GUME ZA BEVERLY 250

badja said:
upravo sam zvao u Split, ove Michelin koje mi je Nike preporučio su 496,00 kn/470,00kn
Savine gume su 324,00/225,00 kn


Grrrr, sad sam zvao Sprint Rijeka i rekli su mi za Michelinke prednja 650 kuna, a zadnja 700 i kusur... Doduše za Beverly 500, ali to je meni nekako groZno puno love [mislim na razliku u cijeni od gore navedenih]... naravno plus još 200 kuna za montažu...

Savu sam u rijeci pronašao prednju za 270, a stražnju za oko 400...
 
B051LjKo said:
Grrrr, sad sam zvao Sprint Rijeka i rekli su mi za Michelinke prednja 650 kuna, a zadnja 700 i kusur... Doduše za Beverly 500, ali to je meni nekako groZno puno love [mislim na razliku u cijeni od gore navedenih]... naravno plus još 200 kuna za montažu...

Savu sam u rijeci pronašao prednju za 270, a stražnju za oko 400...
uzmi si savine,nečeš požalit. Na kraju je friend uzeo savine i prezadovoljan je.
 
U crikvenici kupio Sava dadajmons neznam jesam napisao točno neda mi se ići vidjeti van točno kako se piše. Platio sam ih 550 kn sa montažom i prezadovoljan sam sa njima. Prije sam imao mišelinke i nisam bio zadovoljan sa njima.
 
pozdrav svima, novi sam ovdje
Kupio sam prije tjedan dana beverly 250 iz 2005g, sa 8500km, pa me zanima na kolko bi mu sa otprilike trebale mijenjat gume?
Motor ima pirelli gume i vozio ga je "stariji" čovjek (oko 5 banki),tak da mislim da  nije nešt pretljerano španao s njim, a i šara mi izgleda skroz dobro!
kolko je otprilike vijek trajanja tih pirelli guma?
 
Gume se mjenjaju nakon sezone, ili prđenih 10000 km, ali prvo se predstavi u podforumu "Predstavljanje korisnika" pa tek onda u rasprave  :x :shock:
 
pozdrav svima, novi sam ovdje
Kupio sam prije tjedan dana beverly 250 iz 2005g, sa 8500km, pa me zanima na kolko bi mu sa otprilike trebale mijenjat gume?
Motor ima pirelli gume i vozio ga je "stariji" čovjek (oko 5 banki),tak da mislim da  nije nešt pretljerano španao s njim, a i šara mi izgleda skroz dobro!
kolko je otprilike vijek trajanja tih pirelli guma?
mjenjaj to nema veze sara kakva je.....
 
kakvo je veselje kupovati gume za motor u 11. mjesecu...


Nakon zivkanja boga i vraga.... NITKO NEMA GUME ZA BEVERLY 500.... našao sam preko Sandy-a par Sava.... Michelin GOLD standard postoji samo u Splitu i to dvije zadnje :) ... ukoliko moddam beverly-a moglo bi se nešto i skombinirati...  Sava it is pa budem izvjesio cijenjenu populaciju o kakvoći Slovenskog proizvoda....

uostalom kakva je to bezobrazna fora s nedostatkom moto guma po zimi.... pa nije da BAŠ NITKO ne vozi motor zimi...



BTW. Kod generalnog uvoznika Gold Standard košta 580 kuna, kod lopov... pardon Sprinta 700!!!!!
 
B051LjKo said:
kakvo je veselje kupovati gume za motor u 11. mjesecu...


Nakon zivkanja boga i vraga.... NITKO NEMA GUME ZA BEVERLY 500.... našao sam preko Sandy-a par Sava.... Michelin GOLD standard postoji samo u Splitu i to dvije zadnje :) ... ukoliko moddam beverly-a moglo bi se nešto i skombinirati...  Sava it is pa budem izvjesio cijenjenu populaciju o kakvoći Slovenskog proizvoda....
BTW. Kod generalnog uvoznika Gold Standard košta 580 kuna, kod lopov... pardon Sprinta 700!!!!!
Mene si nazvao maloprije. Kod Generalnog uvoznika isto košta 700 kuna a stražnja guma 150/70-14S koju mi imamo od 580 kuna je dobijena preko Auto Antonija  :wink:
I još jednom moram napomenuti: Piaggio Centar Split nije generalni uvoznik nego Piaggio Hrvatska, a ti si nazvao Piaggio centar...
 
Ma nemoj me krivo shvatiti, moja kivnja nije bila niti najmanje usmjerena na Piaggio Centar Split...


PS. Pod generalnog uvoznika sam mislio Auto antonio, barem su mi se tako predstavili....
 
B051LjKo said:
Ma nemoj me krivo shvatiti, moja kivnja nije bila niti najmanje usmjerena na Piaggio Centar Split...
PS. Pod generalnog uvoznika sam mislio Auto antonio, barem su mi se tako predstavili....
Sorry ja sam mislio da misliš na generalni uvoznik za gume Michelin u Piaggio mreži to je Piaggio Hrvatska
 
Nike said:
Sorry ja sam mislio da misliš na generalni uvoznik za gume Michelin u Piaggio mreži to je Piaggio Hrvatska

Dakle, u HR nema generalnog uvoznika za Michelin koji ima ekskluzivu.
Auto Antonio se isprofilirao kao takav jer jedini ozbiljno uvozi moto-gume
Michelin u HR, jel tako ? Ja sam svojevremeno kupio ( naručio i čekao cca.
7 dana ) Michelinke u Gumiimpexu i platio bitno jeftinije nego što su koštale
u Auto Antoniu, i to fco. kuća. No to nije pravilo nego možda iznimka.