H.I.S.S.

zen999 said:
Kolko sam čuo motor se može upalit i sa kopiranim ključem bez koda al blizu bravice mora biti i original ključ.

Naravno, on ne prepoznaje ključ nego samo kod koji je u onom plastičnom djelu. Al ni to kad prisloniš drugi kluč ne očitava ga u svim položajima,makar dodiruje taj H.I.S.S. 
 
High 46 said:
ja nemam tih problema....koliko imam "mjesta" pod sicem,otvaram ga možda 2 puta na godinu  8)
na hornetu uopče nema mjesta pod sicem,tako da sam sic skidao jednom da vidim kak to zgleda...
 
Ja sam htio kopirati ključ na 954, ali nisam imao kod. Zovem servis i kažem im za problem i oni kažu da mi mogu dati kod tek kada dodem osobno u servis sa osobnom i papirima od motora... A nije problem kopirat ključ ako imaš kod...Ja znam jednoga u Vtc.


P.S i meni je ključ iskrivljen.. :x.Treba ga metati do kraja a ne napola....  (y)
 
P.S i meni je ključ iskrivljen.. :x.Treba ga metati do kraja a ne napola....  (y)
[/quote]



        (y) Bas tako, sa motorima i zenama nema zajebancije-SAMO DO JAJA  :mrgreen:  :LOL:
 
maRRko-vtc said:
Ja sam htio kopirati ključ na 954, ali nisam imao kod. Zovem servis i kažem im za problem i oni kažu da mi mogu dati kod tek kada dodem osobno u servis sa osobnom i papirima od motora... A nije problem kopirat ključ ako imaš kod...Ja znam jednoga u Vtc.


P.S i meni je ključ iskrivljen.. :x.Treba ga metati do kraja a ne napola....  (y)
dečec uvjek ga moraš metat do kraja...slušaj dedu...