Ha evo i mene... Pending

Status
Not open for further replies.
aloha :cool:

teacherica as in predaješ nešto ?
 
As in da predajem....I'm an English teacher!!!! :twisted:
 
beba nemoj se odma ljutit :shock: :shock: , just askin'
 
ahhaaaaaa....oduvjek sam se pitao kako se inkubiraju takve vrste sponzoruša :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro došla! :wink:
 
Faber said:
ahhaaaaaa....oduvjek sam se pitao kako se inkubiraju takve vrste sponzoruša :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro došla! :wink:


Sponzorusa???????? Sorry man,ali mozes reci bilo sto,ali da sam sponzorusa bas i ne... :x damn kazes iskreno da te vozio do sada koji frend i ispada da si sponzorusa...by the way bikeri su o.k.
Inace sestra sebi sama kupuje motor... :roll:
 
teacherica said:
Faber said:
ahhaaaaaa....oduvjek sam se pitao kako se inkubiraju takve vrste sponzoruša :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro došla! :wink:


Sponzorusa???????? Sorry man,ali mozes reci bilo sto,ali da sam sponzorusa bas i ne... :x damn kazes iskreno da te vozio do sada koji frend i ispada da si sponzorusa...by the way bikeri su o.k.
Inace sestra sebi sama kupuje motor... :roll:
maaa....to što to voliš da te vozeee i"i sto ti onda preostane da tu i tamo ovisis o nekom dobrom frendu koji ce te vozit ili da nadjes decka s bikeom i na kraju svi skuze da u biti volis bikere.Ne. Volim motore,a sto cu kad motor nije moj bikeri su nuzno zlo!!! "
..ma joooj! istina boli jel jel jel?? hahaha! :mrgreen: Ja ne volim bikere! :mrgreen: dođem na motorijadu i vidim 50 svojih replica u izgledu! :mrgreen: :mrgreen:
 
Faber said:
teacherica said:
Faber said:
ahhaaaaaa....oduvjek sam se pitao kako se inkubiraju takve vrste sponzoruša :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro došla! :wink:


Sponzorusa???????? Sorry man,ali mozes reci bilo sto,ali da sam sponzorusa bas i ne... :x damn kazes iskreno da te vozio do sada koji frend i ispada da si sponzorusa...by the way bikeri su o.k.
Inace sestra sebi sama kupuje motor... :roll:
maaa....to što to voliš da te vozeee i"i sto ti onda preostane da tu i tamo ovisis o nekom dobrom frendu koji ce te vozit ili da nadjes decka s bikeom i na kraju svi skuze da u biti volis bikere.Ne. Volim motore,a sto cu kad motor nije moj bikeri su nuzno zlo!!! "
..ma joooj! istina boli jel jel jel?? hahaha! :mrgreen: Ja ne volim bikere! :mrgreen: dođem na motorijadu i vidim 50 svojih replica u izgledu! :mrgreen: :mrgreen:

E pa naisao si na tvrdoglavu zensku...kazes replica sorry sto sam plava mozda da se osisam na celavo...mozda ne bi bila replica,i ti bi me onda volio...a ja samo to zelim da se tebi duso Svidjam :oops:
 
teacherica said:
Faber said:
teacherica said:
Faber said:
ahhaaaaaa....oduvjek sam se pitao kako se inkubiraju takve vrste sponzoruša :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobro došla! :wink:


Sponzorusa???????? Sorry man,ali mozes reci bilo sto,ali da sam sponzorusa bas i ne... :x damn kazes iskreno da te vozio do sada koji frend i ispada da si sponzorusa...by the way bikeri su o.k.
Inace sestra sebi sama kupuje motor... :roll:
maaa....to što to voliš da te vozeee i"i sto ti onda preostane da tu i tamo ovisis o nekom dobrom frendu koji ce te vozit ili da nadjes decka s bikeom i na kraju svi skuze da u biti volis bikere.Ne. Volim motore,a sto cu kad motor nije moj bikeri su nuzno zlo!!! "
..ma joooj! istina boli jel jel jel?? hahaha! :mrgreen: Ja ne volim bikere! :mrgreen: dođem na motorijadu i vidim 50 svojih replica u izgledu! :mrgreen: :mrgreen:

E pa naisao si na tvrdoglavu zensku...kazes replica sorry sto sam plava mozda da se osisam na celavo...mozda ne bi bila replica,i ti bi me onda volio...a ja samo to zelim da se tebi duso Svidjam :oops:
Ovan sam! stoga i ja sam tvrdoglav! 8) šiišaaj..šta još čekaš?
Ti neš bit replica :wink:
 
Faber di su rogovi??? :mrgreen: Efo sad bas padaju plavi pramenovi na pod...necu bit replica!!! :twisted:
 
teacherica said:
Faber di su rogovi??? :mrgreen: Efo sad bas padaju plavi pramenovi na pod...necu bit replica!!! :twisted:
Sanjaaa Sanjaaa Sanja...nemoj Sanja da se brineš nisam onaj stariii.... :mrgreen:
 
Dobro nam došla i želim ti puuno sretnih kilometara i da što prije nabaviš svoj bike !!

Još nisi rekla ( ili ja nisam vidio ), od kuda si ???
 
Welkam! :joy:

Kad nekaj želiš, to i ostvariš. Samo polako.
Došel bu strojček i u tvoje dvorište.
A onda po plinu , he , he... :roll:
 
:piva: učiteljice
p.s.Chicken je isto učiteljica i još je i blondina :mrgreen:

...i ona je bila kratko vrijeme sponzorka :mrgreen: šala mala
 
Status
Not open for further replies.