Hayabusa,da ili ne?

Jedan moj frend je ima, prije je vozio GSXR-a, kupio Hayabusu, pao sa nje i sad ju prodaje i hoće opet natrag GSXR-a....
Ali mislim da ju neće baš "prodavat", nego dat natrag u salon. :crazy:
 
Zlatni2001 said:
Ma sa suzom ne mozes fulat a pogotovo ne sa BUSOM!!!!  (y)
Jedini problem je sto ces biti brzi od vecine sa foruma pa ce vecina biti ljubomorna pogotovo ovi sa krampovima od ducatia!!!!  :mrgreen:
(y) :LOL:
 
kuko said:
Jedan moj frend je ima, prije je vozio GSXR-a, kupio Hayabusu, pao sa nje i sad ju prodaje i hoće opet natrag GSXR-a....
Ali mislim da ju neće baš "prodavat", nego dat natrag u salon. :crazy:

...nego busa i je GSXR samo 1300ccm a ne 600,750,1000 ili 1100 :) a postoje i jos neki kao sto su GSXR 400
 
Zlatni2001 said:
Ma sa suzom ne mozes fulat a pogotovo ne sa BUSOM!!!!  (y)
Jedini problem je sto ces biti brzi od vecine sa foruma pa ce vecina biti ljubomorna pogotovo ovi sa krampovima od ducatia!!!!  :mrgreen:


E baš si Pametnjaković.  :pandur: :cigle:

p.s. jos nisam cuo da je netko kupio ducati zbog max. brzine,a ti?
 
speed attack said:

Nek sat laze, nek ide 350 km/h, pogledaj kako je miran taj motor pri tim ekstremnim brzinama. Ova Busa iz filmica ima bar 300 KS. Iako nisam ljubitelj takvih motora, al moram priznat da je to dragulj moto industrije. Zbog toga je Busa cuvena - najbolja aerodinamika u svijetu motora. Nije lijepa, al ideeeee.....

E sad, zamislite si nekih 700 konjica koje su vec uspjeli upregnut u neke rijetke primjerke. Strava  (y)
 
ib said:
Nek sat laze, nek ide 350 km/h, pogledaj kako je miran taj motor pri tim ekstremnim brzinama. Ova Busa iz filmica ima bar 300 KS. Iako nisam ljubitelj takvih motora, al moram priznat da je to dragulj moto industrije. Zbog toga je Busa cuvena - najbolja aerodinamika u svijetu motora. Nije lijepa, al ideeeee.....

E sad, zamislite si nekih 700 konjica koje su vec uspjeli upregnut u neke rijetke primjerke. Strava  (y)

nekak mi filmic izgleda kao fake, na über 3 glave da se jos isprekidana linija vidi :misli:

neznam bas, ritzeltuning mora da je u pitanju
 
A šta ja znam, radije bi vozio neki motogp motor sa nekih 240 konja nego busu sa 700  8)

@zlatni: Ducatist ne može biti ljubomoran,moraš to već jednom naučiti.
 
triple_9 said:
Mislim da bi bilo u redu da ovu raspravu lagano preselite u Lovačke priče...

Ipak ne. Ima ljudi na forumu koji su iskusili 300 ks na motoru, pa nek ti ispricaju o cemu se radi.

Da ne mislis, preferiram V2 i brzine do 150 km/h na zahtjevnim cestama :)
 
speed attack said:
nekak mi filmic izgleda kao fake, na über 3 glave da se jos isprekidana linija vidi :misli:

neznam bas, ritzeltuning mora da je u pitanju

Nije, pravi je. Nije fake. Jebena je to makina. Al znas i sam, na tim brzinama nema lijevo/desno. Samo ravno misko. Jos uvijek jedan 50 KS V2 ili singlu u kakvom dobrom KTM-u opere tih 300 ks na kakvoj zahtjevnoj cesti s puno lipih zavoja ;)