Ha evo i mene... Pending

Status
Not open for further replies.

teacherica

Guest
Cini mi se da vecina zena ima slican problem kao i ja...svidjaju ti se motori,adrenalin,brzina i zelis ga voziti covjece....starci kazu:NO WAY!!!! :( i sto ti onda preostane da tu i tamo ovisis o nekom dobrom frendu koji ce te vozit ili da nadjes decka s bikeom i na kraju svi skuze da u biti volis bikere.Ne. Volim motore,a sto cu kad motor nije moj :idea: bikeri su nuzno zlo!!!
E sad imam vise godina,imam posao pa uskoro i moja guza SAMA sjeda na motor.
Hvala na dobrodoslici! :)
 
Eh polako ti si vec u ovim vodama dugo...kako da nadjem sliku manju od 14 KB? Nemam!
 
E, curo, slažem se s tobom :cool: Al meni nije dovoljno da se samo vozam ozad ili da, Bože sačuvaj, imam dečka samo zato što ima motor! Ja si budem kupila svoj, možda ću morati malo pričekati, al ću ga jednom nabaviti :twisted: Pozdrav! :hello: :maca:
 
teacherica said:
Eh polako ti si vec u ovim vodama dugo...kako da nadjem sliku manju od 14 KB? Nemam!
Dobro došla!

A sliku...U Photo-shop ili ACDSee i smanji!
:mrgreen:
 
KittyBIKE said:
E, curo, slažem se s tobom :cool: Al meni nije dovoljno da se samo vozam ozad ili da, Bože sačuvaj, imam dečka samo zato što ima motor! Ja si budem kupila svoj, možda ću morati malo pričekati, al ću ga jednom nabaviti :twisted: Pozdrav! :hello: :maca:

tak je kitty :peace:

ps: bokic :hello:
 
posalji sliku meni na mail pa cu ti je smanjit.ako nemozes sama
 
hej,želim ti da ubrzo sjedneš na svoj motor.ja bi to isto htjela ali ću se još načekati. :cry:
 
Bok!!!
 
Status
Not open for further replies.