H.I.S.S.

vzblade said:
Pa normalno da je kljuceve,bravu i kompjuter prodao posebno to vrijedo oko 1000e,nije glup da ih da u cijeni s masinom.
Ima kompjuter al nema ključa i senzora za HISS, a i komplet žice su odrezane koje idu prema bravi :(

wheelsurfer said:
mislim da ta masina radi samo sa originalnom hondinom elektronikom. ako sam dobro shvatio, sa drugom elektronikom i kljuvem koji ide uz tu elektroniku, masina bi radila...

Al komplet kođe oko 1500eura...  :palacdolje:
 
zen999 said:
Ima kompjuter al nema ključa i senzora za HISS, a i komplet žice su odrezane koje idu prema bravi :(

Al komplet kođe oko 1500eura...  :palacdolje:
vidim da je nekom trebao plan B a mislim da i tebi jedino to preostaje :mrgreen:
 
wheelsurfer said:
nece mu mu pomoc klucar  :wink:. treba mu haker-elektronicar.. :mrgreen:
znam, al ak on moze izradit kljuc za tu bravi...... gle... ne kuzim se u to... al mislim da bi trebalo radit
 
Medo said:
Očito!  :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:


Kljuc se napravi sa pola snage 8)

Problem je kod, koji je kompliciran. U Ilici sa desne strane (onako uvuceno) ima covjek koji ce ti pomoc. On je veliki mestar od kljuceva, ali sin je taj kojeg trebas (y) (nazalost i njemu ce trebati neki podatci sa vezani za orginalnu masinu-motor)
 
neznam zašt al ovakve teme mi smrde na prevare nekakve-i to je jedino šta ču reć
ima i ona poslovica-čuvaj se senjske ruke.
 
Mozda je covjek i kupio masinu koja je sumnjiva ili je njegova elektronika ukoristena u neke nelegalne svrhe, ali valjda necemo tako misliti.

Moje misljenje je da svi vozaci Honde imaju sranje sa onim usranim dugackim kljucem, koji obavezno savinu dok otvaraju tank. Kad prebiju, izgube orginal kljuc javlja se problem nabave drugog (orginal skup, skup).

P.S. Zbilja ne vjerujem da bi neko ko mazne motor tu pitao za savjet kako da ga upali, takvi i onako dobro znaju sve i mozda bi nas jedino necem mogli nauciti.
 
moja isprika ak sam krivo shvačen-a i pisao sam u afektu
zanemarite moje gluposti
kad ti neko ukradne motor to je jednako ko da ti je neko vodio ljubav sa Ženom-(ima ona fora-crtali bi ga kredom po asfaltu-da ga nađeš he he) znam da je ovo izjava za glupost godine al evo velim-
možda sam preosjetljiv-hebiga isprika još jednom
 
Sip said:
Mozda je covjek i kupio masinu koja je sumnjiva ili je njegova elektronika ukoristena u neke nelegalne svrhe, ali valjda necemo tako misliti.

Moje misljenje je da svi vozaci Honde imaju sranje sa onim usranim dugackim kljucem, koji obavezno savinu dok otvaraju tank. Kad prebiju, izgube orginal kljuc javlja se problem nabave drugog (orginal skup, skup).

P.S. Zbilja ne vjerujem da bi neko ko mazne motor tu pitao za savjet kako da ga upali, takvi i onako dobro znaju sve i mozda bi nas jedino necem mogli nauciti.
tank se čisto lagano otvara i zbilja mi nije jasno kako netko može strgati ključ....a kaj se hissa tiče pročitao sam da hondin hiss do sada još nitko nije provalio...
 
trust said:
tank se čisto lagano otvara i zbilja mi nije jasno kako netko može strgati ključ....a kaj se hissa tiče pročitao sam da hondin hiss do sada još nitko nije provalio...

Sip vozi apriliu pa ne zna, ali načuo je za neke  probleme sa hondinim ključevima...  Ja još nisam vidio Hondin ključ od 00.g pa nadalje da je ravan. Bravica od tanka ide lagano ali on se svejedno nakon toliko upotrebe malo iskrivi. Koliko sam vidio svaki ključ je oslabljen tamo negdje oko polovice i to ga hebe. A i bravica od stražnjeg sjedala je najveći krivac za to.
 
boRRis929 said:
Sip vozi apriliu pa ne zna, ali načuo je za neke  probleme sa hondinim ključevima...  Ja još nisam vidio Hondin ključ od 00.g pa nadalje da je ravan. Bravica od tanka ide lagano ali on se svejedno nakon toliko upotrebe malo iskrivi. Koliko sam vidio svaki ključ je oslabljen tamo negdje oko polovice i to ga hebe. A i bravica od stražnjeg sjedala je najveći krivac za to.

da  (y)

ali za zadnji sic smo sami krivi  :palacdolje:
ja kad sam jednom savio ključ,nakon toga sam pažljiviji tj. lijepo ga gurnem do kraja i nema problema  (y)
 
High 46 said:
da  (y)

ali za zadnji sic smo sami krivi  :palacdolje:
ja kad sam jednom savio ključ,nakon toga sam pažljiviji tj. lijepo ga gurnem do kraja i nema problema  (y)

Moj je bio savinut kad sam kupio motor i pazim na njega kao oči u glavi. za zadnji sic sam si napravio jedan obični bez koda pa nek se mota koliko hoče :mrgreen:
 
High 46 said:
ja nemam tih problema....koliko imam "mjesta" pod sicem,otvaram ga možda 2 puta na godinu   8)

A šta voziš, 1000rr??

Kod mene na 929 stane more stvari ispod sjedala, (y) i otvaram ga par puta dnevno
 
High 46 said:
da, '05 god. tako da mi ispod sica stane prometna,maaalaaaaa sajla za vezat kacige i evv. naočale  8)

Ja kad idem na susrete strpam unutra kišnjak,hlače, majicu, patike.....  (y)    Ne znam da ijedan drugi motor ima toliko mjesta pod sjedalom :misli:
 
zen999 said:
Kolko sam čuo motor se može upalit i sa kopiranim ključem bez koda al blizu bravice mora biti i original ključ.
pa tak nekak se i kodiraju ključevi kolko sam ja čuo