GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

IMG-80a3744b5fb671a1f4d0488d8c8015fc-V.jpg


Ja dao 80e za najeftiniji mitas :mrgreen:
 
Ne računaš da gume za bajk tipa GTL, GT, LT, GW i slične nisu one koje trebaju i ta voj motorić jer mi trebamo gumne sa pojačanom nosivošću i pojačanim bočnim karkasama zbog velike teđine (normalno preko 600 kila total), tako da su te akcije koje pronalaziš ipak nešto što meni ne treba...
 
Trebao bi malu(veliku) pomoc oko izbora guma, nikako da se odlucim. Trenutno vozim drugi set dunlopa mk3 koji je pri kraju. Naravno volio bi promjenit i probat nesto drugo. Imam 3 opcije. Treca opcija je m7rr zbog omjera cijene i kvalitete, a druga i prva opcija su diablo roso 3 i bridgestone s22 za koje mislim da su u istom rangu, al malo iznad m7. Stavke koje su mi bitne po redu su prijanjanje,trajnost pa cijena. Zivotni vijek gume svodi se na 70% D8, 3X godisnje marof i 30% lokalni kilometri, E sad mene zanima kako bi vi po redu birali te tri gume i zasto?
 
Neznam za metzeler, ali s21 je bolja guma od DR3, a s22 pogotovo. Inače volim pirelli, tak da nisam pristran u izjavi. Dunlop ne preferiram, ali mk3 je odlična guma isto (ne znam za mokro)