace traje.
moguce da sve negativne stvari koje osjetim su radi rocks iza, jel znas jel i taj humming dolazi od iza ili od naprijed?
mislim ak je tak, rocks bi mogao i potrosit uskoro, teoretski bi onda mogo samo uzet obicnu 70 i otic njom na put

edit: sad u voznji sam se koncentrirano pomicao po motoru naprijed nazad i mogu sa 92% sigurnosti reci da buku radi zadnja guma, neRocks bi trebalo bit rjesenje (y)
 
Last edited:
Probaj staviti obicnu ipak je 70-30 ili 80-20, rocks je cepulja 60-40. Ja buku cujem jako malo oko 60-80 kad je bila nova se je culo osjetno vise.
 
  • Like
Reactions: DacMan
Ja sam jucer narucio kod Matka. Dot od lani .... cijena dobra. Kad stigne montiram pa javim utiske 😁