Harley Davidson Night Rod novi ... DA ili NE ??

Author said:
baš me zanima kak ide to sa servisima jer to je jedini HD salon u HR - taj u Zagrebu, i kak onda slavonci ili dalmatinci peglaju u ZG da bi izmijenili ulje i sitnice, a moraš ići redovito da se sve vodi u knjižici
dalmosi lickom magistralom a slavonci podravskom, eto kak ide  :LOL: :mrgreen:
 
Zapru said:
dalmosi lickom magistralom a slavonci podravskom, eto kak ide  :LOL: :mrgreen:

Ovi sa V-Rodom, ostali salju na prikolici  :mrgreen:
 
zokx said:
Ne.

To je kao da si u Porscheu kupio Panameru umjesto 911, ili u VW Vento umjesto Golfa :)
Ako ćeš Harleya uzmi softail, fat boy, electru, road kinga. Pravu stvar u koju trebaš uložit još puuno, ali za tu publiku pristojno drži cijenu pa ustvari na to možeš gledati kao na investiciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

da ima,bi "lajko" ovu izjavu
 
zokx said:
Ne.

To je kao da si u Porscheu kupio Panameru umjesto 911, ili u VW Vento umjesto Golfa :)
Ako ćeš Harleya uzmi softail, fat boy, electru, road kinga. Pravu stvar u koju trebaš uložit još puuno, ali za tu publiku pristojno drži cijenu pa ustvari na to možeš gledati kao na investiciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja iman 27 god .. jos sam premlad da bi pocea vozit standardnog HD .. a ovo je nesto drugcije ... zadnjih 7-8 god vozim samo R-ove , i mislim da je gotovo sa tim ... previse me povuce brzina . Zato sam izabra bas ovoga HD
 
Uzmi šta te vuče.

Meni osobno su gadni ko noć, otud im i ime valjda.
Doduše vidio sam jednog dobrog na fotki sa fxrp fairingom.
 
Definitivno isprobati. Iako je to u biti formalnost jer je garant da ces se zakaciti
Pravi problemi nastaju nakon kupovine. Prvo : nemoj se voziti s ostalim harlijima. Samom ce ti biti najlipse
Drugo. Servis moras raditi zbog garancije u ovlastenog servisera moji nije kod zitnjaka nego na oranicama
Nakon toga radis sto te volja. Pa nema ni u dalmaciji servis ni za hondu ni suzuki ni kasasaki pa ljudi kupuju i voze
Ne nasjedaj na onu welcome to family
 
magna said:
Prvo : nemoj se voziti s ostalim harlijima. Samom ce ti biti najlipse

Ne nasjedaj na onu welcome to family

ti kao da imaš neko loše iskustvo?  :mrgreen:  :misli:
 
MateBota said:
Ja iman 27 god .. jos sam premlad da bi pocea vozit standardnog HD .. a ovo je nesto drugcije ... zadnjih 7-8 god vozim samo R-ove , i mislim da je gotovo sa tim ... previse me povuce brzina . Zato sam izabra bas ovoga HD

Da imam mogućnosti za night rod nebi sekunde razmišljao...ako ti se sviđa izgled to je to...probat vozit ? a ok ali da ne valja ne bi bio prodajan...uvijek ima neki motor koji je bolje vozan, bolje ide, ugodniji za sjediti bla bla bla...jbt ako motor lošije koči ne budeš se zaletavao ko idiot i kraj...mislim da je to samo stvar navike i kompromisa...svako ima svoje prioritete kod motora...
 
MateBota said:
Ja iman 27 god .. jos sam premlad da bi pocea vozit standardnog HD .. a ovo je nesto drugcije ... zadnjih 7-8 god vozim samo R-ove , i mislim da je gotovo sa tim ... previse me povuce brzina . Zato sam izabra bas ovoga HD

Od pravocrtnih bi ja onda rađe uzeo Diavela, iako u toj kategoriji igra samo što se kome više sviđa. Sve mjeriljeve kategorije su irelevantne.
Meni Diavel bolje izgleda, da se napimpat žestoko, a i donekle je uporabljiviji.
 
sta se tice diavela ima mi ga kolega i mogu ga probat kad god oce .. i obeca sam mu da cu otic do ducatia i pogledat ih ... cjena je tu negdi , al HD mi je ipak iznad ,i to dosta ... tesko da cu se pridomislit .. A zivim u zg tako da mi servis nije problem ... jos mi par kolega vozi HD-e tako da mi mogu i oni savjetovat di na servis sta kako ...
 
Kako nisam vozio puno motora do sad,nemam baš nekog iskustva i mogu govoriti samo po tome kaj mi se vizualno sviđa.Meni osobno ti power cruiseri (HD V-Rod, Suzuki Boulevard M109R, Yamaha V-Max, Ducati Diavel...) i nisu nekaj,više volim klasične cruisere (Softail Fatboy, Dyna Super Glide, Triumph Thunderbird...) i choppere (Sportster 72, Dyna Wide Glide, Crossbones, Honda Fury, Yamaha Stryker...),ali ak to voliš i imaš love za kupit,zašto ne. (y)
 
Trenutno imam TDM 900 i HD cross bones...Ima sam i Hayabusu 1340 koju sam proda.
Cross Bones sam vozija prvi put 2008 godine kad je tek izasa na Korculi na moto partiju,bija jedan nas momak iz Njemacke s njime i tako sam ga vozija prilicno i napravija dosta kilometara taj dan...
Tada jos nisam razmislja o prijelazu na chopper ali cross bones je definitivno ostavija neki pecat na mene u svemu....Isa sam svugdi diljem obale di su god HD imali testne voznje i vozija sam prilicno modela...Takoder jos neke u Splitu od prijatelja i svi su mi se svidili,ali Cross Bones je jedini bija na prvom mistu i kupija sam ga i prezadovoljan sam.
Kad sam uzeja VRoda na voznju vratija sam ga nakon desetak minuta jer se nikako nisam nasa na tom motoru,ide bolje,staje bolje od drugih Harlija ali meni jednostavno polozaj sjedenja i opcenito polozaj na motoru nije nikako sija,nisam mu u tom trenutku nasa nista sta bi me napalilo i to je definitivno drukciji Harley od ostalih.
Nedavno sam bija u HD Zagreb i bas sam prova polozaj i sve na Breakoutu koji je gotovo isti kao na Vrodu,i kaze mi prodavac da je to u biti Vrod u klasicnom Harlijevskom odijelu,i kad bolje pogledas zbilja je.
Sad je na tebi sta od to dvoje vise volis,klasiku-breakouta ili modernijeg Vroda.
Uostalom otidi do Oranica i momci,pogotovo Pero,ce ti sve objasnit jer ima dosta nijansi iako svi izgledaju isto na prvu.
Zato pomalo,provaj sve sta mozes i razmisli